.
hed

مصاحبه, مصاحبه با رتبه های برتر, مصاحبه رتبه یک کنکور, منابع ارشد روانشناسی بالینی, منایع ارشد بالینی, منابع روانشناسی بالینی, کنکور ارشد روانشناسی عمومی, مشاوره, رتبه های برتر روانشناسی, رتبه های برتر روانشناسی, ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی بالینی, مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی, ارشد بالینی, منابع ارشد بالینی, مشاوره مقاله و پایان نامهخانم آلاله آطاهریان بعد از یک سال ماندن پشت کنکور، این بار با تلاشی مضاعف و اعتماد به یک سیستم مشاوره ویژه، به نتیجه فوق العاده ی تک رقمی در گرایش بالینی دست یافتند...

در ادامه، مصاحبه گروه آموزشی کیهان را با خانم آطاهریان می خوانید ...

   
مصاحبه با رتبه 7 بالینی کنکور ارشد سراسری و آزاد 96


    خانم مانا گودرزی با وجود اینکه شاغل بودند، دو کنکور وزارت علوم و وزارت بهداشت را با هم پیش بردند و منابع و زمان خود را به گونه ای تقسیم بندی کردند که تا اینجای کار یک رتبه تک رقمی در یکی از این دو کنکور به دست آوردند...

در ادامه، مصاحبه گروه آموزشی کیهان را با خانم گودرزی می خوانید ...

 
 مصاحبه با رتبه 8 عمومی کنکور ارشد سراسری و آزاد 96

 


باز هم یک تغییر رشته ای ...

خانم مهسا محصّص با لیسانس مترجمی زبان و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، تصمیم گرفتند به رشته مورد علاقه شونن تغییر رشته دهند. در مدت هفت ماه مطالعه، روی هر دو گرایش سرمایه گذاری کردند و در نهایت دو رتبه عالی در گرایش بالینی و عمومی کسب کردند و حالا میتوانند به قبولی در بهترین دانشگاه های کشور فکر کنند.
خانم محصّص تأکید ویژه ای روی استفاده از یک مشاور دارند و معتقدند برای پرهیز از آزمون و خطا و عبور در مسیر صحیح باید از تجربه کسی که این مسیر را طی کرده استفاده نمود و ریسک خطا را به حداقل ممکن رساند.


در ادامه، مصاحبه گروه آموزشی کیهان را با خانم محصّص می خوانید ...
 

  
مصاحبه با رتبه 31 عمومی و 34 بالینی کنکور ارشد سراسری و ازاد 96


خانم علیزاده با وجود تأهل و درگیری ها و مشغله های فراوان و همچنین بیماری یک ماهه، توانستند 7 ماه با مدیریت زمان و روحیه، مطالعه مستمر و دقیق را انجام دهند و اکنون تلاششان به ثمر نشسته و به دو رتبه عالی در دو گرایش عمومی و بالینی دست یافته اند. ایشان روی مرورهای چندگانه مطالب، اولویت بندی فصول و فهم دقیق مطالب تأکید ویژه ای دارند.

«دوست دارم به کسانی که قصد ادامه تحصیل دارند توصیه کنم با عشق خدمت به انسان ها و ارتقاء سلامت جامعه درس بخوانند و مطالب را از جان و دل بیاموزند تا بتوانند گره ای از گره های جامعه باز کنند»

در ادامه، مصاحبه گروه آموزشی کیهان را با خانم علیزاده می خوانید ...

مصاحبه با رتبه 12 عمومی و 44 بالینی کنکور ارشد سراسری و آزاد 96


50 واحد درسی، آمادگی برای کنکور بهداشت، و رتبه 92 کنکور وزارت علوم!

آقای علی الوند، دانشجوی کارشناسی روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد هستند که در دو ترم اخیر (یعنی در مدتی که باید مطالعه کنکوری انجام می دادند)، 50 واحد درسی داشته اند! هدف اصلی آقای الوند کنکور وزارت بهداشت بوده و مطالعه ای مختصّ کنکور وزارت علوم انجام نداده اند. با وجود همه این موارد، توانسته اند رتبه 92 عمومی و 191 بالینی رو کسب کنند.

آقای الوند هنوز به پایان مسیرشان نرسیده اند و مشغول مطالعه برای کنکور اصلی مورد نظرشان هستند، اما ما ترجیح دادیم در اینن مقطع زمانی با ایشان مصاحبه ای داشته باشیم و مخاطبانمون رو از شرایط مطالعه و رتبه های مناسب و همچنین توصیه های ایشون مطّلع کنیم.

« ... داوطلبان باید در ابتدا چند روزی را صرف یک برنامه ریزی جامع کنند که من به این برنامه ریزی می گویم نقشه راه. خیلی خوب است که از ابتدا نقشه راهی که میخواهیم برویم را داشته باشیم. البته این برنامه جامع معمولا نیازمند تجدید نظر است و لازم می شود تغییراتی در آن ایجاد کنیم. من از ابتدا که بنا بود برای مطالعه کنکور شروع کنم دنبال موسسات زیادی گشتم و حتی غیر از کیهان از خدمات دیگر موسسات هم استفاده کردم اما کیهان بیش از همه توقعات من را برآورده کرد ...»

در ادامه، مصاحبه گروه آموزشی کیهان را با آقای علی الوند، می خوانید ...

مصاحبه با رتبه 92 عمومی و 191 بالینی کنکور ارشد سراسری و آزاد 96


هدفتان را مکتوب کنید و جلوی چشم بگذارید!

آقای ابراهیمی از افرادی بودند که با وجود اشتغال، تصمیم به مطالعه برای کنکور ارشد روانشناسی گرفتند و مطالعه شون رو از اواسط مهرماه سال گذشته با روزی 4 ساعت مطالعه مفید آغاز کرده اند. آقای ابراهیمی روی مکتوب کردن اهداف، به ویژه هدفی مثل کنکور که یک مسیر چندین ماهه و پرفراز و نشیب دارد، تأکید ویژه ای دارند و معتقدند مکتوب کردن منجر به پایبند ماندن به این اهداف می شود، ایشان همچنین معتقدند باید برای بالا نگه داشتن انگیزه در این مسیر تلاش زیادی کرد و برای این موضوع، راهکارهایی را هم پیشنهاد کرده اند که در مصاحبه خواهید خواند.

«... بنظرم برنامه ریزی و مشاوره، یکی از فایده هایی که میتونه داشته باشه اینه که داوطلب اطمینان پیدا میکنه که اگه طبق برنامه و راهنمایی های مشاورش پیش بره به نتیجه دلخواه میرسه و این موجب کاهش استرس و ناامیدی میشه مخصوصا اگر مشاور، فردی با تجربه و دقیق و منطقی باشه...»


در ادامه، مصاحبه گروه آموزشی کیهان را با آقای ابراهیمی می خوانید ...

  
مصاحبه با رتبه 23 بالینی و 35 عمومی کنکور ارشد سراسری و آزاد 96

 خانم تینا تکبیری، سال گذشته به صورت آزمایشی در آزمون شرکت کرده اند و پس از آن، مطالعه خود را از اوایل پاییز سال گذشته آغاز کردند و به طور میانگین روزی 5 الی 6 ساعت مطالعه داشته اند. خانم تکبیری به دلیل مسائلی که داشته اند، در طول چند ماه دائم پیش آمده که چند روز اصلا به مطالعه نرسیده باشند و این امر مسلّماً منجر به استرس زیادی شده است اما به خوبی این مسائل را مدیریت کرده اند و در نهایت به نتیجه خوبی دست یافته اند. خانم تکبیری مانند درصد زیادی از داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی، حساسیت زیادی نسبت به دروس مورد مطالعه داشته اند و نگران جا افتادن برخی نکات بوده اند. با این وجود به تعدادی جزوه خاص اکتفا کرده اند.

« ... سال گذشته من با یک مطالعه خیلی مختصر در کنکور شرکت کردم شاید باورتان نشود ولی سر جلسه صرفا تاسف میخوردم که این مطالب همگی در جزوه ها به چشمم خورده ولی متاسفانه من مطالعه نکرده ام و الان مطالب دقیقا به خاطرم نمی آید...!
موسسه کیهان جزوه های مناسبی برای هر درس تهیه کرده که واقعا کیفیت مناسبی دارند و مطلبی که باعث شد من به این موسسه اعتماد کنم صداقت بود و اینکه برخلاف بسیاری از موسسات نگاه بازاریابانه ای برای جذب ندارند. »

در ادامه، مصاحبه گروه آموزشی کیهان را با خانم تکبیری می خوانید ...

مصاحبه با رتبه 21 عمومی و 43 بالینی کنکور ارشد سراسری و آزاد 96
  

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

مطالب مرتبط: 

نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 8
امين
|
1399/10/01 - 10:48
0
0
سلام مصاحبه آقاي ابراهيمي رو من قبلا از همينجا خوندم بعدش يك مدت غير فعال بود الانم به جاش اشتباها مصاحبه خانم " اسما ابراهيمي" قرار داده شده لطفا اصلاح كنيد. دنبال مطلبي تو مصاحبه آقاي ابراهيمي ام ميخواستم مراجعه كنم نميتونم. ممنون
پاسخ ها
ادمین
|
1399/10/02 - 08:30
با سلام

بنا به دلایلی این مصاحبه از سایت برداشته شده است . موفق باشید
حدیثه
|
1396/07/04 - 23:06
0
0
سلام لطفا با آقای محراب مفاخری هم مصاحبه داشته باشین... من امسال ان شاءالله کنکور خواهم داشت و میخام بدونم ایشون از چ زمانی و چ نقدار در هفته و چ منابعی رو خوندن ک تونستن روانشناسی سلامت وزارت بهداشت قبول بشن
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/05 - 20:59
سلام حدیثهمن پیامتون رو به همکاران منتقل می کنم تا این موضوع رو در برنامه شون قرار بدن.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

روان شناس
|
1396/04/06 - 13:35
0
0
ممنون مطالعه کردم اخه ایشون نوشتن بین بهشتی و تهران،دقیق نگفتن و این که من بهشتی زدم میخوام ببینم رتبه های تکرقمی چند نفر قبل من بهشتی زدن که مطمین شم میارم یا نه. خیلی ممنون میشم اگر در این زمینه بتونید کمکم کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/06 - 18:41


متأسفانه من هم دسترسی به انتخاب های رتبه های تک رقمی ندارم :(


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
روان شناس
|
1396/04/06 - 11:22
0
0
ضمن عرض سلام و خسته نباشید لطف میکنید بفرمایید رتبه 7 بالینی کدوم دانشگاه انتخاب کردن در نهایت؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/06 - 12:19
سلام دوست گرامی


به این لینک مراجعه کنید و مصاحبه شون رو بخونید:
http://kayhanravan.ir/fa/AtaherianInterview.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.