.
hed

پرسش های متداول کیهانی ها و پاسخ ها
 

درباره گروه آموزشی کیهان

 • کیهان چه رشته هایی را پوشش می دهد؟

روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی، روانشناسی تربیتی، مشاوره
کنکورهای سراسری، آزاد، وزارت بهداشت

 • کیهان چه خدماتی ارائه میدهد؟
(برای آشنایی بیشتر با هر یک از موارد کافی است بر روی آن  ها کلیک کنید. )

برگزاری جلسات مشاوره و برنامه ریزی
جزوات ویژه کنکور های وزارت بهداشت و علوم
فیلم های آموزشی ویژه کنکور
آزمون های آزمایشی
برگزاری کارگاه و جلسات آموزشی روانشناسی
برگزاری جلسات آموزشی مقاله نویسی
امکان اصلاح و داوری مقالات،
انجام تست MBTI و تفسیر نتایج
 مشاوره و برنامه ریزی

 • برای مشاوره حتماً باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر، هیچ الزامی به برگزاری جلسه حضوری وجود ندارد، عمدۀ جلسات مشاوره کیهان به صورت تلفنی برگزار می شوند.

 • روند دریافت مشاوره رایگان کیهان با ارسال پیامک به چه صورت هست؟ چقدر طول میکشه تا جلسه مون رو رزرو کنیم؟

کیهان پس از دریافت پیامک شما تا حداکثر 24 ساعت کاری با شما تماس می‌گیرد. ممکن است این زمان گاهی به خاطر ترافیک بالای درخواست‌ها به 48 ساعت برسد و یا کمتر و در همان ساعت با شما تماس گرفته شود 

 • اگر برای خرید حضوری به کیهان مراجعه کنیم، میتونیم همان روز جلسه مشاوره تخصصی رو داشته باشیم؟

30 دقیقه برنامه ریزی تخصصی رایگان روی پکیج جزوات را میتوانید همان روز بگیرید. فقط پیش از آن، حتماً هماهنگ کنید چون ممکن هست مشاور حضور نداشته باشد یا وقتها پر باشند. 

 • در صورتی که سال گذشته از مشاوره رایگان استفاده کرده باشم، می توانم مجدداً از این امکان استفاده کنم؟

امکان استفاده از خدمت مشاوره رایگان با رتبه های برتر، هر سال یک بار برای هر داوطلب از سراسر ایران وجود دارد. پس امسال همم میتوانید یک بار از این مشاوره استفاده کنید و در صورت تمایل سایر سوالات را در جلسات مشاوره تخصصی مطرح نمایید.

 • آیا آقایان فلاح و نیک منش در طرح VIP به اعضای این طرح برنامه ریزی تحصیلی می دهند؟

در طرح vip، خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی از سوی سه فرد صورت میگیرد: 

1⃣ آقای نیکمنش: ایشون مشاور ارشد کیهان و دانشجوی دکتری بالینی هستند و در زمینه کنترل استرس، مدیریت سبک زندگی، مدیریت افکار منفی، مدیریت انگیزه و ... به داوطلب در جلسات ماهانه کمک میکنند. 
2⃣ آقای فلاح: ایشون مشاور ارشد کیهان و کاندیدای دکتری روانشناسی دانشگاه تربیت مدرس هستند و عمدتاً در زمینه خودآگاهی شخصیتی(بر اساس آزمون MBTI) در کنار شما هستند. ایشون همچنین در زمینه ارتقاء ویژه درس زبان، یادگیری برخی مهارتها از جمله مدیریت زمان، کمک به برنامه ریزی تحصیلی و ... در جلسات ماهانه کنار شما هستند.
3⃣ مشاور تخصصی شما: حتما یکی از رتبه های برتر کنکور و از مشاوران تخصصی کیهان (در حال حاضر: خانم خانی، آقای یوسفی، خانم شیاسی) هستند که در جلسات دو هفته یک بار، به شما برنامه ریزی تخصصی تحصیلی مبتنی بر اطلاعات دو روانشناس حاضر در طرح می دهند. 
*برنامه ریزی تخصصی شما از سوی مشاور تخصصی ارائه شده و مورد ارزیابی مستقیم دو روانشناس و مشاور دیگر قرار می گیرد. 
 کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم و بهداشت

 
 • چه کسانی امکان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند؟

فقط داوطلبان دارای کارشناسی روانشناسی و یا مشاوره، امکان شرکت در آزمون روانشناسی بالینی وزارت بهداشت را دارند.

 • برای کنکور بهداشت اگر کتاب های منبع رو نخونیم و فقط جزوه های کیهان رو بخونیم امکان قبولی تهران هست؟ 

 این موضوع تا حد زیادی به دانش پایه شما بستگی دارد. عمده جزوات در گذشته 60 تا 90 درصد سوالات کنکور را پوشش داده اند اما شما میتوانید به وسیله تست کنکورهای سالهای گذشته خیالتان را آسوده کنید.

 • آیا در کنار جزوات کیهان، باید کتاب دیگری را هم برای کنکور بخوانیم؟

برای پاسخ به این سوال، درس ها را (به جز زبان که برنامه اش در کیهان ویژه است)به دو دسته تقسیم میکنیم: 3 درس ضریب 2و3 شامل بالینی, رشد, مرضی (که شامل اسیب شناسی روانی و کودکان استثنایی است) و 3 درص ضریب 1 (آمار و روش تحقیق, فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان, علم النفس).

برای درس های گروه اول (که در کیهان آنها را دروس "اصلی" یا مهمتر مینامیم), دانشجویان تغییررشته ای باید یک کتاب قبلا خوانده باشند. فیرس برای بالینی / برک برای رشد / یک کدام از سلیگمن یا هالجین(برای اسیب) و میلانی فر(برای استثنایی) برای مرضی. بعد از خواندن یک کتاب از هر یک از این سه درس تغییر رشته ای ها مشکل چندانی برای مطالعه جزوات نخواهند داشت و مطالب را خواهند فهمید.

برای دروس ضریب 1 اما (یا همان دروس "فرعی" که به نسبت گروه اول اهمیت کمتری در نتیجه نهایی ما در کنکور دارند) تحت هر شرایطی یک کتاب کمکی میخوانیم. این کتاب که احتمالا از انتشارات پوران پژوهش است, برایی ساختاردهی به مطالب در ذهن ما استفاده میشود و در کنار آن حتما باید جزوات را بخوانیم.

چرا برای درس های ضریب 1 فقط جزوه را نخوانیم؟

چون جزوات برای این درسها علی رغم اینکه بیش از 70 درصد سوالات کنکور را پاسخ میدهند, اما آنچنان طرح درس خاصی ارائه نمیدهند. چرا ارائه نمیدهند؟ چون خود منابع به خوبی چنین چیزی نداده اند. یعنی داوطلبی که کتب دکترخداپناهی یا علم النفس را بخواند چیز زیادی از "ساختار" مطالب دستگیرش نمیشود و جزوات هم که از روی همین منابع نوشته شده طبیعتاً کم و بیش چنین ویژگی را دارد؛ پس یک کتاب خلاصه (احتمالاً پوران پژوهش) که در حال حاضر از بهترین گزینه ها در این زمینه است, در کنار جزوات میخوانیم.

پس چرا  دیگر جزوه را بخوانیم؟

نکاتی که در جزوات برای این سه درس آمده, نکاتی است که هر کسی نمیتواند آنها را گردآوری کند. نکاتی که از جزوات اساتید دانشگاه تهران برداشت شده, نکات کنکوری را آورده و به تنهایی بیش از 70 درصد سوالات هر درس را تا کنون پاسخ داده. این نکات ارزشمند تنها در این مجموعه یافت می شود که برای دستیابی به نتیجه ای بهتر حتما لازم است آنها را بدانیم. اما یک کتاب کمکی در کنار آنها میخوانیم تا هم "ساختار" مطالب دستگیرمان شود و هم "محتوای مطالب و نکات لازم" را داشته باشیم. 

 • آیا امکان اینکه برای هر دو آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و وزارت علوم آماده شویم وجود دارد؟

بله این کاملاً  شدنی است. ما هم در کیهان نمونه های موفقی در این زمینه داشته ایم. از جمله خانم رضایی (رتبه 3 بهداشت و 106 علوم سال 93) و خانم مریم بی طرفان (رتبه 49 بالینی در علوم و 14 بهداشت 95). 

🔹مصاحبه با خانم رضایی: کلیک کنید
🔹مصاحبه با خانم بی طرفان: کلیک کنید
 
 • امکانش هست راجع به رشته ها ی بهداشت روان و آموزش بهداشت  کمی اطلاعات بدید؟

این دو تا رشته جزو رشته های حوزه پیشگیری هستند و کمتر به بحث درمان بالینی می پردازند...البته امکانات تحصیلی یکسانی براشون هست و تفاوتی از این لحاظ نیست. در مورد جزوه ها فرقی برای دو رشته وجود نداره و شما فقط موقع انتخاب رشته میتونید یکی از این رشته ها را انتخاب کنید.

 (به نقل از خانم رضایی مشاور سابق تخصصی بالینی وزارت بهداشت کیهان)

 • ظرفیت دانشگاه ها برای کنکور سراسری چند نفر است؟
برای کنکور 94، 150 نفر در گرایش بالینی (روزانه و شبانه) و  158 نفر برای گرایش عمومی ظرفیت  اعلام شد. 
این رقم ممکن است هر سال بسته به شرایط دانشگاه ها تغییر کند (تا حدود 10 درصد). 
 • در ایران کدام دانشگاه ها رشته "روانشناسی بالینی با گرایش کودک و نوجوان" در مقطع کارشناسی ارشد دارند؟

در حال حاضر دانشگاه شهید بهشتی در این گرایش دانشجو میگیرد. یک زمانی دانشگاه خوارزمی هم دانشجو میگرفت اما در سال 94 این کار را انجام نداد. در سال 94 دانشگاه تبریز هم در کنار دانشگاه شهیدبهشتی در این رشته دانشجو میگرفت.

 • بهترین دانشگاه های ایران در رشته روانشناسی چه دانشگاه هایی هستند؟
نمی توان به صراحت در این باره نظر داد اما در تهران دانشگاه های شهیدبهشتی و تهران و در شهرستان ها دانشگاه شیراز نسبت به سایر دانشگاه ها از مقبولیت بیشتری میان دانشجویان و اساتید روانشناسی برخوردار هستند. گرچه دانشگاه¬های علامه، تربیت مدرس، خوارزمی و شاهد در تهران و همچنین دانشگاههای فردوسی مشهد، تبریز، اصفهان و محقق اردبیلی نیز از جمله دانشگاه های خیلی خوب کشور در این زمینه هستند. 
دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی ارشد برای دو گرایش "بالینی کودک" و "بالینی با گرایش خانواده" معروف است و دانشگاه تهران برای گرایش "روانشناسی بالینی". 
 • شهریه پردیس در مقطع ارشد چقدر هست؟

بسته به تعداد واحدهایی که بر میدارید حدود 6 الی 8 میلیون تومان است.

 • آیا با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی میشود مطب، کلینیک یا دفتر مشاوره تاسیس کرد؟

بله، با تحصیل در حداقل دو مقطع در یکی از گرایش های روانشناسی (بالینی، علوم تربیتی، عمومی، استثنایی...) و طی مراحلی،، امکان مراجعه به سازمان نظام و شرکت در آزمون کتبی/شفاهی برای دریافت پروانه فعالیت وجود دارد.

 • من لیسانسی غیر از روانشناسی دارم( تغییر رشته ای هستم). آیا میتوانم در کنکور ارشد سراسری روانشناسی شرکت کنم؟

شرکت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی از تمامی گرایش ها امکان پذیر است. به طورر کلی هر سال چند رتبه برتر هستند که تغییر رشته ای هستند و برخی از مشاوران همین موسسه کیهان هم که از رتبه های برتر کنکور هستند، در مقطع کارشناسی در رشته دیگری تحصیل کرده اند. مثل آقایان یوسفی و فلاح که به ترتیب رتبه  6 و 8 کنکور سراسری ٩٣ و ٩١ را در رشته روانشناسی کسب کردند در حالی که در مقطع لیسانس در رشته های کتابداری و حسابداری تحصیل کرده بودند. با برنامه ریزی صحیح و استفاده از ابزارهای کارآمد امکان موفقیت هر داوطلبی از هر رشته و دانشگاهی در آزمون #سراسری کارشناسی ارشد 96 در رشته روانشناسی وجود دارد. 

 
 • با توجه به اینکه سوالات کنکور روانشناسی از بین حدود 20 کتاب اصلی طراحی می شود، آیا باید همه منابع اصلی را خواند؟
دانشجویی که تغییر رشته ای است ابتدا باید دو سه کتاب مرجع از جمله کتاب‌های آسیب شناسی روانی و روانشناسی رشد را به طور روزنامه وار مطالعه کند تا ذهنش آماده ورود به مطالب جزوات بشود.
اما دانشجویی که تغییر رشته ای نیست و با مطالب روانشناسی به طور کلی آشنایی دارد، می‌تواند بلافاصله وارد مطالعات جزوات شده و هرچه زودتر تسلط خود روی مطالب را بالاتر ببرد.
 
 • جهت آمادگی برای مطالعه کنکور ارشدِ پیشِ رو باید از چه زمانی اقدام کنم؟ آیا جزوات کیهان به تنهایی برای موفقیت کافی هستند؟

از 12 ماه مانده به کنکور داوطلبان کم کم مطالعات خود را شروع می کنند. گزارش داوطلبان، نتایج کیفیت سنجی ها و نتیجه کیهانی هاا موید این نکته است "جزوات کیهان برای تک رقمی شدن کافی ست". البته اگر تغییر رشته ای هستید در کنار جزوات حتماً یک کتاب مطالعه کنید که میتوانید در جلسه مشاوره رایگان با یکی از رتبه های برتر کنکور 94 به بعد، اطلاعات دقیقتری دریافت کنید: اسمتون رو به سامانه 02166475620 ارسال کنید. 

 • منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و عمومی چه کتاب هایی هستند؟ (کتاب های مرجع)
در لینک زیر می توانید با منابع کنکور ارشد رواننشاسی بالنی و عمومی به طور کامل آشنا شوید.
http://kayhanravan.ir/fa/manabe2.aspx
 
 • کنکور ارشد سال آینده چه زمانی برگزار میشه؟

کلیک کنید.

 • اگر کسی روزانه قبول شود اما ثبت نامش را قطعی نکند، تا دو سال محروم میشود؟


این نوع محرومیت از نوع محرومیت ثبت نامی است. به این ترتیب که اگر داوطلبی در نوبت روزانه یک دانشگاه به طور نهایی قبول شودد اما برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه نکند، تا دو سال از تحصیل در تمام دانشگاه های دولتی صرفاً "در نوبت روزانه" محروم میشود اما همچنان امکان تحصیل در نوبت "شبانه" را خواهد داشت. این محرومیت شامل سایر انواع ثبتنامی دانشگاه های دولتی از جمله پیام نور، پردیس خودگردان و نوبت شبانه نمیشود. به عبارتی قبولی در آنها وعدم مراجعه برای ثبت نام، باعث ایجاد این محرومیت ثبت نامی نمی شود.


جزوات کیهان

جزوات کیهان با منابع اصلی چه تفاوتی دارند؟ بين اينکه فرد تمام کتاب ها رو بخونه و يا اينکه فقط جزوات کیهان رو بخونه، چه تفاوتی هست؟ تفاوت حجمشون چقدره؟
 • هر جزوه ای در کیهان، خلاصه ی چند کتاب مرجع هست. طبیعتاً مطالعه ی کامل تمام کتاب های مرجع کاریه که توصیه ی اولیه ی ماست اما به کسی که فرصت کافی داشته باشه. اگه فرصت کافی ندارید که این همه کتاب رو خلاصه کنید باید به سراغ کتاب خلاصه یا جزوه برید. جزوات کیهان، از جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران تهیه شده که سال به سال آپدیت و به روز شده و الان مثل کتاب شده. تفاوتی که خوندن جزوات با کتاب داره در چند چیز هست: 
 1. 1. اگر شما کتاب رو بخونید مطالب رو عمیق تر و به کمک تصاویر و مثال ها و توضیحات بیشتر یاد میگیرید. اما زمانی حدودا 5 برابر باید صرف کنید ! 
 2. 2. اگر جزوات رو بخونید میزان زمانی که برای خلاصه کردن مثلا 5 کتاب برای هر درس باید بگذارید ذخیره میشه و یکجا خلاصه ی رتبه های برتر از اون کتاب ها رو میخونید. مثلا جزوه آمار و روش تحقیق کیهان که برای کنکور #ارشد_96 طبق اخرین تغییرات کنکور 95 تهیه شده، خلاصه ی بیش از 6 کتاب هست که خانم اسماعیلیان، دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهیدبهشتی آماده کرده ند. 
 3. خوندن جزوات ممکنه باعث بشه برخی نکات رو که توی کتاب ها هست از دست بدید (در حد 10 تا 30 درصد) اما این فرصت رو به شما میده که چندین دور مطالب رو مطالعه کنید و بیشتر تسلط پیدا کنید. ضمن اینکه برای رتبه یک شدن، نیاز به درصد بالای 90 نیست، همینکه 65 بزنید کافیه و جزوات شما باید بیش از 75 درصد مطالب رو پوشش بدن. 
 4. مبالغ پکیج ها رو میتونید در این صفحه ببینید: کلیک کنید.
 • چطور میتوان به این جزوات اطمینان کرد ؟ 
به چند دلیل می توانید با خیال راحت این جزوات را مطالعه کنید:
 1. تالیف بهترین های روانشناسی و مشاوره: هسته اولیه جزوات، جزوات دستنویس رتبه های برتر روانشناسی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی بوده است. طبیعی است که این جزوات با بالاترین استانداردهای ممکن نگارش شده باشند. در ضمن، این جزوات بعدها توسط بهترین های روانشناسی و مشاوره بازبینی شده اند. 
 2. به روزرسانی مستمر: این جزوات هر سال بر اساس آخرین تغییرات کنکور به روز رسانی و بهینه سازی شده اند و می شوند. 
 3. منبع اصلی رتبه های تک رقمی: تا کنون دهها رتبه تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی که اغلب آنها حتی تغییر رشته ای هم بوده اند از جمله امیرهمایون خلاجیان رتبه 2 (مصاحبه)، سمانه ابراهیم نژاد رتبه 6 (مصاحبه)، آلاله آطاهریان رتبه 7 (مصاحبه)، مینا اسفندیاری رتبه 8 ، صادق فلاح رتبه 17 دکتری (مصاحبه)، عطیه رضایی رتبه 3 وزارت بهداشت (مصاحبه)  و ... جزوات کیهان را به عنوان منبع اصلی مطالعاتی خود معرفی کرده اند. 
 4. ارزیابی های مستمر و دقیق: از سال 93، این جزوات پس از هر کنکور کیفیت سنجی می شوند و گزارش شفاف به اطلاع داوطلبان و دانشجویان می رسد. این گزارش ها را به دقت بخوانید تا ببینید چطور در هر سال خواندن جزوات کیهان به تنهایی برای کسب رتبه 1 هر کنکوری کافی بوده است. 
 5. امکان بررسی بیشتر پیش از تهیه: امکان مشاهده و خواندن بخشی از جزوات کیهان به شکل نمونه در وبسایت کیهان وجود دارد (این لینک). قبل از خرید بخش هایی  از جزوه را بخوانید و بعد با خیال راحت آن را تهیه کنید. 

چطور یک تغییر رشته ای به رتبه 2 کنکور ارشد بالینی و عمومی 97 رسید؟ حتما ببینید
 
 • چه کسی جزوات کیهان را تالیف کرده است؟ 
جزوات روانشناسی کیهان ابتدا توسط احسان نیک منش تالیف شدند. احسان نیک منش در آن زمان دانشجوی روانشناسی بالینی دانشگاه تهران بود که در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی 90، در رشته رواشنناسی بالینی گرایش خانواده درمانی دانشگاه شهیدبهشتی پذیرفته شد. پس از آن، رتبه های برتر کنکورهای بعدی از جمله نسرین اسماعیلیان دانشجویان دکتری روانشناسی دانشگاه شهیدبهشتی، سمانه بهزادپور دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه شهیدبهشتی، مالک بسطامی دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه تهران، نوید یوسفی رتبه 6 بالینی، راحله کمار رتبه 10 بالینی، عطیه رضایی رتبه 3 بهداشت، امیر سامانی رتبه 1 بالینی، مانا گودرزی رتبه 8 عمومی، سحر احسانی رتبه 7 عمومی و ... بهتر و بهتر شدند. جزوات رشته مشاوره نیز با مدیریت و همت نیکو قاضی نژاد، دانشجوی کارشناسی ارشد مشاوره دانشگاه تهران تالیف و تهیه شد و گروه مولفان کیهان (متشکل از رتبه های برتر ارشد دانشگاه تهران و شهیدبهشتی) آن ها را بعداً مورد اصلاح قرار دادند. 
 • آیا حتماً باید پکیج جزوات را تهیه کرد یا امکان تهیه تک به تک هم هست ؟ 
در کیهان، دانشجویان و نیازهای آنان در اولویت است. پس اگر شما تنها به چند جزوه کیهان نیاز دارید، میتوانید همان چند تا (یا حتی یکی!) را تهیه کنید. اما همیشه برای تهیه پکج کامل جزوات مزایای زیادی وجود داشته و دارد، که باعث می شود اکثر داوطلبان پکیج کامل جزوات را تهیه کنند:
 1. ارسال کاملاً رایگان به سراسر ایران (صرفه جویی: 30 تا 40 هزار توان)
 2. یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان 30 دقیقه ای تلفنی یا حضوری با رتبه برتر کنکور (صرفه جویی: 33 تا 40 هزار توان)
 3. حدود 10 درصد تخفیف روی خرید (صرفه جویی: 40 تا 50 هزار توان)
 • اگر برای کنکور ارشد / دکتری روانشناسی یا مشاوره فقط جزوات کیهان را بخوانم می توانم به رتبه تک رقمی فکر کنم ؟ 
به چند جهت پاسخ سوال شما مثبت است:
 1. کیفیت سنجی ها نشان داده در 4 سال گذشته جزوات کیهان برای هر کنکور، 10 تا 20 درصد بیشتر از میانگین درصد رتبه های برتر آن کنکور، سوالات را پوشش داده است. پس کافی است شما به تسلط 90 درصدی روی جزوات برسید و سر جلسه هم سرحال و غبراق، با بازدهی 90 درصدی (نه عملکرد بی نقصی داشته باشید و نه عملکرد پرنقص. یک عملکرد خوب!) به سوالات پاسخ دهید. 
 2. مصاحبه با رتبه های تک رقمی کیهان را مطالعه کنید تا خیالتان را از این بابت کاملاً راحت کنید ! این رتبه ها 99 درصد منابع مطالعاتی شان کیهان بوده است. 
 • وجه تمایز جزوات کیهان با جزوات موسسات بزرگ کجاست؟
یک مجموعه جزوه / منبع خوب باید سه ویژگی اساسی داشته باشد که در صورتی که فاقد هر یک از این سه معیار باشد، از نظر ما و داوطلبان فاقد اعتبار است:
 1. جامعیت: دستکم 10 تا 20 درصد بیشتر از میانگین درصد رتبه های تکرقمی هر کنکور، سوالات آن کنکور را پوشش داده باشد. قرار نیست جزوه بی نقص باشد. اما قرار است بتواند ما را به رتبه ای تک رقمی برساند. میانگین رتبه های تک رقمی کنکورهای مختلف بین 50 تا 65 درصد (بسته به هر کنکور) است جزوه ای که نتواند 10 تا 20 درصد بالاتر از این مقدار، سوالات را پوشش دهد از نظر ما فاقد اعتبار است. کیفیت سنجی های کیهان در 4 سال اخیر و بازخورد داوطلبان در این سالها و همچین عملکرد فوق العاده درخشان کیهانی ها در کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره نشان داده کیهان به خوبی از این ویژگی برخوردار است. 
 2. مانعیت: برخی منابع از جامعیت خوبی برخوردارند اما تهیه آنها فرقی با تهیه آن همه کتاب اصلی ندارد. این جزوات هنری نکرده اند که همان منابع اصلی را صرفاً با فونت و صفحه بندی جدید به شما ارائه می کنند. یک جزوه خوب باید در عین آنکه 70 تا 100 درصد مطالب مهم منابع اصلی را در خود دارد، مطالب نامربوط را به بهترین شکل ممکن حذف کند و به عبارتی مانع ورود این مطالب نامربوط شود و به شما اازه دهد زمان ارزشمندتان را صرف مطالعه ی حداکثری مطالب مهمتر کنید. بررسی مانعیت یک جزوه از بررسی جامعیت آن ساده تر است. حزوه هایی را که جامعیت شان برای شما مسجل شده، بردارید و به لحاظ حجمی با هم مقایسه کنید. برای اوقات ممکن است به جزوه ای بربخورید که از لحاظ تعداد صفحه کم حجم تر است اما بررسی اندازه فونت مطالب نشان می دهد که در کل این جزوه مطالب خیلی زیادی در خود دارد و رسیدن به تسلط کامل روی آن (مطالعه ی دست کم 4 تا 7 دور) نیازمند صرف زمان بسیار زیادی است! تسلط سریع کیهانی ها بر مطالب اصلی و درصد بالای آنها در درس های مختلف و همچنین ساعت مطالعاتی کم رتبه های تک رقمی کیهانی نسبت به دیگران به خوبی موید کم حجم بودن منابع مطالعاتی آنان نسبت به دیگر منابع است. 
 3. قابل فهم بودن: گاهی اوقات شما یک جزوه ی بسیار مختصر (مانع) در دست دارید که در عین حال پاسخ بسیاری از سوالات را هم در خود دارد (جامع). اما بسیاری از جزوات (به ویژه جزوات دست نویس برخی از رتبه ها) به دلایل گوناگون از جمله دست خط ناخوانا، نوشتن به زبان خود فرد و نه یک زبان قابل فهم برای همه، جمله بندی ها غیراستاندارد و ...  از ویژگی قابل فهم بودن برخوردار نیستند و مطالعه ی آنها بیش از آنکه به شما کمک کند، باعث گیج شدن و استرس بیشتر شما می شود. جزوات کیهان تا کنون مورد مطالعه ی هزاران داوطلب کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی در سراسر کشور بوده و توسط رتبه های برتر مختلفی ویراست شده است که امکان فهمیده شدن ساده برای شما را فراهم می کند. 
وجه تمایز جزوات کیهان، علاوه بر آنچه در بالا آمد، این است که قیمت های نجومی (مانند 200 هزار تومان برای یک جزوه!) برای جزوات تعیین نشده است. چرا که این جزوات ابزار اصلی مشاوران کیهان برای کمک به داوطلبان در جهت رسیدن به بهترین رتبه ها هستند و برای این کار لازم است قیمتی معقول و منطقی برای آنها در نظر گرفته شود. به این ترتیب شرایط تهیه ی آنها برای عموم داوطلبان فراهم است. داوطلبان کیهانی در سالهای گذشته در کنار منابع اصلی کیهان هیچ نیازی به مطالعه ی منابع دیگر نداشته اند. 

 

ارسال محصولات

 • آیا امکان ارسال جزوات برای شهرستان ها هم وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد. بسته شما رو با پست ارسال می کنیم و حدوداً 3 4 روزه و نهایتاً یک هفته ای به دستتون میرسه.. میتونید با کلینیک جهت هماهنگی های لازم تماس بگیرید.

02166475618 الی 20

 • آیا جزوات و سایر بسته ها و مشاوره های گروه آموزشی کیهان رو به صورت اینترنتی می شود خریداری کرد؟

بله بله. با مراجعه به وبسایت فروشگاه کیهان (keyhanravan.ir) و مشخصاً در این صفحه، می توانید با چند کلیک جزوات مورد نیاز خودد را تهیه نمایید تا در کمتر از یک هفته کاری به وسیله پست پیشتاز به دست شما برسند: کلیک کنید.

 • اگر امروز سفارش ثبت کنم، جزوات من چند روز بعد به دستم می رسد ؟ 
اگر تهران باشید تا چند دقیقه و حداکثر چند ساعت بعد تمام جزوات شما به دستتان می رسد. اگر هم شهرستان باشید، بسته به فاصله شما با تهران، 1 تا حداکثر 4 روز کاری زمان می برد. این اطمینان را به شما می دهیم که 99 درصد سفارش ها در همین بازه به دست دوستان رسیده اند و می رسند. 

فیلم های آموزشی کیهان

 • فیلم های آموزشی کیهان برای چه درس هایی هست ؟
در حال حاضر کیهان برای دروس زیر فیلم های آموزشی تهیه کرده است :
آمار- زبان-روانشناسی بالینی- روانشناسی رشد-آسیب شناسی روانی- علم النفس- روانشناسی فیزیولوژیک(نوروسایکولوژی) 
 • فیلم های آموزشی کیهان برای داوطلبین چه کنکوری مناسب است؟
فیلم های آموزشی کیهان برای تمای داوطلبان کنکور ارشد و دکتری روانشناسی مناسب هست. 
 • کدام یک از فیلم های آموزشی برای کنکور بهداشت نیز مناسب می باشد؟

فیلم های آموزشی آمار- زبان- آسیب شناسی- روانشناسی فیزولوژیک(نوروسایکولوژی)

 • چه جوری می توانم با فیلم های آموزشی کیهان بیشتر آشنا شوم و آنها را خریداری کنم؟
برای آشنایی با فیلم های آموزشی کیهان کلیک کنید. 
برای تهیه فیلم ها کافی است وارد فروشگاه اینترنتی کیهان شوید و محصول مورد نظر خود تون رو تهیه کنید. 
فروشگاه کیهان: www.keyhanravan.ir
 


زبان تخصصی

 • کیهان برای درس زبان چه محصولات و خدماتی دارد؟
مجموعه کیهان برای درس زبان تخصصی فیلم های آموزشی تهیه کرده است که می توانید در لینک های زیر با این فیلم ها بیشتر آشنا شوید . همچنین کپسول واژگان کیهان برای به خاطر سپردن لغات بسیار توصیه می شود. 
فیلم آموزشی زبان مقدماتی
فیلم آموزشی زبان پیشرفته
 • آیا کیهان کلاسی برای درس زبان دارد؟
بله کلاس های نکته و تست آنلاین کیهان هر ساله برای همه ی دروس از جمله زبان برگزار می گردد و همچنین کلاس آکادمی زبان نیز برای تقویت مهارت داوطلبان در ترجمه متون و تست زدن برگزار می شود.
(در صورت وجود هرسوال و یا ابهامی در مورد کلاس ها و محصولات کیهان ،کافی است کلیک کنید تا در کم ترین زمان با ما در ارتباط باشید)
 • در کنکور ارشد روانشناسی از گرامر و لغت هم سوال می آید؟

در کنکور سراسری کارشناسی ارشد روانشناسی، در 8 سال گذشته مستقیماً از گرامر سوالی مطرح نشده و از سوالات لغت آن طورر که در کنکور علوم تربیتی یا دکتری تخصصی می آید، خبری نیست(و به شکلی دیگر مطرح میشود). اما گرامر به درک بهتر شما از متن کمک میکند تا بتوانید به سوالات متن (درک مطلب) به خوبی پاسخ دهید. همچنین سوالات لغات هم که یک سوم سوالات را تشکیل میدهند، از خود متن می آیند. پس بهتر است لغات متون کنکورهای گذشته و کتاب سیدمحمدی را به خوبی بدانید.

 • منبع تست های زبان کنکور ارشد سراسری کدام کتاب است؟

هیچ کتابی برای درس زبان تخصصی در کنکور ما (کارشناسی ارشد سراسری وزارت علوم روانشناسی)  لزوماً منبع نیست. باید به درک درستی از متون برسیم و به حد کافی هم واژگان عمومی و تخصصی بلد باشیم که کتاب دکتر سیدمحمدی (نشر روان - ارسباران) یا کتاب دکتر محسن طالب زاده (مرکز نشر جهش) در این زمینه بهترین گزینه های ما هستند. یکی از این دو را مطالعه می‌کنیم. روش مطالعه هم که در جلسات برنامه ریزی، رتبه های برتر خدمتتان خواهند گفت.

برای مشاهده ی منابع پیشنهادی سایر دروس در کنکور سراسری به این صفحه مراجعه کنید.

 •  من از طریق سایت شما کتاب زبان سیدمحمدی رو خریداری کردم که گویا ۳ فصل آخر رو کاملا نداره! (فصل ۱۳ و ۱۴ و ۱۵) در حالی که توی کتاب راهنماش ترجمه‌اش هست. 

این سه فصلی که به درستی به آنها اشاره کردید، عمداً به تصمیم مولف یا ناشر در بخش فارسی هستند اما در بخشی انگلیسیی نیستند. حدس ما این است که با توجه به اینکه از مباحث این فصل ها در درس زبان کنکور ارشد روانشناسی معمولاً سوال نمی آید، مولف آنها را در بخش انگلیسی نیاورده اما برای آنکه بخش فارسی به عنوان یک کتاب کوچک روانشناسی عمومی هم قابل استفاده باشد، آن را در بخش فارسی حفظ کرده اند که به نظر ما کار معقولی می آید. با آرزوی موفقیت برای شما. 

 • من در زبان خیلی ضعیف هستم. چطور است کلاً این درس را کنار بگذارم و زمانم در آزمون و در مطالعات  را به سایر دروس اختصاص دهم؟

درباره زبان زیاد صحبت شده است و اهمیت آن. خب طبیعی ست که اولین راه حل ممکن است بهترین راه حل نباشد. پس باید فکر کنیم ببینیم بهترین کار در قبال زبان چیست ؟ 

نمیتوان خیلی دقیق گفت که چه کار کنید. به این جهت که خوانندگان این مطلب ممکن است وضعیت های کاملا متفاوتی در درس زبان داشته باشند. اما میتواند به اشتباهات رایج اشاره کرد. چند اشتباه رایج درباره درس زبان در کنکور ارشد روانشناسی رخ میدهد که شما انجام ندهیدشان: 
1. اینکه وقت داشته باشید اما با این فکر که "نمیتونم و نمیفهمم" کلاً بیخیالش شود
2. اینکه تاثیر عوامل هیجانی و روانی در مطالعه زبان را نادیده بگیرید
3. اینکه زبانتان نسبتاً خوب باشد و با مطالعاتی بیشتر بتوانید ارتقاءش دهید اما به آن توجهی نکنید. 
4. اینکه اصلاً به روش تست زنی تان در درس زبان توجه نکنید و سر جلسه "هر طور دوست داشتید" تست بزنید. 
5. اینکه اول همه ی تست های زبان را بزنید سر جلسه. 
6. اینکه تست های زبان را به طور کلی بگذارید برای آخر جلسه. 
 
چند توصیه کلی هم اضافه کنیم:
1. حتماً متون ترجمه ی کتاب تست های کیهان (هر دو جلد) را به خوبی بخوانید و با دقت. سعی کنید به جای آنکه همه ی متون از همه ی سالها را بخوانید اما با تمرکز پایین، با تمرکز بالا و یادگیری کافی هرچقدر که توانستید بخوانید. در واقع یادگیریِ چطوری خواندن زبان را در اولویت قرار دهید. 
2. پکیج زبان پیشرفته کیهان به درد همه ی داوطلبانی که در کنکورشان تکنیک های درک مطلب دارند میخورد. تکنیک هایی که در فیلم کارگاه توضیح داده شده را ، گویی که سر کلاس نشسته اید، همراه با بچه های سر کارگاه (در فیلمی که از پکیج مشاهده میکنید) تمرین کنید و سعی کنید به جای حفظ کردن گفته ها، مطالب را یاد بگیرید. 
3. لغت های مهم کنکورهای گذشته کنکور را از روی 1360 واژه ای که در پکیج زبان پیشرفته دارید حتماً خیلی خوب مرور کنید. اگر پکیج را ندارید هم میتوانید خودتان از روی متون کنکور آنها را استخراج کرده و حفظشان کنید. 
4. در یادگیری لغات، فراموش نکنید که به سراغ لغات مترادف هم بروید حتما. در 1360 واژه برای هر لغت 2 تا 5 مترادف آمده است. اگر هم خودتان لغات را استخراج میکنید، میتوانید از یک دیکشنری برای این کار استفاده کنید. لطفاً در این زمینه حواستان به سرمایه نازنین تان یعنی وقت تان باشد. 
5. مرور مرور مرور. یادگیری را به وسیله مرور نیرومند کنید. هیجان برای جلو رفتن داشته باشید اما کم! از روش هایی که مشاوران ارائه می دهند یا در ابتدای 1360 واژه توضیح داده شده استفاده کنید. روش مرورهای 1،3،5،7 ... و یا تیک ایت (8 تیک). 
6. لطفاً اگر به حزئیات بیشتر و دقیقتری نیاز دارید از مشاور تخصصی گرامی تان بهره بگیرید. ما هم اگر به نکاتی که "عمومی و کلی" باشند برخورد کنیم، برایتان مینویسیم. آن قدر مینویسیم که "کیهانی ها از همه جای ایران بشکفند" . بله. 
 • درصد ایده آل برای درس زبان در کنکور سراسری کارشناسی ارشد چقدر است؟
درصد کاملاً مشخص و ایده آلی برای این درس وجود ندارد.  همانطور که در این صفحه مشاهده می کنید، درصد رتبه های زیر 50 در این درس نوسان دارد و میتواند از  زیر 50 تا نزدیک 100 در تغییر باشد و الزامی ندارد که حتماً حتماً به درصد 50 برای این درس دست پیدا کنید و نتیجه نهایی شما را میانگین موزون درصدهایتان در هر 7 درس (گرایش بالینی یا عمومی را عرض میکنیم) تعیین می کند. اما چند نکته در این بین وجود دارد: 
1. سعی کنید به هر ترتیبی که شده زبان را بالای 20 بزنید (اگر فکر میکنید خیلی ضعیف هستید در این درس)
2. اگر زبان را 70 میزنید و مدام در تلاشید تا به 95 یا حتی 100 برسید، پیش از هر کاری نگاهی به سایر درسها بیندازید که مبادا قربانی جاه طلبی شما در این درس شوند و ازشان غفلت کنید. اما اگر وضعتان در آن درسها هم خوب است (که خوش به حالتان واقعا!)، میتوانید تست های بیشتری از کنکورهای شبیه به کنکور ما را (رشته مشاوره، علوم تربیتی و ...، بخش های درک مطلب اش) بزنید. 


دکتری تخصصی

 • آیا داشتن مدرک زبان برای شرکت در آزمون دکتری الزامی است؟

برای کنکور وزارت بهداشت، داشتن مدرک زبان مخصوص وزارت بهداشت ( MHLE ) لازم است اما برای وزارت علوم الزامی ندارد. در وزارت علوم تنها پس از آنکه پذیرفته شدید و در ترم سه که آزمون جامع دارید، باید حتما یک مدرک زبان معتبر (مثل MSRT) داشته باشید با نمره ای مناسب (معمولاً بیشتر از 50). اطلاعات بیشتر را در این لینک مشاهده کنید یا با مشاوران تخصصی کیهان (رتبه های برتر کنکور روانشناسی) به طور رایگان مشاوره داشته باشید. 

 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

مطالب مرتبط:
 


 

 

 
 

تعداد بازديد : 4956
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 28
ترمه
|
1399/04/10 - 11:16
0
0
سلام ،وقت بخیر یه نفر به عنوان مشاور کنکور به من گفتن،ارشد بهداشت اگر زبان،فیزیولوژیک نوروسایکولوژی،آمار و روش تحقیق و رشد رو بالای هفتاد بزنم ،اگر بقیه رو هم نخونده باشم باز رتبه زیر بیست میارم میخواستم ببینم شما تأیید میکنید؟؟؟ تهران هم قبولی داره اینطوری؟یا فقط رتبه های تک؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ ها
کیهان
|
1399/04/10 - 21:57
 سلام ترمه
در کل برای دستیابی به رتبه های زیر 20 باید میانگین درس هاتون حدود 60 باشد و این تصمیم که یکسری دروس را 70 بزنید و درس هایی مثل آسیب و بالینی را کم و یا اصلا نزنید می تواند تصمیم پر ریسکی برای شما باشد. چرا که اگر یکی از دروسی که مطالعه کردید سخت بیاد و نتوانید مثلا 70 بزنید، به ضرر تان می شود. . همچنین با زدن 3 درس بالای 70 بعید است که میانگین کل دروس تان 60 شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم در کنار دروسی که تسلط دارید تا جای ممکن دروس بالینی و آسیب را هم فصول پر تکرار ش را مطالعه کنید تا شانس رتبه 20 شدنتان بیشتر شود.
موفق باشید:) 

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
همین حالا با ما در ارتباط باشید:

Image result for whatsapp

مائده
|
1398/07/09 - 11:24
0
0
سلام خسته نباشید. می‌خواستم ببینم اگر من جزوات ارشد بالینی بهداشت و تهیه کنم بهترین زمان برای مطالعه جزوات کی هست؟ اول رفرنس ها رو مطالعه کنم یا همراه با منابع جزوات هم مطالعه شود؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/07/09 - 17:14
سلام مائدهبهترین زمان شروع حدود 9 ماه پیش از برگزاری آزمون هست. جزوات به تنهایی یا شاید در کنار یکی دو تا از کتاب های مرجع کفایت میکنن و پوشش دهی فوق العاده ای در کنکور های سال های اخیر داشتن که میتونید گزارش هاش رو از لینک زیر مشاهده کنید:  
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نازنین
|
1398/04/29 - 13:40
0
0
سلام ،وقت بخیر میگن اگر ارشد بهداشت قبول بشیم مصاحبه داره ممکنه رد بشیم برای سال بعد بمونیم،راست میگن؟ یه سوال دیگه من رشد و زبان رو هفتاد زدم تقریبا حتی شاید بالاتر،بقیه پایین تر بعضی هم خیلی پایین امیدی به قبولی هست یا فقط اونهایی قبول میشن که همه رو بالای هفتادبزنن ؟چون اینطور شنیدم ،برای گرایش سلامت
پاسخ ها
نسیم اسفندیاری
|
1398/04/30 - 12:33
سلام‌ وقت شما هم بخیر

خیر برای مقطع ارشد مصاحبه وجود نداره و فقط رتبه ی شما ملاکه
برای رتبه ی زیر بیست در کنکور وزارت بهداشت به میانگین حدودا ۵۵ نیاز هست
اکر بقیه ی درسهاتون هم درصدی همین حدود داشنه باشند احتمال قبولیتون زیاده
مرجان
|
1398/04/25 - 09:59
0
0
باسلام وخسته نباشی ببخشید در رشته ارشد روانشناسی تربیتی دانشگاه تربیت دبیر رجایی بهتره یا دانشگاه شهید باهنر کرمان
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/26 - 15:27
سلام مرجان


سوالتون خیلی جزئی هست. طبق اطلاعات ما، به صورت کلی دانشگاه شهید باهنر کرمان بهتر هست :)
 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
Zahra
|
1398/04/23 - 16:34
0
0
سلام خواهش میکنم به سوالم پاسخ بدید بین دانشگاه خوارزمی والزهرا از لحاظ سطح علمی و رتبه بندی برای ارشد روانشناسی تربیتی کدوم بالاتر وبهتر هست ؟ خیلی سردرگمم و هنوز انتخاب رشته نکردم
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/25 - 11:34
سلام زهرا


اول خوارزمی بعد الزهرا، ولی با اختلاف خیلی کم! هر دو دانشگاه بسیار خوب و با سطح علمی بالا هستن :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نسیم
|
1398/04/18 - 15:26
0
0
سلام . من تغییر رشته ای هستم . می خواستم بپرسم اگه تو دانشگاه های پردیس خودگردان و پیام نور و غیرانتفاعی ارشد بخونم بعداً برای گرفتن پروانه نظام روانشناسی و اشتغال مشکلی ندارم.؟
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/18 - 18:36
سلام نسیم


خیر مشکلی از این جهت وجود نداره :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نغمه
|
1398/04/18 - 10:43
0
0
سلام،خسته نباشید لطف میکنید در مورد سایر دوره ها یه توضیح بدید ؟دوره مشترک چیه؟کدومش هزینه کمتری از بقیه داره ؟نهایت هزینش چقدر میشه؟شبیه ترین رشته به روانشناسی سلامت توی وزارت علوم چیه؟در مورد وام گرفتن هم اگر میشه توضیح بدید هیچ اطلاعی ندارم ،ببخشید که طولانیه و ممنونم که وقت برامون میذارید
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/18 - 15:54
سلام نغمه


متاسفانه پاسخ سوالاتتون رو من هم دقیق نمیدونم. شاید پاسخ برخیشون رو بشه تو جلسه مشاوره رایگان داد. نامتون رو در لیست موجود در لینک زیر ثبت کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم:

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ناشناس
|
1398/04/10 - 12:09
0
0
سلام خسته نباشید،کنکور علوم ،درس زبان ،بالینی،رشد رو تقریبا پنجاه درصد جواب دادم بقیه خیلی پایین بود فقط سعی کردم منفی جواب ندم به نظر شما امیدی به قبولی هست یا برنامه بریزم برای سال آینده؟ ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/10 - 17:06
سلام دوست گرامی


با توجه به سختی کنکور امسال، هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. بهتره همین چند روز باقیمونده رو صبر کنیم تا ببینیم نتیجه چی میشه :)


موفق باشید

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
نازی
|
1398/04/09 - 21:24
0
0
سلام،وقت بخیر،شنیدم برای کنکور بهداشت درس زبان خیلی مهمه،اگر کسی فقط زبان رو خیلی خوب مثلا هشتاد بزنه اما بقیه رو خیلی پایین مثلا بیست درصد بزنه به خاطر زبان امکان قبولی هست یا نه؟(روزانه) ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ ها
کیهان
|
1398/04/10 - 10:49
سلام نازی


خیر به هیچ وجه. این که میگن زبان خیلی مهمه به این معناست که اگر همه دروس رو بالا بزنین زبان رو پایین بزنین شانس قبولیتون پایین میاد. ولی به این معنا نیست که زبان به تنهایی منجر به قبولی بشه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مغموم
|
1397/07/07 - 15:54
0
0
سلام من امسال ارشد بهداشت روزانه زنجان قبول شدم و ثبت نام کردم اگه انصراف بدم میتونم ارشد علوم سال 98 رو شرکت کنم یا کلا ازهردوتا محروم میشم؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/07/07 - 23:24
سلام مغموم

متاسفانه ما در این حوزه اطلاعی نداریم میتونید از روابط عمومی سازمان سنجش سوالتون رو بپرسید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
گلسا
|
1397/03/21 - 19:35
0
0
سلام. وقت شما بخیر من مخواستم سوال کنم یک قسمت از سایت جزوات به صورت جدا جدا گذاشته شده برای سفارش اینترنتی که همون جزوه های داخل پکیج سال 98 هست؟ چون حقیقتا من میخوام به عنوان مثال ماهی دو تا سه تا از جزوه ها رو سفارش بدم و خرید پکیج به صورت یک جا برام امکان پذیر نیست.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/21 - 23:46
سلام گلسا 

بله بله شما میتونید جزوات رو به صورت تک تک بخرید و این جزوات همون جزوات داخل پکیج 98 هستند.

موفق باشید:) 

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
مریم انصاریان
|
1397/03/10 - 14:50
0
0
سلام وخسته نباشید خدمت کیهانی های عزیز خواستم بپرسم برای مشاوره وراهنمایی انتخاب رشته میتونم از شما کمک بگیرم ووقتی رو رزرو کنم؟ایا با رتبه 576جایی قبول میشم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1397/03/10 - 20:39
سلام مریم

بله بله میتونید برای رزور جلسه مشاوره با پذیرش تماس بگیرید(02166475618 الی 20)
احتمال قبولی دارید.

موفق باشید:)

از آخرین اخبار کنکور ارشد ودکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
elsa
|
1396/11/21 - 15:06
0
0
سلام من میخوام اماده شم واسه ازمون دکترا ولی سردرگمم نمیدونم وزارت علوم وشرکت کنم یا وزارت بهداشت چون رشته ام بالینیه .عده ای میگن بهداشت خوبه عده ای هم میگن علوم شانس قبولیش بیشتره میشه منو راهنمایی کنین ؟واینکه ایا میشه دوتا ازمونم شرکت کرد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/21 - 15:39
سلام السا

توصیه میشه برای رهایی از این سردر گمی از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید:


02166475618 الی 20 
زهرا
|
1396/11/07 - 13:21
0
0
باسلام و خسته نباشید من به تازگی با مجموعه شما آشنا شدم و همین بهمن از کارشناسی روانشناسی فارغ التحصیل شدم.برای زمان باقی مونده تا کنکور با توجه به اینکه تا الان مطالعه ای نداشتم و دانشگاه شهرخودم فردوسی مشهد مدنظرمه دوستان کپسول های کیهان و پیشنهاد دادند که از زمان موجود خوب استفاده بشه.میخواستم بدونم خود مجموعه هم با شرایط موجود داوطلبی مثل من پیشنهاد تسلط روی کپسول های هر درس و برای روانشناسی بالینی دارند؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/07 - 21:55
سلام زهراکپسول ها برای کسانی هست که جزوات رو خوندن و برای مرور مهمترین نکات میخوان از کپسول ها استفاده کنند تا کاملاً روی تک تک نکات مسلط بشن. با توجه به این که زمان کافی داریم برای مطالعه جزوات، توصیه می کنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن از الان تا اردیبهشت ماه چطور برنامه ریزی کنید و چه منابعی رو مطالعه بفرمایید. فقط عجله کنید و زودتر تماس بگیرید:
02166475618 الی 20


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
.