.
hed

خلاصه دروس کنکور ارشد, کنکور ارشد روانشناسی, مهمترین مطالب کنکور ارشد روانشناسی, جزوات ارشد روانشناسی, روانشناسی عمومی, روانشناسی بالینی, کنکور ارشد بهداشت, ارشد بالینی وزارت بهداشت, جمع بندی, جمع بندی کنکور, نکات کلیدی کنکور, نکات کلیدی کنکور ارشد, مجموعه نکات, مجموعه نکات کنکوری, گروه مشاوران, گروه مشاوران کیهان, tick5, خلاصه های رتبه های برتر, رتبه های برتر ارشد, رتبه های برتر ارشد روانشناسی, مرور, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, جمع بندی کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی40 روز منتهی به آزمون غالباً با استرس همراه است. استرسی که نه فقط داوطلبان ناآماده را، بلکه تمام داوطلبان را تا اندازه ای درگیر می­ کند. استرسی که قابل کنترل است. استرسی که می ­تواند به سرعت و دقت کار ما اضافه کند. البته در صورتی که بدانیم چطور باید از آن به نفع خودمان استفاده کنیم و این کار را هم انجام دهیم.

می دانیم که یک مطالعه ی علمی حرفه ای (به ویژه مطالعه ی مباحث کنکوری که بازه ی زمانی طولانی تری ادامه پیدا می کنند و نیازمند انسجام و عمق بیشتری هستند) چندین مرحله دارد و هر کدام از این مراحل، به اقتضای هدف خاصی که دارد، شیوه ها و ابزارهای خاص خود را می طلبد.
بدیهی است که دانشجویان عزیز، برای آشنایی با مباحث و فهم بهتر آن ها، در آغاز مطالعات خود، در هر ماده ی درسی، نیازمند منابعی با شرح و بسط کافی هستند که برای این منظور ما غالباً استفاده از کتب آموزشی جامع (اعم از کتاب های مرجع یا خلاصه های جامع) را توصیه می کنیم، اما در مراحل پایانی مطالعه که چالش داوطلبان بیشتر به تثبیت مطالب در حافظه مربوط می شود، استفاده از منبعی که بتواند به کمک سوال و پاسخ به ذهن داوطلبان جهت دهد، موثرتر و کاراتر خواهد بود. مجموعه کپسول های دروس کیهان، حاوی مهمترین نکات حفظی از این دروس هستند که مطالعه آن ها از دو جهت سودمند است: اول آنکه، در این مجموعه بر مهم ترین نکاتی که بیشتر جنبه ی کنکوری دارند، موردی تر و حفظی تر هستند تأکید ویژه شده است. دوم آنکه، حالت پرسش-پاسخ بودن این مجموعه از این جهت که ذهن شما را بیشتر درگیر می کند و به چالش می کشد برای تثبیت مطالب در حافظه ی بلندمدت کارآمدتر خواهد بود. امیدواریم که این مجموعه هم سهمی هرچند کوچک در کسب موفقیت های بزرگ شما عزیزان داشته باشید. با کمال میل پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در جهت پیشرفت این مجموعه خواهیم بود.  

           زهرا خانی
 

ما برای 40 روز پایانی کنکور شما کیهانی ­های گرامی، 4 ابزار اصلی در اختیار داریم که اکیداً توصیه می­کنیم از آنها استفاده کنید:

 1. کپسول­ های درس به درس – شامل صدها نکته از مهمترین نکاتی که از هر درس استخراج شده است.
 2. بانک تست کنکور سال های گذشته برای هر رشته- شامل کلیه سوالات کنکورهای سال های 87 تا 95 گرایش عمومی و بالینی روان­شناسی.
 3. کتاب تست­ های درس به درس – شامل صدها سوال از کنکورهای مختلف برای هر درس، به طور طبقه بندی شده.
 4. کلاس­ های نکته و تست آنلاین – با امکان پرسش و پاسخ برای هر درس.
 


 

کپسول مهمترین نکات کنکورهای روانشناسی
کارشناسی ارشد 
 

کپسول مهمترین نکات کنکور های روانشناسی دکتری در ادامه، به سوالات شایع پیرامون کپسول ­های درس به درس می پردازیم:

 • کپسول به چه درد می­ خورد؟

کپسول حاوی نکاتی است که به نظر یک رتبه برتر کنکور، شما باید قبل از شرکت در کنکور به آنها تسلط داشته باشید. نکاتی که ممکن است هر کدام­شان تبدیل به یک تست کنکور شود. انتهای هر کپسول، شما برای 200 تا 300 نکته جدیدتر که خودتان حین تست زنی و مرور به ذهنتان آمده، جای کافی دارید و به این ترتیب خیالتان از بابت اینکه نکات پراکنده مهم از درس های مختلف را چطور ساماندهی کنید، راحت می­ شود.
 

 • کپسول برای چه درس هایی آماده شده است؟

کپسول های درس به درس کیهان که برای درس های روان­شناسی بالینی، آسیب ­شناسی روانی و کودکان استثنائی، روان­شناسی فیزیولوژیک، روش تحقیق و زبان تهیه شده اند.

 

 • چطور باید از کپسول ها استفاده کنم؟

کپسول­ ها از روش نوین Tick5برای مرور بهره می ­برند. با این روش شما امکان مرور صدها نکته از دروس مختلف در زمان کوتاه و تسلط بر آنها را دارید. طرز کار با کپسول در ادامه به طور کامل توضیح داده شده است. با توجه به اینکه برای استفاده بهتر و سریع­تر از این مجموعه ضروری است از روش توصیه شده کیهان استفاده کنید، حتماً این روش را مطالعه کنید.
 

 • کپسول ها برای چه زمان هایی است؟

کپسول هرگز به طور کامل جایگزین منبع اصلی نمی­ شود اما یکی از بهترین منابع برای مرور مطالب مهم در روزهای نزدیک به کنکور است. استفاده از آن در روزهای آغازین مطالعات توصیه نمی­ شود. بهترین زمان استفاده از کپسول 40 روز منتهی به آزمون است.
 

 • کپسول­ ها را چه افرادی آماده کرده اند؟

دانشجویان رتبه برتر روان­شناسی از جمله مینا اسفندیاری رتبه 8 کنکور 94، زهرا خانی رتبه 39 و دانشجوی بالینی دانشگاه تهران و ... . مولفین هر مجموعه، در مقدمه آن مجموعه معرفی شده اند.
 

 • چطور از از محتوای کپسول­­ ها مطمئن باشم؟

بهره مندی از رتبه های برتر برای انتخاب این مجموعه­ ها، کیهان را از بابت اینکه شما سر جلسه آزمون از مطالعه آنها خوشحال باشید، مطمئن می­ سازد. همچنین هر مجموعه دست­کم سه بار ویراست شده و به این ترتیب از وجود غلط های تایپی و علمی و املایی زیاد در این مجموعه، خبری نیست و می­ توانید با خیال راحت به مطالعاتتان با بیشترین سرعت و دقت ممکن ادامه دهید. 

 
 

طرز کار با کپسول های کیهان:  

 
در این مجموعه، چند ستون داریم: یک ستون خالی، یک ستون برای شماره نکته، یک ستون برای سوال و یک ستون هم برای پاسخ آن سوال. هر شب حدود 10 الی 20 نکته برای هر درس را مطالعه می کنید و برای هر درس حدود 20 دقیقه زمان کنار بگذارید.
فرض کنید قرار هست امشب شروع کنید، امشب 2 یا 3 صفحه از نکات یکی از دروس را مطالعه می کنید، فردا شب مجدداً به سراغ این نکات می روید و برای هر کدام که به یاد داشتید، یک تیک در خانه خالی سمت راست آن قرار می دهید، هم چنین 2 یا 3 صفحه دیگر از نکات جدید را نیز مطالعه می کنید. شب بعد هم به همین منوال،... . هر نکته که 5 تیک خورد، دیگر نیازی به مطالعه آن وجود ندارد.
در واقع شما هر شب باید دو کار را انجام دهید: 
1. مرور نکته هایی که به تیک پنجم نرسیده اند.
2. خواندن نکته های جدید. 
* سعی کنید روزانه 20 نکته جدید بخوانید. 
* نکته هایی که به تیک 5 میرسند را رها کنید. 
* نکته هایی که هی درجا میزنند و یادتان نمی مانند، در آخر کتاب (که جای نکته های جدیدی هست که شما بنویسید)، یادداشت کنید. 
* اگر نکته ای را برای اولین بار دیدید و جوابش را میدانستید و مطمئن بودید که به مرور نیاز نداره، برای صرفه جویی در زمان درجا 5 تا تیکش را بزنید که دیگر مرورش نکنید.
* هر جایی، حین تست زنی، سر کلاس نکته و تست، در آزمون آزمایشی و ... ، اگر نکته جالبی برای یک درس دیدید، توی محل مناسبی که در کپسول تون هست (جا برای نکته های جدید) یادداشت کنید.


** مشاوران تخصصی کیهان، به خوبی می توانند در استفاده از این کپسول ها شما را راهنمایی کنند. بنابراین هر موقع به سوالی برخورد کردید، هم می توانید از مشاورتان سوال بفرمایید، و هم می توانید در این صفحه کامنت بگذارید تا پاسخ خود را دریافت کنید **

 

 


نظر خانم بهناز عابدزاده، رتبه 14 بالینی کنکور 96 در خصوص کپسول های کیهان:

باسلام وخسته نباشید به خانواده کیهان و داوطلبان گرامی.رتبه ۱۴بالینی و۳۰عمومی هستم. یکی از جزواتی که بسیار توصیه میکنم به کیهانی های عزیز،کپسول هاست که دارای حداقل۱۰۰۰نکته ی کلیدی و کاملا کاربردی ست و من جمع آوری مطالب و مرورشون ودریک ماه آخر به کمک کپسول ها انجام دادم.
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسیمطالب مرتبط:

 1. کپسول­ های درس به درس – شامل صدها نکته از مهمترین نکاتی که از هر درس استخراج شده است.
 2. بانک تست کنکور سال های گذشته برای هر رشته- شامل کلیه سوالات کنکورهای سال های 87 تا 95 گرایش عمومی و بالینی روان­شناسی.
 3. کتاب تست­ های درس به درس – شامل صدها سوال از کنکورهای مختلف برای هر درس، به طور طبقه بندی شده.
 4. کلاس­ های نکته و تست آنلاین – با امکان پرسش و پاسخ برای هر درس.
 

تعداد بازديد : 11665
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 36
مکنون
|
1399/04/09 - 07:27
0
0
با سلام درگاه واریز هزینه سایتتون برا من اررمیده . یه چکی بفرمایید اگ مشکلی داره رفع کنید. من نتونستم پرداخت کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/09 - 20:34
سلام دوست گرامی
بابت مورد پیش آمده پوزش می خواهیم.و حتما بررسی می کنیم.
اگر مجدد برای پرداخت به مشکل برخوردید لطفا با کیهان تماس بگیرید تا تلفنی سفارشتون رو ثبت کنیم.
شماره های تماس : 20-02166475618
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

نازنین
|
1399/02/21 - 15:28
0
0
سلام ممنونم ازتون من جزوات رو خوندم نمونه کپسول ها هم خیلی خوبه با اینکه تغییر رشته ای هستم اما امیدوار شدم که میتونم ادامه بدم 😍
پاسخ ها
کیهان
|
1399/02/21 - 20:05
سلام نازنین
ممنون از بازخورد خوبتون.
موفق و پیروز باشید:)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

فاطمه
|
1396/12/03 - 12:46
0
0
باسلام..من. 20بهمن پک کپسول روانشاسی عمومی رو سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده چجوری پیگیری کنم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/12/08 - 21:40
سلام فاطمه

درخواستتونو از طریق پذیرش پیگیری بفرمایید. تماس با 02166475618 الی 20

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
سعیده سادات
|
1396/10/28 - 13:42
0
0
سلام کپسول آمار و روش تحقیق فقط شامل نکات کلیدی روش تحقیق میشه؟ کپسول دریافتی من فقط روش تحقیق رو پوشش داده،، آمار جداگانه کپسول داره و باید تهیه بشه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/29 - 22:00
سلام سعیده


کپسول جداگانه ای نداریم :)
همین کپسول هست که نکات کلیدی هر دو درس رو شامل میشه.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
سمیرا
|
1396/09/21 - 10:04
0
0
سلام.خسته نباشید برای سفارش کپسول کل پکیج باید خرید یا امکان خرید تکی هم هست؟ برای ارشد مشاوره فقط کپسول درس نظریه شخصیت و آمارروش تحقیق برام کاربرد داره!! میتونم این دو درس سفارش بدم فقط؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/22 - 17:14
سلام سمیرابله البته که میشه. هیچ محدودیتی برای شما وجود نداره و هر کی از تک محصول هایی که ما داریم رو میتونید به صورت جداگانه تهیه بفرمایید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

elnaz
|
1396/09/05 - 15:29
0
0
سلام، خسته نباشید میخواستم بدونم کپسول رشد و آسیب شناسی برای کنکور بهداشت هم قابل کاربرد هست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/05 - 22:55
سلام الناز


با توجه به اینکه تفاوت هایی (البته اندک) بین منابع این دو کپسول و منابع کنکور بهداشت هست، ما این دو کپسول رو در پک ارشد بهداشت نذاشتیم اما میتونه براتون تا حدی مفید باشه :)


گروه آموزشی کیهان

سپیده
|
1396/08/20 - 16:14
0
0
سلام من میخوام هردوتا گرایش شرکت کنم.. قصد دارم کپسول بالینی رو جدا و پکیج عمومی رو یکجا تهیه کنم.. آیا کپسولهای مشترک دوگرایش کاملا مشابه هستند؟ مثلا فیزیولوژیک عمومی۸۹۵ و بالینی ۸۹۶ نکته داره،، یااشتباه تایپیه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/20 - 20:47
سلام سپیده


بله بله کپسول ها مشابه هستن، اون 895 و 896 هم اشتباه تایپیه که ازتون تشکر میکنم منو آگاه کردین ازش :)
فرق این دو پکیج فقط در یک کپسول هست.موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

سعیده سادات
|
1396/08/18 - 21:29
0
0
سلام یه سری از نمونه دانلود ها مثل زبان روش کلیک کردنی لود نمیشه لطفا بررسی شود
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/19 - 10:58
سلام سعیده


باید فایل های دانلود نمونه جدید تهیه کنیم، چون کپسول ها آپدیت شدن و تغییراتی داشتن. به زودی این فایل ها رو روی سایت قرار خواهیم داد.موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

سعیده سادات
|
1396/08/20 - 23:49
سلام... خیلی ممنون از قراردهی نمونه دانلودها.. بسیار عالی هستند
darya
|
1396/07/07 - 19:29
0
0
سلام من میخوام کنکورارشدبالینی بدم مدتیه سایت شمارودنبال میکنم وازموفقیت هاتون آگاهی کامل دارم تصمیم گرفتم برای موفق شدن ازشماکمک بخوام من میخوام کپسول های بالینی_رشد_آسیب وفیزیولوژیک وهمچنین کتاب های تست این دروسوتهیه وباتوجه به ترم آخری بودن به این کتب بسنده کنم (دانشجورشته روانشناسی)دوسوال 1امکان داره بااین کتابهادرصدهای لازم برای دولتی بالینی شهیدچمران اهوازدرنیام؟؟ 2آیابرای داشتن رتبه ی عالی باید علاوه براین دروس دیگردرسهاروهم مطالعه کرد؟؟ من درمشاوره رایگان شرکت کردم اما بنابردلایلی موفق به استفاده ازاون نشدم راستی من احتیاج به کسی دارم که روزهای باقی مانده رو برام برنامه ریزی کنه میشه لطفاپاسخ بدید درانتها تشکربی پایانم روبخاطرفعالیت روزافزون شمادرجهت پیشرفت من وامسال من روپذیراباشید سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/08 - 12:51
سلام دریا


1- دانشگاه شهید چمران اهواز یکی از بهترین دانشگاه های کشور هست و قبولی در اون آسون تر از قبولی در دانشگاه های تهران نیست. فقط کپسول و کتاب تست به هیچ وجه کفایت نمیکنه. 
2- برای قبولی باید حتما از جزوات استفاده کنید و همه دروس رو کامل مطالعه کنید، در مراحل پایانی (روزهای نزدیک به کنکور) از کپسول و کتاب تست میتونید استفاده کنید.
حتما مجدداً تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما و بعد هم از جلسات منظم مشاوره تخصصی استفاده بفرمایید تا برنامه ریزیتون رو مشاوران ما انجام بدن:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

darya
|
1396/07/03 - 19:36
0
0
سلام کپسول روانشناسی رشد ندارین چراااا
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/04 - 16:32
سلام دریادر مراحل آخر آماده سازیش هست و نهایتا تا یک هفته دیگه آماده خریداریه :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

soroush
|
1396/03/09 - 23:30
0
0
با سلام..پکیج کپسول بالینی برای ازمون وزارت بهداشت قابل استفاده هست یا خیر؟اگر که نیست چه درس هایی رو از کپسول بالینی میشه به صورت جداگانه برای بهداشت استفاده کرد؟ سپااس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/10 - 19:01
سلام سروش


از بین کپسول های دروسی که فعلاً داریم، کپسول درس آمار و روش تحقیق و نوروسایکولوژی برای بچه های بهداشت قابل استفاده هست، بازم من دقیقترش رو از مشاورای کنکور بهداشتمون پرسیدم، پاسخ بدن همینجا بهتون اطلاع میدم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
سعیده سادات
|
1396/03/09 - 18:38
0
0
سلام خیلی خوشحالم که باکیهان هستم واقعا کیهان در قبال خدماتی که میده خیلی خیلی مبلغ ناچیزی دریافت میکنه خوشحالم که دربین موسسات مختلف بهترین شو انتخاب کردم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/09 - 22:02
سلام سعیده


ممنونیم از بازخورد مثبت شما :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
مینا
|
1396/01/17 - 19:43
0
0
سلام دوستان من یک پکیج بالینی سراسری پارسال خریدم و استفاده نکردم اون زمان 340 تومان خریدم اگر کسی میخواد زیر قیمت میفروشم هرکس تمایل داره به ایمیل من به نشانی mina.unec@gmail.comپیام بدهد.
ناشناس
|
1395/12/26 - 18:40
0
0
من یکشنبه سفارش دادم ولی هنوز نرسیده میترسم تا قبل از سال نو بدستمنرسه😢
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/26 - 19:16
سلام دوست گرامی


نگران نباشید هنوز تا پایان سال کلی وقت هست :)
ما با اداره پست هماهنگی های لازم رو انجام دادیم.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
Mahmoud parchami
|
1395/12/22 - 09:26
0
0
سلام ... چرا تکی نمیشه خرید؟؟؟ من فقط آسیب شناسی نیاز دارم لطفا امکانش رو فراهم کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/22 - 22:08
سلام محمود


چرا نشه؟ این امکان وجود داره :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
رویا
|
1395/12/21 - 16:00
0
0
سلام سپاس بابت جمع آوری این نکات در یک کتاب 🙏 میخواستم بدونم آیا به پک بالینی کتاب دیگه ای هم اضافه میشه ؟ مثلا رشد و کودکان استثنایی ؟ یا فقط همیناس اگر قراره اضافه بشه صبر کنم با هم سفارش بدم همه رو خیلی ممنون 🙏🙋
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/21 - 23:11
سلام رویا


کپسول آسیب شناسی روانی، شامل کودکان استثنایی هم میشه
کپسول روانشناسی رشد هم متأسفانه آماده نشده، بنابراین فعلا این پک ها تغییری نخواهند داشت.
در صورتی که قصد خرید دارید حتماً تا آخر وقت فردا 22 اسفند سفارشتون رو ثبت کنید که تا پیش از تعطیلات به دستتون برسه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/12/21 - 13:47
0
0
اگه فردا 22 اسفند سفارش بدیم کی میرسه؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/21 - 22:45
سلام دوست گرامی


طبق هماهنگی هایی که با پست صورت گرفته، تا پیش از سال نو به دستتون خواهد رسید :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/12/20 - 14:24
0
0
پک ها آماده شدن که تا فردا بتونیم سفارش بدیم؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/20 - 20:10
سلام دوست گرامی


بله بله طبق هماهنگیایی که با اداره پست کردیم، انشاالله تا آخر هفته میتونیم به دستتون برسونیم :)


موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.