.
تبلیغات

منابع ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، گروه آموزشی کیهان، بهترین موسسه کنکور روانشناسی

 


 


مورد تأیید رتبه های برتر دانشگاه های تهران و شهید بهشتی​آلاله آطاهریان - رتبه 7 بالینی کنکور 96

منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی           
       
            مینا اسفندیاری - 8 بالینی 94          
  

پکیج جزوات تضمین شده ی کیهان (رتبه های برتر مشاوره دانشگاه شهیدبهشتی و تهران) -
ویژه
کنکور 98 
کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی (سراسری)

ردیف

عنوان

قیمت

1

روانشناسی بالینی

64,000

2

روانشناسی رشد

68,000

3

آسیب‌شناسی روانی جلد 1

46,000

4

آسیب شناسی روانی جلد 2

47,000

5

روانشناسی کودکان استثنائی (و اختلالات کودکی)

46,000

6

آمار و روش تحقیق

68,000

7

علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی

43,000

8

فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان

57,000

9

بانک سوالات کنکور ارشد روانشناسی با پاسخ تشریحی

64,000

10

یک جلد دفتر برنامه ریزی

15,000

11

DVD راهکارهای موفقیت در کنکور ارشد روانشناسی، با حضور رتبه های تک رقمی دانشگاه تهران و شهیدبهشتی

15,000

12

یک جلسه مشاوره تخصصی (تلفنی/حضوری) با رتبه برتر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه تهران یا شهیدبهشتی (100 % تخفیف، هدیه تهیه پکیج کامل)

35,000

13

هزینه ارسال پست پیشتاز

25,000

ارزش کل خدمات و جزوات ارائه شده

593,000

کسر می شود:  تخفیف نقدی خرید پکیج کامل

(35,000)

کسر می شود: تخفیف کامل جلسه مشاوره تخصصی

(35,000)

کسر می شود: هزینه ارسال رایگان ویژه 

(25,000)

ارزش کل تخفیف های اعمال شده

(95,000)

مبلغ نهایی کل پکیج «پس از اعمال تخفیف ها»

498,000

ارسال پکیج در تهران: رایگان (پیک بادپا، 1 ساعت تا 1 روز کاری)

ارسال پکیج به سراسر ایران: رایگان (پست پیشتاز، 1 تا 4 روز کاری)  

     

همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال کنید !


 

جزوات ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی گروه آموزشی کیهان پس از کنکورهای 94، 95 و اخیراً پس از کنکور 96 مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند و میزان پوشش دهی هر یک از جزوات برای تست های مربوط به آن درس در کنکور، قابل بررسی و مشاهده است.
برای مشاهده جداول مطابقت و آدرس دقیق پاسخ های تست های کنکور در جزوات کیهان، کلیک کنید:

 

رتبه های برتر در خصوص جزوات گروه آموزشی کیهان، چه می گویند؟

 

 • مینا اسفندیاری،رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می­کند.
 

 • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.

 

با اطمینان مطالعه کنید

برای آنکه این مجموعه را با اطمینان مطالعه کنید، به موارد زیر توجه نمایید:

 1. گزارشی که بلافاصله پس از کنکور تهیه شد، نشان داد که این مجموعه به تنهایی به بیش از 80 درصد از سوالات کنکور 96 و 95 پاسخ داده است در حالی که درصد رتبه های تک رقمی در این درس به طورمیانگین چیزی حدود 70 درصد است. گزارش عینی و شفاف آن را در اینجا مطالعه نمایید.
 2. این مجموعه را رتبه های برتر روانشناسی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و علامه طباطبایی تهیه و ویرایش کرده اند که در ادامه اسامی این افراد ارائه شده است.
 3. این مجموعه، مجموعه اصلی رتبه های برتر کنکورهای سالهای گذشته بوده است. از جمله خانم آطاهریان رتبه 7، خانم اسفندیاری رتبه 8، خانم محصص رتبه 31 و آقای فرزین ابراهیمی رتبه 23 کنکور. مصاحبه این دوستان را در اینجا بخوانید.
 4. این مجموعه در کنار دیگر مجموعه های کیهان، با دقت بسیار زیادی تهیه شده و متناسب با سوالات کنکور 96 مورد بازبینی قرار گرفته است و برای کنکور 97 کاملاً به روز رسانی شده است.

 

رتبه های برتر درباره جزوات گروه آموزشی کیهان، چه می گویند؟

کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی

 

 • آلاله طاهریان، رتبه 7 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)
من وقتی مطالعه ام رو شروع کردم در شرایط مناسبی نبودم، به همین دلیل به کمک بیشتری احتیاج داشتم؛ گروه کیهان واقعا به من در این مسیر کمک کرد، تمام جلسات طرح VIP(کلیک کنید) برای من مفید بود و واقعا سعی کردم از تمام جلساتی که داشتم به بهترین نحو استفاده کنم. از خانم خانی، آقای نیک منش و آقای فلاح صمیمانه تشکر می کنم. کتاب های کیهان مفید و کاملا قابل فهم بودند. من برای بیشتر درس ها از جزوات کیهان کلیک کنید(استفاده کردم.
 • مانا گودرزی، رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی عمومی (متن کامل مصاحبه)
جزواتی که من استفاده کردم جامع و خوب بود. و فکر می کنم اینکه تیم کیهان مجموعه ای از رتبه های برتر سالهای پیش است، خیلی مهم است. و می توان اعتماد خیلی بیشتری به آنها کرد.
من دانشجوي طرح VIPپريم كيهان (کلیک کنید) بودم، به اين صورت كه ٢هفته يكبار از مشاوره هاي درسي خانم خاني و ماهي يكبار از مشاوره هاي آقاي فلاح در خصوص مسائل غير درسي مانند مديريت خواب، افزايش انگيزه، مديريت استرس،... بهره مند مي­شدم. مشاوره ها براي من بسيار مفيد بود چون هرگز در اين مدت به حال خودم رها نشدم، مطالعه ي طولاني مدت ممكن است شما را خسته كند يا پس از مدتي انگيزه تان كاهش پيدا كند كه با وجود جلسات منظم مشاوره اين مسائل و مشكلات براي من به حداقل ميرسيد، يادم هست در يكي از جلسات مشاوره آقاي فلاح به من گفتند كه برايند مطالعات شما مهم است و اگر ديديد چند روزي مطابق برنامه پيش نرفته ايد يا از خودتان راضي نيستيد، دوباره شروع كنيد و تمام اين دلگرمي ها باعث ميشد من از دنبال كردن هدفم باز نمانم.به عقيده ي من منابع ارائه شده ي كيهان به همراه مشاوره ها ، مجموعه ي ايده آلي براي كسب موفقيت است.
 • مینا اسفندیاری،رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می­کند.
 

 • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.
 

 • ندا نبوی، رتبه10 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی دانشگاه آزاد (متن کامل مصاحبه)

مجموعه ی کیهان، با ارائه ی جزوات خوب و کامل آقای نیک منش و  مشاوره ی بسیار خوب و حرفه ای آقای فلاح، نقش بسیار بزرگی در آشنایی من با رشته ی روان شناسی و افزایش علاقه ام به این رشته داشت.
 

 • پرستو وزیری،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کیهان میتونه به اون هدفی که در سر دارید کمک کنه تا عملی بشه ولی این به خود شما هم ربط داره که تا چه حد تلاش میکنید. خوشبختانه جزوات  واقعا عالی بودن و حتی گاهی اوقات که احساس میکردم بعضی از مطالب خیلی خلاصه هست گروه مشاوره سریعا جزوه ای تهیه میکردن تا اون نقص رو بر طرف کنند که از امتیاز مثبت کیهان بود.
 
 

من نتیجه­ ی اعتمادم به جزوات را گرفتم و همانطور که سر جلسه هم پیش­بینی می­کردم، ارزیابی جزوات مطالعاتی­ام نشان داده بیش از 80 تا 90 درصد سوالات رشد و آسیب را می­توانسته­ام پاسخ دهم که در نوع خودش رکوردی است و به دوستانم در کیهان از این بابت تبریک می­گویم.

 • عطیه رضایی،رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روا­ن­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.
 

 • لادن محمدی،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

با اینکه احتمال داره با جزوه خوندن، یکسری از نکات موجود در منابع رو از دست داد ولی نکته مثبتش اینه که به کمک جزوات میرسی چندین منبع رو مطالعه کنی و چندین بار بخونی تا تسلط پیدا کنی. نکته آخر اینکه این جزوات جوری نوشته شده ن که قابل فهم هستن.
 

 • فرخنده فکور، رتبه 21 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی (متن کامل مصاحبه)

مطمئنا کیهان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی کمک بسیار زیادی به من کرد. جزوه ها واقعا کامل بود و با وجود جزوه ها دیگه نیازی به خواندن کتاب های منبع نداشتم. جزوه ها در عین خلاصه بودن تمام نکات اصلی را دربرمیگرفت. از این بابت از گروه آموزشی کیهان نهایت تشکر را دارم.
 

با توجه به شرایط ویژه و زمان کمی که برای  مطالعه داشتم، فکر میکنم انتخاب هیچ منبع دیگری با این مقدار مطالعه نمی توانست چنین نتیجه ای به دنبال داشته باشد،
 

 • یاسمن شیاسی،رتبه 17 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات باید بگم که جزوات کیهان واقعا حرف نداره. خلاصه نویسی ،مرورهای سه گانه و نحوه خوندن هر درس نکته های مهمی بودند که مشاورین خوب کیهان (اقای فلاح،خانم رضایی) به من یاد دادند.و مهم تراز اینها کیهان به من جرئت قدم زدن در این مسیر رو داد چون واقعا باور نمی کردم که بتونم هم واحدای دانشکاه رو پاس کنم و هم برای کنکور درس بخونم.
 

 • آرزو راست­گو، رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)

به نظرم جزوه ها واقعا عالی بودند و نیازم رو برآورده کردند. البته به علت گستردگی منابع نمیشه گفت یه جزوه واقعا کامله و همه چی رو داره ولی به نظرم جزوه های کیهان و منابعی که معرفی میکنند از کامل ترین جزوه هاست.و حتی اگه 80 درصد مطالب رو پوشش بده میشه باهاشون نتیجه گرفت. من خودم حتی یک کتاب بیشتر از این منابع نخوندم. البته اوایل وقتی خودم رو با بقیه که رشته ی کارشناسی شون هم روانشناسی بود مقایسه میکردم به کامل بودن جزوه ها اطمینان نداشتم و دنبال کتاب های بیشتری بودم ولی واقعا این کار برام چیزی جز وقت تلف کردن نبود چون وقتی جزوه ها رو با منابع تطبیق دادم کامل بودند و نیازی نبود تا خودم دوباره برای خلاصه برداری از منابع وقت بذارم. و به نظرم اگه کسی 80 درصد مطالب رو با عمق 100 درصد بخونه و برسه چند بار مرور کنه بهتر از اینه که 100 درصد مطالب رو بخونه ولی به تسلط کافی نرسه و فرصت نداشته باشه مرور کنه.

 


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی

 

 

 

آشنایی با پکیج بالینی و عمومی کـیهـان - کنکور سراسری

 

ابزاری برای موفقیت داوطلب، یا چیزی دیگر ؟ چرا کیهانی ها از جزوات آقای نیک‌منش استفاده می‌کنند؟

 • اصرار مدام برخی داوطلبان کنکور۹۳، مشاوران کیهان را ملزم کرد تا در کنار آموزش روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی، که از برگ برنده های اصلی کیهانی ها بوده، از یک پکیج مناسب و مورد اعتماد نیز که بتواند جایگزین کتابهای زیاد ما به عنوان منابع باشد، استفاده کنند. به این ترتیب گروه مشاوران کیهان کار بررسی و انتخاب یک جزوه مناسب از میان چند جزوه دست‌نویس را -که همگی توسط رتبه های برتر کنکور سراسری روانشناسی بالینی و معمومی نوشته شده بودند، با توجه به سه معیار اصلی جامعیت، مانعیت و قابل فهم بودن توسط دیگران شروع کردند و در نهایت جزوات تقریبا هزارصفحه ای آقای نیک‌منش، فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران، انتخاب شد. پس کیهان آماده ارائه برگ برنده ای دیگر به دانشجویان خود شد و از خردادماه 92 کیهانی ها علاوه بر مجهز بودن به بهترین روش ها برای مدیریت سبک زندگی، روشهای مطالعه و روش‌های برنامه ریزی؛ به پکیجی مجهز شدند که مورد تایید مشاوران خود از لحاظ همان سه معیار اساسی بود. این سه معیار کمک میکند تا ما به جزوه ای دسترسی داشته باشیم که ویژگی های زیر را داشته باشد: 

 • جامع: حاوی مهمترین مطالب هر فصل کتاب همراه با حفظ انسجام، بدون جا گذاشتن

 • مانع: مانع از ورود مطالب کم اهمیت و مثال های بی موردِ داخل کتاب ها به پکیج، 

 • قابل فهم توسط دیگران: عاری از کلمات و اصطلاحات خاص که تنها توسط مولف قابل فهم باشد.

 

 • به این ترتیب کیهانی ها خواهند توانست تا به عنوان مثال با مطالعه تنها 268 صفحه از جزوه، به جای مطالعه بیش از دو هزار صفحه مطالب، به میزان قابل ملاحظه ای از تسلط روی مطالب درس "روانشناسی بالینی" دست پیدا کنند. واضح است که مشاوران کیهان با هدف بالا بردن میزان تسلط و سپس موفقیت دانشجویان، از این پکیج استفاده کرده اند و به عنوان مثال این پکیج را برای داوطلبان تغییر رشته ای در کنار مطالعه کتاب سلیگمن از روانشناسی مرضی، لورا برک از روانشناسی رشد، فیرس از روانشناسی بالینی استفاده میکنند.


 

" سوالات متداول پیرامون پکیج کامل کیهان "

 

 • آیا باید همه منابع اصلی را خواند؟

 • دانشجویی که تغییر رشته ای است ابتدا باید دو سه کتاب مرجع از جمله کتاب‌های آسیب شناسی روانی و روانشناسی رشد را مطالعه کند تا ذهنش آماده ورود به مطالب جزوه بشود.

 • اما دانشجویی که تغییر رشته ای نیست و با مطالب روانشناسی به طور کلی آشنایی دارد، می‌تواند بلافاصله وارد مطالعات جزوات شده و هرچه زودتر تسلط خود روی مطالب را بالاتر ببرد.

 •   آیا این جزوات جانشین تمام منابع اصلی هستند؟
 • پاسخ به این سوال با توجه به سطح توانایی خود دانشجو تعیین میشود: هدف ما در کیهان رساندن دانشجو به سه سطح اصلی است: کسب علم روانشناسی به وسیله مطالعه تعدادی از منابع اصلی که متناسب با علم روز هم هستند میسر میشود. به وسیله مطالعه جزوات و تسلط کامل پیدا کردن روی 80 درصد از منابع اصلی رتبه عالی دانشجو تضمین خواهد شد. در بحثهای سبک زندگی هم مضوع سلامتی جسمی و روانی دانشجو را بررسی میکنیم.

 • مشاوران کیهان، برای رساندن دانشجویان خود به رتبه زیر 50 کنکور، ‌در کنار استفاده از جزوات تضمین شده ی کیهان، مشاوران ممکن است از برخی از کتاب های کمکی (بسته به نیاز و صلاح دید) استفاده کنند یا نکنند..

 


  

گروه آموزشی کیهان
کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
تحت نظارت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان  


 


مطالب مرتبط:
 

 

 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی

کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی
تعداد بازديد : 89214
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 419
فاطمه
|
1393/06/24 - 15:12
0
1
سلام.خسته نباشید.من امروز با سایتتون آشنا شدم.پکیچ واسه راهنمایی و مشاوره هم دارین؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/25 - 10:00
سلام فاطمه


بله بله، میتونید به این لینک مراجعه بفرمایید و اطلاعات جزوات ویژه رشته مشاوره ما رو مشاهده کنید:
کلیک کنید


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

زهره
|
1396/08/23 - 14:48
سلام به دوستان خوب کیهانی. یکی از دوستان من دوسال پیش با جزوات شما در فرصت کوتاهی تونست ارشد سراسری شیراز قبول بشه و من هم سال آینده میخوام به کمک شما انشاله همین شهرمون یعنی شیراز قبول بشم. خواستم از الان خداقوت بهتون بگم و بگم دوست من هرجا رفته از شما تعریف کرده. خدا قوت بده بهتون. منتظر من باشید. زهره نجاتی :)
محمد
|
1393/06/24 - 20:43
0
3
من امسال خواستم خودم کتاب های فیزیولوژی رو خلاصه کنم یک ماه گذشت و فهمیدم این کاره نیستم فیزیولوژی رو از کیهان گرفتم نمیدونم تو کنکور چند میزنم، ولی خداییش چیزی از منابع رو از قلم ننداخته بود مرسی واقعا ببخشید 1 سوال هم داشتم کتاب تستتون رو من میخوام تروخدا بگید کی آماده میشه؟ من منتظرشم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/25 - 09:56
سلام محمد
اوایل مهر.
:)
اکرم
|
1393/06/25 - 11:28
1
5
سایت جدیدتون خیلی خوبه ومنظمه مثل ویرایش جدید اسیب که خوب شده جزوه های دیگه رو هم همینطوری منظم کنین من جزوه هاتونو اسفند92 خریدم ویرایش جدید اسیبو تازه خریدم 247 صفحه است روانشناسی کودکان استثنایی رو جدا کردین از کتاب؟من میتونم مباحث کودکان استثنایی رو از جزوه ی قدیمی بخونم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/26 - 23:14
سلام دوست عزیز تمام جزوات به همین سبک ویراست شده اند. مدیریت کیهان در نظر دارد به زودی ویراست جدید را با تخفیف ویژه ای به دوستانی که جزوه قبل را دارند ،ارائه دهد. بله در ویراست جدید، جزوه استثنائی از آسیب جدا شده است.
-
|
1393/06/25 - 14:33
0
1
سلام ببخشید یه سوال دارم تو توضیحاتتون فرمودید که بسته طی 2 یا 3 روز به دست شهرستانی ها میرسه خداییش همین 2 3 روزه؟ من سال قبل از یکی از موسسات خیلی به نام که تو کل ایران هم شعبه داره یه بسته تهیه کردم به من گفتن فقط 1 هفته طول میکشه ولی همین 1 هفته شد 45 روز و تقریبأ هیچ استفاده ای ازش نکردم لطفأ صحبت های من رو به حساب بی ادبی نذارید فقط میخوام مطمئن باشم که مشکلی پیش نمیاد با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/25 - 22:18
دوست عزیز
نگرانی شما قابل درک است. اما کیهان طبق برنامه ای منظم، روزهای یکشنیه و چهارشنبه (و در صورت لزوم در روزهای بیشتری از هفته) بسته های ارسالی دانشجویان گرامی را به منطقه 15 پستی تهران تحویل می‌دهد و با توجه به استفاده کیهان از سیستم نوین ارسال پستی (پیشتاز) تقریبا تمام بسته ها حداکثر دو روزه و باقی بسته ها بسته به مبداشان، یک یا سه روزه به دست دوستان می‌رسد. 
نسیم
|
1396/08/23 - 14:51
سلام من خیلی اتفاقی این سوال دوستمون رو دیدم. خواستم به دوستان دیگه ای که مثل من ساکن شهرستان هستن عرض کنم که کیهان توی ارسال بسته ها فوق العاده ست و باورتون نمیشه که 4-3 روزه بسته ها رو صحیح و سالم به دستتون میرسونه. بهش اعتماد کنید. اصلاً با جاهای دیگه که 15-10 روز معطل میکنن ادمو شبیه نیست. مرسی کیهان. دوستتون دارم. گل
صدیقه
|
1393/06/26 - 09:14
0
1
سلام منبع جزوه ی عمومیتون چیه ؟ میشه حضوری بیایم جزوه هرو تحویل بگیریم ؟ تا چه ساعتی میتونیم بیایم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/26 - 23:24
سلام صدیقه 
از روی کتاب هیلگارد است 

موفق باشید 
صدیقه
|
1393/06/27 - 11:56
0
0
این کتاب کمکی برای عمومی که تو پکیجتون هست همون کتاب گنجیه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/27 - 23:01
بله. در صورتی که گرایش عمومی گرایشی ست که میخواهید برای آن سرمایه گذاری کنید، علاوه بر کتاب آقای گنجی باید زمینه ی روانشناسی هیلگارد را نیز در دستور کار خود قرار دهید؛ و یا کمک آموزشی برای این درس انتخاب کنید؛کتاب روانشناسی عمومی مدرسان شریف می تواند گزینه ی خوبی باشد. موفق باشید
رضوان
|
1393/06/29 - 10:15
0
0
سلام خواهش میکنم شما که اینقدر سایت جامع و کاملی دارید،با ذکر فصولی از منابع که قابل حذف هستند ارایه کنید،متشکرم از مشاورین محترم کیهان,بی صبرانه منتظر هستیم لطفا خیلی زود جواب بدید مرررررسی
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/29 - 11:53
سلام رضوان. با توجه به عدم اعلام رسمی منابع، حذفیات قطعی وجود ندارد. می توان صحبت از اولویت در فصول یا کتب کرد. با توجه به شرایط و زمان هر داوطلب، معمولا هر مشاور اولویت هایی را تعیین می کند.
m.zarei
|
1393/06/30 - 11:54
0
0
سلام من متوجه یک نکته ی جالب شدم که نمیدونم این اتفاق آگاهانه رخ داده یا تصادفی جزوات کیهان مجموعا 1392 صفحه است و من کنکور 1392(یعنی پارسال) رو با جزوات شرکت کردم حالا خدایییش خودتون کار کردین 1392 صفحه بشه؟ برام جالب بود :-)
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/30 - 18:31
:)
دقت شما جالب است!
-
|
1393/06/31 - 08:18
0
0
سلام اگر من پکیج کامل رو به صورت 2 مرحله ای تهیه کنم ( 3 تا رو الان و 4 تای مابقی رو اواخر مهر) این 1 جلسه مشاوره تخصصی شامل حال من هم میشه؟؟ البته من شهرستان زندگی میکنم با سپاس
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/31 - 16:59
سلام
بله تعلق می گیرد.
akraM
|
1393/06/31 - 15:43
0
0
سلام از کل پکیج فقط یه جزوه رو خریداری نکردم چون بهش نیاز نداشتم ولی برنامه ریزی تخصصی بهم تعلق نگرفت این امر اصلا خوشایند من نبود /: :|
پاسخ ها
کیهان
|
1393/06/31 - 16:56
سلام اکرم
برنامه ریزی تخصصی رایگان فقط همراه با پکیج کامل ارائه می شود.
:)
-
|
1393/07/01 - 10:18
0
0
سلام یه سوالی دارم اگر من پکیج مقدماتی زبان امسال رو که قیمتش 90تومان هست و پکیج کامل بالینی بدون زبان رو یک جا تهیه کنم هزینه کل اش چقدر میشه؟ ] با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/01 - 23:29
سلام
پکیج کامل بالینی بدون زبان 198 هزار تومان است.
لینک زیر را مشاهده کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/news9.aspx
صدیقه
|
1393/07/03 - 14:29
0
0
سلام میشه بدونیم که کی جواب سوالای مارو میده؟ بعد یک سوال من کدوکان استثنایی خوندم میخام بالینی شرکت کنم اگه جزوه ی بالینی رو از شما بخرم و بخونم بدون اینکه فیرس رو بخونم جواب میده؟ با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/03 - 20:14
سلام صدیقه
1- گروه آموزشی کیهان :))
2- برای فهم واقعی، بهتر است حداقل یک کتاب بالینی (شاملو یا فیرس) خواند.
ولی آن کتاب فقط برای فهم بهتر است نه نکته استخراج کردن و سایر کارهای کنکوری؛ پس وقت زیادی نمی گیرد، بخوانید!
رحمان
|
1393/07/06 - 18:33
0
1
سلام با جزوات کیهان میشه با ارشد بالینی از دانشگاه تهران قبول شد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/06 - 19:23
سلام. در این راه میتوانند ابزار خوبی باشند بالینی روزانه دانشگاه تهران یعنی رتبه یک تا هشت ؛جزوه مهم است ولی این رتبه به عوامل دیگری جز جزوه نیز مربوط می شود، مثل شیوه مطالعه درست، با کیفیت خواندن، مدیریت زمان کنونی و سرجلسه، کم کاری نکردن برای درس زبان و...
shokri
|
1393/07/06 - 22:45
0
0
salam man karshenas parastari hastam va alaghemand sherkarkat arshad ravanshenasi balini hastam ....aya tanha ba motale baste amozeshi shoma mitunam rotbe khob va ghaboli ra kasb konam
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/07 - 21:45
سلام
پلسخ شما در همین مطلب، آمده است.

دوست عزیز ، یک تغییررشته ای بهتر است، برای فهم عمیق تر هر نوع کمک آموزشی، از هر درس یک کتاب را خیلی سریع بخواند.
لینک زیر را نیز مطالعه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/oloom.aspx
شیدا عظیم نژاد
|
1393/07/07 - 14:35
0
0
سلام و ارادت من فوق لیسانس جامعه شناسی دارم و نیز دانشجوی دکترای جامعه شناسی هستم.تصمیم دارم امسال در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم و حسب علاقه در این رشته فوق لیسانس بگیرم.از درس روانشناسی بالینی و کتاب فیرس شروع کردم.سایت شما در بازیابی منبع خیلی بهم کمک کرد. با سپاس
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/07 - 20:58
سلام خانم عظیم نژاد
درس بالینی، برای شروع یک تغییر رشته ای، گزینه ی مناسبی نیست.
با درس روانشناسی رشد، آسیب شناسی روانی و کودکان استثنائی بهتر است شروع کنید.
موفق باشید
S.S
|
1393/07/07 - 20:51
1
0
سلام کیهانیا می خواستم بپرسم جزوات هر درس که ویرایش شده جه تغیراتی کرده چون من پکیج پارسال رو دارم...این تغییرات رو چجوری تو پکیج خودم وارد کنم؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/07 - 21:05
سلام
جزوات، بر حسب موضوع طبقه بندی شده است (به جای کتاب به کتاب) تا خواندن آن راحت تر شود و مطالب، منسجم تر در ذهن بماند.
بخش های محدودی نیز به لحاظ محتوایی اضافه شده است.
غلط های تایپی، اصلاح شده است.
/ در این رابطه با دفتر گروه تماس بگیرید، در صورت تمایل امکان این همکاری  وجود دارد که جزوه جدید را فقط با هزینه ی تکثیر آن تهیه کنید.
موفق باشید
رحمان
|
1393/07/08 - 19:29
1
1
سلام دوستان تنها با خواند جزوات کیهان میشه از جای قبول شد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/08 - 23:22
سلام. بله، با تسلط و نه فقط خواندن.
رضا
|
1393/07/09 - 17:35
0
0
با سلام و عرض خسته نباشید... میخواستم بدونم فرق این ویراست جدیدتون با پکیج قبلی چیه ؟ چیزی اضافه یا کم شده ؟ چون من جزوات سال 92 رو دارم و فک میکنم از لحاظ تعداد صفحات فرق کرده . ممنون میشم از راهنماییتون .
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/09 - 22:24
سلام
جزوات، بر حسب موضوع طبقه بندی شده است (به جای کتاب به کتاب) تا خواندن آن راحت تر شود و مطالب، منسجم تر در ذهن بماند.
بخش های محدودی نیز به لحاظ محتوایی اضافه شده است.
غلط های تایپی، اصلاح شده است.
/ در این رابطه با دفتر گروه تماس بگیرید، در صورت تمایل احتمالاً  امکان این همکاری  وجود دارد که جزوه جدید را فقط با هزینه ی تکثیر آن تهیه کنید.
موفق باشید
رضا
|
1393/07/09 - 17:39
0
0
با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم بدونم فرق بین این ویراست جدیدتون با پکیج قبلی چیه ؟ چیزی اضافه یا کم شده ؟ نیازی به خرید دوباره هست !؟ مرسی از راهنماییتون :)
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/09 - 22:36
سلام
جزوات، بر حسب موضوع طبقه بندی شده است (به جای کتاب به کتاب) تا خواندن آن راحت تر شود و مطالب، منسجم تر در ذهن بماند.
بخش های محدودی نیز به لحاظ محتوایی اضافه شده است.
غلط های تایپی، اصلاح شده است.
/ در این رابطه با دفتر گروه تماس بگیرید، در صورت تمایل احتمالاً  امکان این همکاری  وجود دارد که جزوه جدید را فقط با هزینه ی تکثیر آن تهیه کنید.
موفق باشید
-
|
1393/07/11 - 07:34
0
0
سلام سوالی داشتم تغییرات مربوط به DSM5 در جزوه امسال درس آسیب شناسی گنجانده شده یا اون مطالب رو به صورت جداگانه ارائه خواهید داد ؟ 2: شما قبلآ در رابطه با DSM5 یک کتاب معرفی کرده بودید که قرار بود از مهر ماه به بازار بیاد مشخصات کامل کتاب رو میخواستم بدونم اگر امکانش هست با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/11 - 13:20
سلام دوست عزیز
در رابطه با DSM5 لطفا با مشاورتان صحبت کنید و روند مطالعه ی آن با توجه به زمان پیش رو و فاکتورهای دیگر تعیین می شود.
ناشناس
|
1393/07/15 - 12:40
0
0
سلام...ببخشید میشه از طریق شماره حساب هم پول رو واریز کرد یا حتما باید کارت به کارت باشه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/15 - 16:31
سلام دوست عزیز، از طریق شماره حساب هم امکان پرداخت وجود دارد. 
-
|
1393/07/15 - 17:15
0
0
سلام و تشکر فراوان به همه بچه های کیهانی من از کتاب آمار دکتر دلاور آمار توصیفی رو تموم کردم ، ولی وقتی به مبحث استنباطی میرسم انگار عذاب از آسمون نازل میشه. اعصابم رو به هم ریخته. توروخدا بگید با این آمار استنباطی چیکار کنم؟ چون اصلأ نمیخوام درس آمار و روش تحقیق رو روز امتحان خرابش کنم خیلی خیلی ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/15 - 17:56
سلام. نگاهی به سوالات کنکور داشته باشید تا بدانید در چه حدی باید این مباحث را کار کرد. فقط اصولا باید بدانید چه آزمونی به چه هدفی ست و در چه مواردی به کار می رود. نحوه ی محاسبه و فرمول،مطرح نمی شود.
صدیقه
|
1393/07/17 - 10:43
0
0
سلام برای درس مرضی لازمه کتاب گنجیو بخونیم حتما باید بخونیم ؟ وقتی کاپلانو خوندیم.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/17 - 15:00
سلام صدیقه، کتاب دکتر گنجی رو اگر بخونید بد نیست اما شاید وقت نشه. اگر فرصت کافی برای مطالعه سه بار آن مطالب ندارید، به همین مطالب اکتفا کنید و DSM5 ی که آقای سامانی آماده می کنند رو هم بخونید. 
صدیقه
|
1393/07/17 - 17:20
0
0
دی اس ام 5 اقای سامانی اماده است یا باید صبر کنیم بعضی سایتا حتی واسه استثنایی هم نوشتن کودکان استثنایی گنجی رو باید بخونیم باید اونم بخونیم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/18 - 00:39
سلام صدیقه
در حال آماده شدن است.
با در نظرگرفتن وقت تان و اینکه تا الان چه کرده اید، باید اولویت ها را تعیین کرد. با توجه به کنکور سال قبل، آسیب قطعا در دستو کار باید باشد و استثنائی جنبه ی تکمیلی و به اصطلاح محکم کاری دارد!
fatemeh
|
1393/07/18 - 09:08
0
0
سلام اونایی که پکیج رو به صورت دو مرحله ای میخرن تخفیف 20% بهشون تعلق میگیره یا نه؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/18 - 11:03
سلام.
با پذیرش دفتر گروه آموزشی کیهان، این موضوع رو مطرح  و هماهنگ کنید.
02188533497
و 98
همه روزه، ساعت 9 تا 13
ناشناس
|
1393/07/18 - 10:17
0
0
سلام اونایی که پکیج رو به صورت دو مرحله ای میخرن تخفیف 20% بهشون تعلق میگیره یا نه؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/18 - 11:03
سلام.
با پذیرش دفتر گروه آموزشی کیهان، این موضوع رو مطرح  و هماهنگ کنید.
02188533497
و 98
همه روزه، ساعت 9 تا 13
سعید
|
1393/07/18 - 10:30
0
0
سلام ببخشید یک سوال مهم دارم بعضی از قسمت های علم النفس جزوه شما رو نمیفهمم! مثلا صفحه 8 قوای نفس از نظر فارابی رو گفته و صفحه 10 باز هم قوای نفس از دیدگاه فارابی که با مورد قبل متفاوته!!!!!!!!!! میشه راهنمایی کنید که چرا این طوری شده؟!؟؟!
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/18 - 11:15
سلام سعید
خوشحالیم از اینکه به خود ما بازخورد می دهید و ابهامات تان را بدون قضاوت قبلی  و خیلی شفاف و جزئی می پرسید.
ما به داوطلبانی، مثل شما نیاز داریم :)
کتاب اصلی علم النفس(احدی)، تا حدودی بدون ساختار صحبت کرده است و متن منسجم ی ندارد و همان طور که متوجه شده اید به خصوص در رابطه با قوای نفس این پراکندگی و عدم یکدستی را می بینیم. ولی در هرصورت از جملات همین کتاب در کنکور استفاده می شود و چاره ای جز تسلط بر آن نداریم.
به این علت و همیچنین به این دلیل که جزوه ی علم النفس بیشتر به صورت نکته وار است، توصیه ی ما به داوطلبان این است که حتماً کتاب اصلی -که حجم زیادی هم ندارد و وقت آنچنانی نمی گیرد- را یکبار بخوانند و یا در حین جزوه خواندن برای بار اول، کنار دست تان باشد تا جزوه قابل فهم تر باشد و متوجه ی تفاوت ها در خود کتاب اصلی باشید. در بار اول خواندن، اگر توضیح اضافه ای در کتاب دیدید که به فهم تان کمک می کند، خیلی خلاصه در جزوه وارد کنید و در بارهای بعدی به خواندن چندباره ی جزوه تان اکتفا کنید.
در روش تحقیق هم بستگی به وقت داوطلب تا حدودی این توصیه می شود.
موفق باشید
صدیقه
|
1393/07/18 - 11:28
0
1
ببخشید میشه یکم واضح توضیح بدید اسیب باید در دستور کار باشد یعنی باید بخونیمش؟ خوب اینو میدونیم ! استثنایی اگه تکمیلیه مس چرا جنبه ی محکم تری داره؟ کدومش رو بیشتر سرمایه گزاری کنیم ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/18 - 17:39
سلام صدیقه.
مشاوران تخصصی در پاسخگویی حاضر نیستند.
سؤالات تخصصی خود را در جلسات خود مطرح کنید، چرا که با توجه به شرایط و هدف تان، ممکن است توصیه های متفاوتی داشته باشند.
پاسخ های اینجا با توجه به توصیه ها و اطلاعات کلی ست که از مشاوران اخذ شده است.
واضح است که چرا استثنائی برخلاف آسیب، تکمیلی ست ؛ چون که در سال قبل استثنائی سوالی به خود اختصاص نداده بود.
صدیقه
|
1393/07/19 - 08:38
0
0
من میخاستم باواقای فلاح مشاوره داشته باشم ولی منشی کیهان گفت نمیشه بلاخره هر کسی باید خودش مشاورشو انتخاب کنه و الانم مشاوری ندارم همیشه و هرسال استثنای نصف سولای مرضی رو بخودش اختصاص میده !
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/19 - 11:33
سلام
اگر صرفا با آقای فلاح تمایل دارید جلسه داشته باشید، یک جلسه در آبان ماه، قابل رزرو است. (وقت های مهر ایشون تکمیل است).
در صورت تمایل مجددا با کلینیک تماس بگیرید و مطرح کنید.
صدیقه
|
1393/07/19 - 17:31
0
1
سلام تو جزوه ی استثناییتون ص 47 خط 3 نوشته شده بایید عوامل ثانوی نامبرده از بین برود ، اما این عوامل تو جزوه نیست !
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/19 - 23:14
سلام. بهرحال در خلاصه نوشتن مستقیم با نهایت دقت هم این موارد گاهی پیش می آید. خوب است که با دقت می خوانید، آفرین! ولی مراقب باشید جنبه ی وسواس پیدا نکند و از اصل هدف دور نشوید. این مورد بررسی و پاسخ داده می شود.
سعیده
|
1393/07/23 - 23:12
0
1
سلام و عرض احترام به شما دوستان.خدا قوت من تهران نیستم وگرنه از طریق مشاوره سوالامو میپرسیدم.میخوام از مدیریت به روانشناسی بالینی تغییر رشته بدم,شما علاوه بر پکیج کامل چه کتاب هایی از منابع اصلی رو توصیه میکنید؟ و اینکه ایا امکان اینکه پول جزوه به مامور پست پرداخت بشه هست؟ ممنونم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/24 - 21:05
سلام دوست عزیز
 • ایده آل این است که یک تغییررشته ای در شروع کار برای فهم بهتر کتاب یا بخش های مهم یک منبع از هر درس بخواند تا جزوه قابل فهم تر باشد.با توجه به زمان حاضر و محدودیت زمان، قطعا این ایده آل باید تا حدودی تعدیل شود.
 • خدمات کیهان منحصر به تهران نیست و جلسات به صورت تلفنی نیز برگزار می شود؛ در جلسه ی اول که هر داوطلب به صورت رایگان همراه با پکیج دارد، این موضوع و انتخاب مباحث مورد مطالعه از منبع اصلی با توجه به وقت و هدف وی تعیین و پیشنهاد می شود.
 • پست این خدمات را ارائه نمی دهد. این امکان برای "پیک" مقدور است و نه پست. و همان طور که می دانید پیک منحصر به ارسال های درون شهر است.
ماهنی
|
1393/07/24 - 15:52
0
0
سلام.درس آمار و روش تحقیقو می خواستم با جزوه کیهان پیش ببرم فقط می خواستم بدونم خوندن جزوه صرفا برای کسب رتبه ای بالای 60 تو کنکور کفایت می کنه؟(با توجه به اینکه جزوه این درس کم حجمه)
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/24 - 21:16
سلام دوست عزیز
این حدود درصد از پاسخ های سوالات در جزوه وجود دارد ولی از آن جایی که جزوه به صورت نکته وار است برای فهم و دریافت کامل آن نکات، نیاز داریم کتاب دیگری بخوانیم، که با توجه به وقت هر داوطلب و هدف ش تعیین خواهد شد؛ یک گزینه ی ایده آل می تواند بخش هایی از آمار و روش تحقیق مدرسان شریف باشد که نکته وار نیست و توضیح کامل داده است. یک گزینه می تواند پوران پژوهش باشد. گزینه ی آخر می تواند روش تحقیق دکتر دلاور و تمرین نکات جزوه آمار با تست های کنکور باشد.
زارا
|
1393/07/25 - 01:44
0
1
سلام وخسته نباشید. من حدود یک ماهه که خوندن جزوات کیهان رو شروع کردم ولی اصلا نمیدونم باید چطوری مرور کنم وبرنامه ریزیم چطور باشه که بتونم جزوات رو سه دوربخونم،توی جلسه ی مشاوره رایگان متاسفانه وقت نشد بپرسم چون نکات مهم واسه گفتن زیاد بود. میدونم باید جلسه رو رزرو کنم ولی از سایت به این پرباری انتظارمیره که همچین نکاتی رو هم توش بگنجونن که داوطلب مجبورنباشه برای یه سوال ساده یه جلسه رو رزرو کنه،این کارحرفه ای بودن شمارو اثبات میکنه ودرک شرایط داوطلب.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/25 - 13:18
سلام دوست عزیز
این درخواست را از مشاوران تخصصی خواهیم داشت تا مطلبی در این رابطه ارائه دهند.
فریبا
|
1393/07/25 - 14:01
0
0
سلام وخسته نباشید میخواست بدونم فقط خوندن پکیچ کیهان برای قبولی درکنکورکفایت میکنه ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/07/26 - 11:31
سلام فریبا
اگر تغییررشته ای هستید،
 باید در کنار هر جزوه یک منبع اصلی مطالعه کنیم. اما برای دوستانی که با مباحث آشنایی دارند، هیچ جای نگرانی نیست. مقایسه سوالات کنکور 93 برای هر درس از دروس بالینی با جزوه ای که در دست دارید نشان دهنده توان پاسخگویی جزوات شما به سوالات کنکور خواهد بود. ما برای رشد و علم النفس و آمار و روش تحقیق این کار را کرده ایم و به درصد های 95، 75 و 80 رسیده ایم. یعنی 95 درصد سوالات رشد کنکور 93 را می‌شد به وسیله این مجموعه پاسخ داد.
غزله
|
1393/08/03 - 11:05
0
0
سلام و خسته نباشيد مي خواستم بپرسم روانشناسي مشاوره و باليني چه تفاوتهايي باهم دارند؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/04 - 00:00
تفاوت های زیادی! :)
در چه زمینه ای؟ تحصیل، کار، کنکور؟
رحمان
|
1393/08/04 - 15:53
0
0
سلام چرا هزینه پکیج بالینی اینقدر گران است ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/08 - 00:14
سلام رحمان
می توان گفت که انتقاد شما تا حدودی وارد است؛ توضیحی که خدمتتان باید بدهیم این است که بخش زیادی از این هزینه صرف تکثیر و صفحه بندی جزوات می شود.
مهرانا
|
1393/08/07 - 22:02
0
0
س میخوام کنکورارشدوزارت بهداشت بالینی قبول شم دنبال ی پکیج کامل وخلاصه شده میگردم باتهیه پکیج کامل شمامیتونم ب این مقصودم برسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/12 - 20:55
پکیج علوم جواب گوی بهداشت نیست و همچنین برعکس. می توانید با مشاور تخصصی بهداشت در این رابطه صحبت کنید تا با نحوه ی تهیه ی این خلاصه از مباحث مهم و کلیدی این کنکور آشنا شوید.
موفق باشید
هدایت
|
1393/08/08 - 17:37
0
0
سلام خسته نباشین میشه لطف کنین برا پیدا کردن قسمت ابزار برنامه ریزی راهنماییم کنین
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/08 - 23:25
سلام.
در صفحه ی نخست سایت قرار دارد.
می توانید مستقیماً به لینک زیر بروید:
http://kayhanravan.ir/fa/news4.aspx
معصومه
|
1393/08/12 - 11:38
0
0
سلام این جزوه ها آخرین ویراست هست یا ممکنه تغییر کنه. پکیج عمومی 222 تومنی، بسته زبانش به چه صورته ؟ شامل 105 متن منتخب روانشناسی هست؟ با توجه به اینکه تغییر رشته ای هستم آیا برای هر درس خوندن یک منبعی که تو سایت اعلام شده کافیه؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/12 - 21:09
سلام.
1- تا کنکور 94 تغییری ندارد.
2- بله شامل این مورد هست. بسته ی پیشرفته زبان شامل : 
فیلم کارگاه 
(شامل تکنیک های پاسخدهی به سوالات درک مطلب)+
(متون منتخب 105 صفحه ای، دفترچه ی قیود،پسوندها و پیشوندها، افعال و حروف اضافه، 1360 واژگان مترادف)
3- بله کافی ست.
4- موفق باشید
ترابی
|
1393/08/12 - 17:45
0
0
سلام با توجه به اینکه سال 92-93 منابع روانشناسی بالینی تغییر کرده ایا با جزوات و پکیج های ارائه شده توسط شماامکان قبولی هست ؟ تو کنکور سال 93 همه منابع اخه تغییر کرده بود
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/12 - 21:10
سلام.
منابع تغییری نداشته است!
سعیده
|
1393/08/16 - 01:31
0
0
سلام من لیسانس حقوق دارم و خیلی علاقه دارم به رشته روانشناسی,میخاستم امسال برای ارشد روانشناسی شرکت کنم,امکانش هست راهنماییم کنید از کجا شروع کنم واینکه امکان موفق شدن هست برام؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/16 - 01:56
سلام. با درنظرگرفتن عملکرد متوسط، احتمال پایین به نظر می رسد؛ پیشنهاد می شود برای نحوه شروع و تصمیم گیری برای امسال یا سال بعد، از مشاوره رایگان استفاده کنید.
ناشناس
|
1393/08/18 - 21:32
0
0
سلام. چرا جزوه روانشناسی رشد ناقصه؟ فقط تا صفحه13. توروخدا زودتر بررسی کنین
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/18 - 22:20
سلام.
فایلی که ملاحظه کرده اید نمونه ای از جزوه ی 277 صفحه ای رشد کیهان است.
راه های تهیه ی جزوه کامل را در همین صفحه ملاحظه می کنید.
مهتاب
|
1393/08/20 - 13:33
0
0
با سلام من از شما راهنمایی خواستم در تاریخ19/8/93 چرا پاسخ پرسش من رو نمی دید؟منتظرم لطف کنید زودتر جواب بدید.ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/21 - 00:26
چه سؤالی؟
فاتح
|
1393/08/20 - 16:31
0
0
با عرض سلام, در پرو فایل خانم قنبر زاده ایشان جزوه هایی را برای خواندن سفارش داده بود .من می خواستم بدانم جزوه مخصوص ایشان را دارید که بخرم. با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/21 - 00:46
سلام.
در پروفایل ایشان، چنین توصیه ای نمی بینیم؛ می توانید مستقیماً با ایشان مشاوره رایگان داشته باشید یا سوال خود را با ذکر منبع، دقیق تر بپرسید.
فاتح
|
1393/08/20 - 22:59
0
0
با سلام.l اگر پکیج کامل کیهان را سفارش بدیم باز هم تخفیف داره یا مقطوع است. و چند روز طول می کشد که برسد. با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/21 - 00:26
سلام.
هزینه ی با اعمال تخفیف را در جدول بالا ملاحظه می کنید.
حداکثر سه روز کاری پس از ارسال به دست گیرنده خواهد رسید.
فاتح
|
1393/08/20 - 23:05
1
0
سلام دوستان.من خواهشی از دوستان عزیز دارم که در این صفحه در مورد سوالات انحرافی که ربطی به این مبحث ندارد نپرسند . برای مثال سوالات در مورد وزارت بهداشت و تربیتی چه ربطی به پکیج کامل کیهان دارد .لطفا این سوالات را در بخشهای دیگر بنویسند . با تشکر.
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/21 - 00:00
درود بر شما!
فاتح
|
1393/08/21 - 00:30
0
1
با سلام الان با در نظرگرفتن هزینه پست به شهرستان و پکیج کامل باید 338000 تومان پرداخت کنیم . باتشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/21 - 00:42
سلام.
298+20=318
فاتح
|
1393/08/21 - 01:06
0
0
با سلام. ببخشید می شود همراه پکیج کامل بالینی جزوه مارنات و جزوه روان شناسی عمومی را هم تهیه کرد؟ با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/21 - 22:59
سلام.
بله.
روانشناسی عمومی جزوه ندارد و کتاب های دیگر معرفی می شود.
فاتح
|
1393/08/21 - 01:34
0
1
با سلام. ببخشید کیهان کتاب تستی که توسط رتبه های برتر تهیه شده باشه فارغ از کتاب تستی سوالات چند سال قبل دارد یا نه ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/08/21 - 23:08
سلام.
خیر.
لینک زیر را ملاحظه کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/test.aspx
کیهانی
|
1393/09/02 - 11:44
0
0
بسم الله سلام برای خرید یک جزوه از پکیج کیهان و کتاب تست یک جلد هزینه پست چقدر میشه؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/02 - 23:44
سلام دوست عزیز.
10000تومان.
لیلی
|
1393/09/04 - 02:23
0
0
عرض ادب و سلام وخسته نباشید از شما بابت راهنمایی مفیدتان تشکر میکنم من تغییر رشته ای هستم روانشناسی بالینی میخوام بخونم رشته کارشناسی ام اسیب شناسی اجتماعی میباشد از شما راهنمایی میخوام که در روز چند ساعت باید مطالعه داشته باشم در ضمن این پکیج را تازه میخوام تهیه کنم خواهش میکنم کمکم کنید
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/05 - 09:38
سلام دوست عزیز.
موارد ذکر شده با توجه به شرایط و هدف شما باید تعیین شود و همچنین اینکه تا به امروز چه عملکرد مطالعاتی داشته اید.
پیشنهاد می شود از مشاوره رایگان استفاده کنید و حتماً لینک زیر را مطالعه کنید تا بخشی از پاسخ خود را دریافت کنید:
http://kayhanravan.ir/fa/Messages37.aspx
ناشناس
|
1393/09/05 - 14:18
0
1
سلام اگه روانشناسی عمومی جزوه نداره ولی تو جدول بالا ذکر شده!!! شما چه کتابی رو به عنوان یه کمک اموزشی خوب معرفی میکنید تست های تالیفی چه موسسه ای در موردرس روانشناسی عمومی بهترینه؟؟؟ مرسی از لطفتون *:
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/07 - 17:40
سلام. تست های کنکور سال های گذشته کافی و مفید هستند.
برای کمک آموزشی: اگر وقت به اندازه کافی باشد روانشناسی عمومی مدرسان شریف و اگر وقت محدودتری دارید کتاب روانشناسی عمومی انتشارات کتابخانه فرهنگ تألیف مریم افشاری.
فاتح
|
1393/09/07 - 10:40
0
0
سلام. ممنون واسه جزوه روانشناسی بالینی . خوب و روان نوشته شده است. عالی است . اما کاش برای پکیج تخصصی زبان مانند واژگان حروف اضافه کلمات مهم را هم در می اوردید. با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/07 - 18:27
سلام.
کلمات مهم چه بخشی؟
بخش متون منتخب؟
1
|
1393/09/12 - 18:28
0
0
سلام این بسته برای وزارت علوم هستش یا بهداشت؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/12 - 23:36
سلام.
وزارت علوم.
مونا معصومی
|
1393/09/13 - 15:38
0
0
سلام ببخشید شما پکیج کیهان رو برای ازمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هم دارید ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/13 - 23:52
سلام.
آمادگی برای کنکور وزارت بهداشت بیشتر کتاب محور است . (به جهت اعلام شدن منابع به صورت رسمی)
در این بین می توان اولویت فصول و کتاب ها  و نحوه خلاصه نویسی از آن ها را تعیین کرد.
کیهان برای وزارت بهداشت در درس های محدودی جزوه دارد، به طور مثال خلاصه ی آزمون های روانی مارنات.
به زودی در بخش وزارت بهداشت، شاهد نمونه های جزوه این کنکور خواهید بود.
حسین
|
1393/09/14 - 13:00
0
0
سلام.خسته نباشید.ببخشید چندتاسوال از خدمتتون داشتم.میخواستم یدونم با تسلط کامل روی کتاب فیزیولوژیک دکتر پیری چند درصد میشه زد؟مطالب جزوه شما با کتاب دکتر پیری متفاوته یا فقط بیشتر توضیح دادید؟کتاب مرضی مدرسان اخرش مختصری در مورد کودکان استثناییه..اونا را واسه کودکان استثنایی بخونیم کافیه؟و سوال اخرم اینکه شما کتابای دکتر گنجی بر اساس dsm5 یعنی اسیب 1 و2 و کودکان استثنایی را خوندید؟ایا واسه تسلط کافیه؟خیلی ممنون از وقتی که واسه ما و رشته روانشناسی میذارید.و ممنون از کمکتون
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/14 - 19:54
سلام.
جزوه اصلی کیهان برای این درس خلاصه ی کتاب فیزیولوژیک خداپناهی، انگیزش و هیجان خداپناهی، انگیزش و هیجان مارشال ریو است.
سوال مربوط به استثنائی: مهم و لازم است ولی کافی نیست. فصول متفاوتی در کتاب استثنائی نیز وجود دارد که باید خوانده شود.
سوال مربوط به دی اس ام فایو: کافی است.
م.ز
|
1393/09/17 - 19:41
0
0
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم کنکور ارشد من سال 95 است.جزواتتون و منابع تا ان زمان تغیر میکنند ؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/09/19 - 15:42
سلام.
در درس آسیب شناسی روانی و کودکان استثنائی احتمال تغییر و یا اضافه شدن منبع وجود دارد.
در صورت زمان کافی،پیشنهاد می شود شروع با منبع اصلی (به جای کمکی) باشد.
آلاله
|
1393/10/05 - 14:31
0
0
سلام و خسته نباشید من میخوام کنکور علوم شناختی بدم و یکی از منابع ما کتاب فیزیولوژیک خداپناهیه. با توجه به این که انگیزش و هیجان جزومنابع ما نیست و شما این دو درس رو با هم تو یک مجموعه قرار دادید خواستم ببینم براتون ممکنه که ای دو درس رو از هم جدا کنید تا منم بتونم از خلاصه فیزیولوژیک استفاده کنم. با تشکر
پاسخ ها
ثبت‌نام کارگاه پیشرفته ی زبان
|
1393/10/07 - 17:41
سلام آلاله 
با کیهان تماس بگیرید و موضوع رو مطرح کنید، شاید بتونند با تخفیف این جزوه رو در اختیارتون قرار بدند :‌) 
آلاله
|
1393/10/05 - 14:32
0
0
سلام و خسته نباشید من میخوام کنکور علوم شناختی بدم و یکی از منابع ما کتاب فیزیولوژیک خداپناهیه. با توجه به این که انگیزش و هیجان جزومنابع ما نیست و شما این دو درس رو با هم تو یک مجموعه قرار دادید خواستم ببینم براتون ممکنه که ای دو درس رو از هم جدا کنید تا منم بتونم از خلاصه فیزیولوژیک استفاده کنم. با تشکر
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/07 - 17:36
سلام آلاله، موردتون رو با دفتر کیهان مطرح بفرمایید فکر کنم بتونید با تخفیف این جزوه رو تهیه کنید اصلا. 
موفق باشید :) 
نینا
|
1393/10/19 - 21:40
1
0
سلام عذر می خوام یه سوال داشتم.من لیسانسم یه رشته دیگه بوده.الان قصد دارم برای ارشد روانشناسی عمومی آماده بشم.می خواستم بدونم خوندن این جزوات کفایت می کنه . چون شاغل هستم و فرصت زیادی برای مطالعه ندارم.اگر نه , لطفا برای هر درس ففط یک کتاب معرفی کنید. با تشکر فراوان
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/21 - 00:28
سلام تینا، بلکه کافیه اما پاسخ دقیقتر رو از مشاوره رایگان تلفنی کیهان بگیرید 
|
1393/10/26 - 00:59
0
0
باسلام ووقت بخیر خدمت شما کیهانی های عزیز ، معذرت می خواهم یک سوال در مورد آینده کاری رشته روانشناسی بالینی بهداشت داشتم . آینده اش چطوری است ؟ ممنون می شوم پاسخ دهید . با سپاس
پاسخ ها
کیهان
|
1393/10/27 - 13:36
سلام

شما می تونید از جلسه رایگان مشاوره استفاده کنید.باشماره 88533497-8 تماس بگیرید:)
الاله
|
1393/11/16 - 16:57
0
0
سلام پکیج ارشد روانشناسی بالینی آزاد رو دارین؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/16 - 16:59
سلام آلاله
بله: 
http://kayhanravan.ir/fa/source.aspx
بهمن تیزرو
|
1393/11/18 - 00:48
0
0
سلام پکیج کامل وزارت علوم با وزارت بهداشت در کدام بخش ها با هم فرق میکنند؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/18 - 11:50
سلام بهمن جان 
لطفاً این سوال رو از مشاوران تخصصی کیهان در جلسه مشاوره رایگان تلفنی بپرس :) 98و88533497
معصومه
|
1393/11/19 - 19:16
0
0
سلام چقدر طول میکشه تا تغییرات نهایی روی پکیج قدیمی اعمال بشه. و حداکثر تا چه تاریخی رو سایت برای فروش میزارین. ?
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/19 - 20:21
سلام معصومه 
جزوات کیهان تغییرات بنیادین نخواهند داشت چون در حال حاضر به حد کافی کامل هستند 
فقط ممکن است مجموعه ای کوچک از نکات تکمیلی در تابستان ارائه شود 
موفق باشید 
معصومه
|
1393/11/19 - 19:17
0
0
سلام چقدر طول میکشه تا تغییرات نهایی روی پکیج قدیمی اعمال بشه. و حداکثر تا چه تاریخی رو سایت برای فروش میزارین. ?
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/22 - 16:21
سلام معصومه 
با این قدرت بالای پاسخدهی بعیده تغییرات خاصی در جزوات داشته باشیم 
کیهان 
ﻣﺤﺴﻦ
|
1393/11/26 - 11:41
0
0
سلام من رشتم علوم تربيتيه بنظرتون ميتونم باليني كنكور بدم
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/26 - 20:14
سلام محسن
اگه منظور شما بالینی سراسری و دانشگاه آزاده ، بله ، میتونید.
و اگه منظورتون بالینی وزارت بهداشته باید فارغ التحصیل روانشناسی و یا رشته مشاوره باشید، تا بتونید شرکت کنید.
با آرزوی موفقیت برای شما در ورود به رشته بالینی.
علی
|
1393/11/30 - 19:05
0
0
سلام جزوه به صورت pdf ‌هم میشه خرید که فقط ایمیل بشه؟مثلا رشد
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/30 - 19:24
سلام علی جزوات کیهان فقط به صورت چاپ شده ارسال می‌شوند :) 
علی
|
1393/11/30 - 19:06
0
0
کسی که وزارت علوم دکتری رو بگیره می تونه مطب بزنه؟شرایط مطب زدن به چه شکلیه واسه روانشناسی بالینی
پاسخ ها
کیهان
|
1393/11/30 - 19:32
سلام علی

http://kayhanravan.ir/fa/parvane.aspx
آبان دخت psy
|
1393/12/05 - 18:27
0
0
سلام ببخشید میخواستم بدونم من میتونم از امروز واسه کنکور وزارت بهداشت بخونم؟ باید چکارا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/08 - 12:22
سلام دوست عزیز :)


میتونید از مشاور تخصصی بهداشت خانم عطیه رضایی بپرسید 98و02188533497
مائده
|
1393/12/06 - 12:06
0
0
سلام. خسته نباشید من پکیج کامل بالینی رو گرفتم و الان پکیج زبان مقدماتی هم میخواستم ولی امروز که تماس گرفتم گفتن فعلا ارسال نمیکنین.. میخاستم بدونم دقیقا کی میتونم این پیکج رو هم بگیرم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/08 - 12:49
سلام مائده
در چند روز آینده تماس بگیرید انشاالله براتون ارسال میکنیم.
موفق باشید.
مائده
|
1393/12/06 - 13:13
0
0
سلام. ببخشید جزوه dsm5 برای کنکور 94 دیگه تغییری نمیکنه؟ میتونم الان این جزوه رو تهیه کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/08 - 12:47
سلام دوست عزیز
دوستان ما در مشاوره رایگان پاسخگوی شما هستند .
موفق باشید.
صفا
|
1393/12/17 - 08:15
0
0
سلام دو تا سوال دارم اول اينكه دفترچه انتخاب رشته 94 رو كسي داره؟ ميشه لينك دانلود بذارين؟ دوم اينكه DSM5 و بسته زبان پيشرفته رو چه جوري ميشه تهيه كرد؟
پاسخ ها
کیهان
|
1393/12/17 - 11:22
سلام بر شما
 1. منظورتان از دفترچه انتخاب رشته 94 چیست دقیقا؟ کدام کنکور؟ ارشد؟ دکتری؟ "انتخاب رشته؟
 2. خیلی ساده، با کلینیک کیهان تماس بگیرید 98و02188533497 
مرجان
|
1394/02/07 - 12:37
0
0
سلام.خسته نباشید.من حین سرچ در گوگل بطوراتفاقی با این پکیج آشنا شدم ونظرات رو خوندم.من ترم آخر روانشناسی عمومی پیام نور هستم و میخوام درکنکورارشدبالینی شرکت کنم.ازاواسط تیرماه بعداز امتحانات پایان ترم میخوام شروع کنم باتوجه به وقت باقیمانده به من چه پیشنهادی میکنین؟ چه منابعی تهیه کنم؟
پاسخ ها
کیهان
|
1394/02/09 - 00:12
سلام مرجان 
برای دریافت پاسخ دقیق باید اطلاعات دقیقتری به ما بدید
لطفا پاسختون رو از مشاوره تلفنی رایگان بگیرید

ممنون 

موفق باشید 
کــیــهــان
ارشد و دکتری روانشناسی
اردشیر
|
1394/02/07 - 16:29
0
0
سلام,من میخوام امسال ارشد بالینی رو بخونم به نظرتون اگه از اردی بهشت امسال .94.با پکیج شما بخونم احتمال داره شهر خودمان کرمانشاه قبول بشم .البته من شاغل بهداشت ودرمان نیز هستم و کارشناسی روانشناسی نیز دارم
پاسخ ها
کیهان - رتبه یــکــ روانشناسی
|
1394/02/09 - 00:18
سلام اردشیر
به نظر شما اگه من ساعت 8  صبح تهران رو با یک ماشین بی ام وی به مقصد کرمانشاه ترک کنم، احتمال داره که تا ساعت 10 شب به اونجا برسم؟ 
برای پاسخ به سوالی شبیه به این سوال و سوال شما، خیلی از عوامل دیگه دخیل هستند:
 • جزوات شما به زعم استفاده کنندگان عالی ترین جزوه برای رشته روانشناسی و ما هم تایید کامل میکنیم 
 • از روش علمی مطالعه استفاده کنید 
 • منظم و با برنامه ریزی صحیح جلو برید 
 • درست هیجانات حین مسیر رو مدیریت کنید 
 • زبان شما خیلی قویه یا متوسط یا ضعیف؟ تغییر رشته ای هستید؟ لیسانس کجا بودید؟ 
در صورتی که در تمام عوامل شرایط نرمال و متوسط داشته باشید با چنین جزوه ای میتوانید نتیجه ای عالی کسب کنید 

با آرزوی موفقیت 

کــیــهــان 
ارشد و دکتری روانشناسی
نیره
|
1394/02/12 - 01:34
0
0
سلام من اصلا نتونستم از نمونه دانلودتون استفاده کنم فقط اون قسمت های رنگی قابل خوندن بود بقیه یه جورایی اچق وچق بود لفطا ایراد کار رو بفرمایید ممنونم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/14 - 10:15
سلام نیره، معمولاً مشکلی نیست، کدام فایل را می‌خواهید؟ بفرمائید 
موفق باشید 
علی احمدی
|
1394/02/12 - 18:14
0
0
سلام و خداقوت.. جزوه جدید آمار و علم التفس پس کی آماده میشه؟ + روانشناسی عمومی چی؟؟ اخه من میخام هم برا عمومی بخونم وهم بالینی.. تشکر از راهنمایی و خدمات خوبی که ارائه میدین.
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/12 - 20:00
سلام علی 
علم النفس حتماً آماده میشه و اگه امار به نمایشگاه نرسه، هفته بعد با هزینه خود کیهان براتون پست میشه
جزوه عمومی هم اماده ست که به زودی روی سایت میبینیدش
حنانه
|
1394/02/13 - 02:35
0
0
نمیشه 14 بیایم جزوه ها رو بخریم با تخفیف ؟ ؟؟؟؟؟؟؟ من دیگه بعدش ایران نیستم باید تا قبل 16 بخرم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/13 - 09:38
بله میشه
با کلینیک هماهنگ کنید 
پرهام
|
1394/02/15 - 18:11
0
0
سلام ميشه تخفيف تا اول خرداد باشه؟ چون تا 26 ام حقوق نميگيرم.
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/16 - 10:14
سلام پرهام
این موضوع رو با خود کلینیک باید مطرح کنید، شاید بشه :) 

موفق باشید


کــــیـــهـــان
ارشد و دکتری روانشناسی
مژده
|
1394/02/19 - 10:40
0
0
حالا ک هنو آمار حاضر نشده پس تخفیف رو تمدید کنید تا اواسط خرداد لااقل ک بعد امتحانا با خیال راحت بخریم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/19 - 11:12
سلام مژده به زودی آماده میشه و توسط خود کیهان به طور کاملاً رایگان برای دوستانی که پکیج رو تهیه کرده ند ارسال میشه
احتمالاً تخفیف در تابستان هم هست اما این تخفیف فعلاً به نمایشگاه کتاب مربوط میشود :) 

موفق باشید 
مژده
|
1394/02/19 - 17:12
0
0
ممنون تخفیف جزوه تکی رو تابستون هم بذارید خاهشاااااااااا
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/19 - 17:59
چشم :) 
Baran
|
1394/02/19 - 19:54
0
0
سلام خسته نباشيد يه سوال داشتم من اگه دوشنبه براي خريد حضوري بيام ميتونم همون موقع از مشاوره تخصصي استفاده كنم يا نه بايد وقت بگيرم؟؟؟يه سوال ديگه اگه من پكيجو واسه كنكور امسال بگيرم ممكنه تا كنكور تغيير كنه؟؟؟؟ با تشكر
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/19 - 21:32

سلام باران،  30 دقیقه برنامه ریزی تخصصی رایگان روی جزوه رو میتونید همون روز بگیرید. فقط قبلش حتماً هماهنگ کنید که جلسه تون رو همون موقع براتون بذارن چون ممکنه مشاور نباشه یا وقتها پر باشه. احتمال تغییر جزوات بسیار کمه و سالهاست که چنین اتفاقی نیفتاده، نگران نباشین :) 

 

کــیــهــان

Fatemeh
|
1394/02/21 - 22:14
0
0
سلام ممنون از سايت خوبتون خدا قوت يه سوال دارم اون دو تا درس كي آماده ميشه؟؟؟؟تا ٣٠ ارديبهشت آيا؟؟؟؟:)))
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/22 - 11:07
سلام فاطمه قرار شده تا هفته اول خرداد به دستتون برسه 
اما برای دوستانی که پکیج کامل رو دریافت میکنن، آمار و علم النفس به طور رایگان ارسال میشه 
م.ب
|
1394/02/22 - 00:42
0
0
سلام خیلی ممنون از جزوات عالیتون میخاستم ببینم امکان تعویض جزوه هست ؟ من جزوه اختلالات کودکی را از بسته تکمیلی بهداشت خریدم اما اصلا بازش نکردم نوی نوی حالا برا بهداشت منصرف شدم میخام استثنایی علوم رو بگیرم با توجه ب اینکه نصف استثنایی همون جزوه کودک بهداشتیه ک دارم میخاستم کودک بهداشت رو پس بدم و استثنایی علوم رو بخرم و تفاوت مبلغ رو بپردازم امکانش هست ؟؟؟؟ خواهش میکنم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/22 - 11:10
سلام میم ب
ممنون، وظیفه ی ماست که بهترین تلاش رو بکنیم براتون
این موضوع رو با خود کلینیک کیهان درمیون بذارید لطفا

موفق باشید :) 
محدثه
|
1394/02/22 - 09:20
0
0
سلام.ببخشید من قبل عید جزوات رو خریدم لازمه که الان که جزوات تغییر کرده قسمتهای تغییر داده شدشو بخرم؟؟باتشکر
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/22 - 10:44
سلام محدثه 
این مطلب رو بخونید: http://kayhanravan.ir/fa/Messages193.aspx
فکر کنیم تمام سوالات شما رو جواب داده 

باز اگر سوالی بود بفرمائید :) 

m
|
1394/02/23 - 17:59
0
0
سلام خسته نباشید من پکیج کامل بالینی روسفارش دادم.فقط مونده زبان.خواستم بدونم میشه فقط تکنیک های کنکوری زبان روخریداری کنم?چون من زبانم نسبتاخوبه ونکات بیس زبان رومثل گرامرویالغات نمیخوام.لطفاتکنیک هاروجدا هم بفروشید. که کسانی باشرایط من هم بتونن استفاده کنن.ممنون میشم جوابموبدیدتادیرنشده خریداری کنم
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/23 - 18:04
سلام دوست عزیز
بسته زبانی که کیهان ارائه میدهد حاوی همین نکاتی هست که شما میخواهید و بخش گرامر و ترجمه از آن برداشته شده است :)
همین بسته زبان پیشرفته را تهیه کنید (فیلم کامل کارگاه زبان پیشرفته آقای فلاح را شامل میشود)
20 تا 02166475618
موفق باشید :)


کیهان 
رتبه یک روانشناسی
ارشد و دکتری
مونا
|
1394/02/31 - 11:41
0
1
سلام من ترم آخر کارشناسی پیام نور روانشناسی هستم،کنکور ارشد دانشگاه آزاد شرکت کرده بودم البته هیچی نخوندم برای تست بود فقط...می خوام دانشگاه سراسری سال 95 شرکت کنم روزانه تهران قبول بشم.از الان میتونم پکیج بالینی رو بخرم؟ یا صبر کنم تا آبان ماه؟بعد همین پکیج کافیه برای من؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/02/31 - 16:53
سلام مونا، 
 • هرچه زودتر شروع کنید! چرا آبان ماه؟ دیر میشه اون موقع 
 • بله کافیه. این مطلب رو ببینید : http://kayhanravan.ir/fa/Messages218.aspx

با آرزوی موفقیت
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مونا
|
1394/03/01 - 12:49
0
0
من پکیج کامل بالینی رو میخوام اما فعلا فقط 2 تاشو میخرم آمار و زبان که فکر کنم هنوز آماده نشده درسته؟کی آماده میشه ؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/01 - 22:51
سلام مونا 
 • پکیج زبان کاملا اماده ست 
 • آمار جزو آخرین اولویت های مطالعاتی ماست، بهتره با رشد و مرضی که خیلی حجیم تر هستند شروع کنید 
 • جزوه آمار در همین خرداد آماده میشه حتما :)
 با آرزوی موفقیت 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
elnaz
|
1394/03/01 - 23:45
0
0
,Salaam,khaste nabshin,man ghable eyde 94 jozavateton ro tahiye kardam,vali bana be dalayeli emsal dorost natonestam bekhonam,mikhastam beporsam ba hamin jozavat ke daram mitonam vase sale dg bekhonam?va ye soale dg inke jozavate emsaleton kheyli ba parsal fargh daran?
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/02 - 00:17
سلام الناز گرامی 
لطفا این مطلب رو مطالعه بفرمایید احتمالا پاسخ سوالاتتون رو دریافت میکنید 
http://kayhanravan.ir/fa/Messages193.aspx 

باز هم اگر سوالی بود بفرمایید :) 


با آرزوی موفقیت 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1394/03/03 - 12:39
0
0
سلام من میخام تابستون امسال واز دست ندم وبخونم کارشناسیم روانشناسی صنعتی ولی ارشد میخام بالینی بدم میشه راهنماییم کنید چطور برنامه ریزی کنم
پاسخ ها
کیهان
|
1394/03/03 - 16:08
سلام مینا

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بهتر حتما از وقت مشاوره رایگان کیهان استفاده کنید:
برای رزرو وقت رایگان روی لینک زیر کلیک کنید:

http://kayhanravan.ir/fa/freecon.aspx


موفق باشید
کــــیـــهـــان
رتبه یــکــــ روانشناسی
سارا
|
1394/03/06 - 19:00
0
0
سلام.خسته نباشید.من جزوه های بالینی کیهان رو تهیه کردم.اما در مورد جزوه ها راهنمایی میخوام.در حین مطالعه جزوه ها به مشکل برخوردم.چون احساس میکنم مطالب شما از یه مبحث که توضیح داده شده بلافاصله به یه موضوع دیگه پرداخته.درواقع یه جوری حس میکنم پریده پریده و مقطع هست مطالب.نمیدونم الان ذهن من انسجام نداره یا این مطالب!!!لطفا راهنمایی کنید....
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/07 - 12:39
سلام سارا
تغییر رشته ای هستید؟ 
اگر تغییر رشته ای هستید باید حتما قبل از مطالعه جزوات یک دور سریع یک کتاب مربوطه را بخوانید. 
در غیر اینصورت کمی صبر کنید تا بعد از چند هفته با نوع نگارش جزوات آشنا بشید. 
در صورتی که هنوز مشکلاتی داشتید حتماً به مشاورتون یا به ما اطلاع بدید (بعیده مشکل باقی بمونه)

موفق باشید گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا
|
1394/03/07 - 13:16
0
0
نه تغییر رشته ای نیستم و بهمن ماه 93 درسم رو به اتمام رسوندم...
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/07 - 14:12
سارای گرامی 
پس نگران نباشید و مطالعاتتان را تا دو سه هفته ادامه دهید، در بیش از 90 درصد موارد مشکل شما حل میشود
در صورت تداوم آن با مشاورتان مشورت نمایید 

گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1394/03/07 - 13:47
0
0
سلام خسته نباشید من پکیج بالینی. رو گرفتم فقط مونده آماروعلم النفس که قراربودهفته اول خردادبه دست متقاضیا برسه.هنوز آماده نشده?یامجددابایدتماس بگیرم.هنوز به دستم نرسیده
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/07 - 14:13
سلام مریم 
این مطلب رو بخونید http://kayhanravan.ir/fa/Messages235.aspx
زهرا
|
1394/03/12 - 15:17
0
0
سلام وخسته نباشيد رشته ليسانس من علوم تربيتي گرايش مديريت دانشگاه پيام نور بوده و اكثرا اون زمان بخاطر اشتغال درسهارو خودخوان خوندم و الان ميخوام ارشد باليني شركت كنم آيا با خريد پكيج شما و خواندن فقط جزوات امكان قبولي در دانشگاه تهران را دارم ؟الان وقتم كاملا آزاده ، در درس زبان وآمار ضعيف هستم . لطفا راهنماييم كنيد. ممنون
پاسخ ها
کیهان
|
1394/03/12 - 16:27
سلام زهرا
بله این امکان وجود داره، لیست افرادی که از ایم جزوات استفاده کردن و رتبه شدن هم در سایت هست.
شما باید در دو درسی که ذکر کردید حتما برنامه ویژه ای داشه باشید و در کنار جزوات از راهنمایی های مشاورتون در این دو درس کمک بگیرید.

برای راهنمایی تخصصی تر با کیهان تماس بگیرید.

موفق باشید
کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محدثه
|
1394/03/16 - 02:34
0
0
سلام.من جزوات رو دی ماه 93 گرفتم لازمه که جزوات جدید رو دوباره تهیه کنم یا نه؟؟ متشکرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/16 - 12:16
سلام محدثه 
این مطلب رو بخونید  http://kayhanravan.ir/fa/Messages193.aspx


موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
راحله
|
1394/03/17 - 09:27
0
0
سلام و خسته نباشید . آیا میشه جزوه dsm5 رو به تنهایی تهیه کرد من سال قبل جزوات کامل رو خریداری کردم .ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/19 - 10:21
سلام بر شما. بله هر یک از جزوات کیهان به تنهایی قابل تهیه است.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
طاهره زارع
|
1394/03/19 - 19:10
0
0
باسلام من کارشناس روانشناسی عمومی دارم و میخوام امسال انشاالله بالینی شرکت کنم جزوه های کامل شما را خریداری کردم میخواستم بدونم برای درس روانشناسی بالینی من کتاب نظریه های مشاوره و روان درمانی شفیع ابادی رو خوندم لازم هست در کنار جزوه شما فیری یا پروچسکاروهم بخونم یا کافیه برم سراغ جزوه شما. عذرخواهی میکنم بابت اشتباه تایپی فیرس منظورم بود با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/22 - 15:22
سلام دوست عزیز. کتاب فیرس رو یک روخوانی بکنید حتماً. بقیه جزوات رو چند دور مطالعه کنید فقط.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
آرزو
|
1394/03/22 - 11:12
0
0
سلام قیمت جزوه ها تغییر کرد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/22 - 17:22
دوست گرامی سلام
از 20 خرداد 1394، قیمت کل پکیج کامل بالینی کیهان از 299 به 270 کاهش پیدا کرده است. 
درباره تغییر قیمت جزوات تکی هم، باید عرض کنیم که قیمت "نهایی" جزوات رتبه های برتر با توجه به عوامل مختلفی از جمله نظر خود مولفان و مشاوران،‌نظر داوطلبان، هزینه های نهایی و ... تعیین می‌شود و به این ترتیب برخی جزوات افزایش و برخی کاهش قیمت داشته ‌اند. قیمتهایی که ملاحظه می‌کنید نهایی است و تا پایان سال هرگز تغییر نمی‌کند. ممکن است شامل تخفیف‌های دوره ای گذرا بشود و پکیج نهایی باز با کاهش قیمت روبرو شود اما افزایش قیمت هرگز. 
در سال جاری هزینه ارسال پکیج کاملاً رایگان شده و همچنین یک جلسه مشاوره رایگان هم با رتبه های برتر دارید که این خود 10٪ دیگر کاهش قیمت غیرمستقیم به حساب می‌آید، چرا که عمده کار و تمرکز کیهان روی آموزش، مشاوره و برنامه ریزی است. :) 
با آرزوی موفقیت 
گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
باب
|
1394/03/23 - 19:22
0
0
ببخشید قیمتا زیادی گرون نشده ؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/03/24 - 12:43
سلام دوست عزیز
قیمت ها در مجموع تغییر نکرده و قیمت کل پکیج با قبل برابر است. و امتیازاتی از قبیل ارسال رایگان و مشاوره رایگان و تخفیف خرید بسته همچنان وجود داره.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ریحانه
|
1394/03/31 - 13:25
0
0
سلام و تشکر، من پکیج بالینی رو تهیه کردم و قبل از هر چیز ممنون از کیفیت جزوه ها، گرچه هنوز جای کار و بهبود داره ولی واقعا تا حد زیادی راضی کننده بود. خصوصا اینکه جایگزین خلاصه نویسی های شخصی و وقت گیر هستن. فقط یک نکته این که فکر می کنم یک سری ایرادات کوچیک ولی در عین حال مهم تایپی وجود داره ( مثلا حداقل و حداکثر، است و نیست و ...) البته چون شخصا در موردشون شک دارم، خواستم بدونم آیا کامنت دیگه ای هم در این مورد داشتین؟ و اگر داشتید، احتمال داره اصلاحیه روی سایت قرار بدبد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/01 - 09:36
سلام ریحانه

خیلی ممنونیم از لطف و دقت نظرت :)  بله اگر این جور اشکالات دیده بشه حتما اصلاحیه روی سایت قرار میدیم. 

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
صدف
|
1394/04/04 - 19:52
0
0
سلام من کتاب زبان سیدمحمدی رو تهیه کردم .اما کتاب اصلیش 12فصله و راهنماش15فصل...متن انگلیسی اون 3فصل رو باید چطوری بخونم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/06 - 09:48
سلام صدف

ما هم نمیدونیم قضیه اون 3 فصل چیه، شما همون 12 فصل رو بخونین خوب و کافی میتونه باشه، بعد میتونین لغات اون 3فصل از کتاب راهنما رو هم بخونین :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سمانه
|
1394/04/06 - 10:53
0
0
با سلام . من تغییر رشته ایم میخوام روانشناسی تربیتی شرکت کنم. می تونم از جزوات روانشناسی عمومی , رشد و روش تحقیق کیهان استفاده کنم؟ کفایت میکنه؟ واسه زبان فقط سید محمدی کافیه؟ جزوات ماهان رو هم دارم . ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/06 - 11:25
سلام سمانه

بله میتونین تهیه کنین، مفید خواهد بود، زبان سید محمدی هم کافیه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مصطفي
|
1394/04/09 - 12:16
0
0
سلام و وقت بخير خدمت همه كيهاني هاي عزيز اول از همه تشكر ميكنم از عزيزاني كه اين جزوه خوب رو تهيه كردن من تغيير رشته اي هستم از بهداشت عمومي در كنكور ارشد باليني شركت كردم و امسال 80 شدم.و باتوجه به سختي هايي كهخ تحمل كردم(چون هم كار ميكردم و هم درس ميخوندم) خيلي از نتيجه راضي هستم احتمال ميدم كه خوارزمي رو قبول بشم و به همين دليل اين پيروزي رو مديون كيهان هستم. سپاس از همه تون كارنامه خودمم ميذارم تا شايد به درد بقيه بچه ها هم بخوره زبان 62 علم النفس 73 آمار 30 مرضي 45 رشد 45 باليني 65 انگيزش هيجان 36
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/09 - 16:39
سلام مصطفی

خیلی خیلی تبریک میگیم بهتون، انشاالله موفق باشید. :)

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سپید
|
1394/04/10 - 11:54
0
0
سلام خوبید؟ ممنون از سایت خوبتون ببخشید شما گفتید اگه بقیه درسارو بالای 60 بزنید اما زبانو نزنید نتیجه ای نمیگیرید میشه بگید منظورتون چیه؟ ینی مثلا چه رتبه ای میاره؟ اخه من زبانم خوب نیس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/10 - 19:46
سلام دوست عزیز

نمیشه دقیق گفت چه رتبه ای میارید با زبان صفر، اما ما در کیهان کسی رو داشتیم که اوایل تابستان زبان رو 2درصد میزده اما با صرف زمان کافی (حدود 150 ساعت) درصد زبانش رو به حدود 60-50 رسونده. بهترین کار این هست که روی زبانتون کار کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شبنم
|
1394/04/15 - 10:43
0
0
سلام خسته نباشید من در نظر دارم پکیج کامل شمارو تهیه کنم امکانش هست خودم به صورت مستقیم این پکیج رو از دفتر شما تهیه کنم؟ دراین صورت چقدر هزینه باید پرداخت کنم پکیج به همراه زبان انگلیسی که کلا 330 تومان لحاظ کردین ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/15 - 10:46
سلام شبنم

بله میتونید بیاید حضوری تحویل بگیرید ولی فرقی تو هزینه نمیکنه، همون 330 هست :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شبنم
|
1394/04/15 - 10:55
0
0
خیلی ممنون از اینکه به سرعت پاسخ دادید در مورد مشاوره که نوشته اید چه زمانی به فرد خریدار تعلق خواهد گرفت ؟ همان روز یا هماهنگ خواهد شد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/15 - 11:38
سلام مجدد شبنم :)

هر روزی که خواستین تشریف بیارید پکیج رو تحویل بگیرید قبلش تماس بگیرید هماهنگ کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
طاهره زارع
|
1394/04/16 - 11:09
0
1
باسلام من جزه های شما را خریداری کردم و طی مشاوره اولیه که داشتم بهم گفتن مستقیم برم سراغ جزوه اما به دلیل خیلی خلاصه بودن مجبور شدم برای درک بهتر همزمان همان مطالبی که در جزوه هست در کتاب (اسیب سلیگمن یا رشد لورا برک) نیز پیدا کنم و مطالعه کنم و با هر دو پیش بروم اما بعضی از مطالب کتاب با جزوه خیلی با هم فرق دارند بخصوص مثلا در رشد سن و سالها خیلی تفاوت دارد یا در مورد اسیب بعضی سوالای اخر هر فصل رو اصلا تو جزوه پیدا نمی کنم یا بعضی از تغییرات تو جزوه لحاظ نشده مثلا آزمون MMPI در فصل 3 ظاهرا تغییراتی کرده که تو جزوه نیست و من حتی تو کتاب سلیگمن هم پیداش نکردم سوال 4 اخر همین فصل که گفته اگر در مقیاس F کسی نمره بالایی بگیرد کدام تفسیر درست است. من اصلا پیدا نکردم که ظاهرا این مقیاس به آزمون اضاف شده که کتاب سلیگم من هم قدیمی است و این تغییر را ندارد و من اصلا نمی دانم مقیاس F چیست. یا سوال 3 و 5 همین فصل در مطالب جزوه نیست و از این جور تناقض ها ... لطفا راهنمایی بفرمایید باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/16 - 13:21
سلام دوست عزیز

هم خواندن جزوه و هم خواندن کتاب های مرجع، ریسک هایی به همراه دارن، خواندن جزوه ممکنه باعث بشه 30 درصد مطالب رو نخونین ولی میتونین 70% مطالب رو تسلط کامل روشون داشته باشین. بازم اگر بخواین جواب کاملی برای سوالاتتون بگیرین بهتره تماس بگیرین با مشاورای ما صحبت کنین. پاسخ سوالات ریز شما در حیطه اطلاعاتی من نیست متاسفانه :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شبنم
|
1394/04/18 - 23:23
0
0
سلام در جواب طاهره جان میخواستم جسارتا جواب بدم اینکه سوالات مربوط به MMPI این مبحث مربوط به آزمون شخصیت هست که به طور کامل در درس روانشناسی بالینی تو جزوه بالینی یا کتاب روانشناسی بالینی فیرس میتونی کامل دسترسی داشته باشی در مورد سنین مطرح در رشد هم باید سن ها رو به صورت یک گروه سنی بخونی مثلا اتفاقات مربوط به سال های اولیه کودکی که شامل 2_6سالگی هست و...
الهه
|
1394/04/23 - 11:36
0
0
می خواستم ببینم منابع برای ازمون 95 معتبر هست می تونم همین جزوات رو بگیرم یا منتظر تغییر باشم ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/23 - 12:34
سلام الهه

بله دوست عزیز ما دائما این صفحات رو آپدیت میکنیم، جزواتمون برای کنکور 95 آماده هستن :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
الهه
|
1394/04/23 - 12:53
0
1
ممکنه من فایل هارو به صورت پی دی اف دریافت کنم نه کتاب و جزوه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/23 - 13:31
سلام الهه

با دفتر گروه آموزشی تماس بگیرید، تا جایی که من اطلاع دارم به طور کامل در اختیار داوطلبا قرار نمیدن، شاید یه بخشی رو بهتون بدن.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهدی
|
1394/04/25 - 07:32
0
0
لطفا میشه یک نمونه از جدول ضمیه آسیب شناسی رو بذارید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/25 - 19:48
سلام مهدی

نه متاسفانه فرصت این کارو نداریم :(

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مسعود سالارپور
|
1394/04/29 - 17:11
0
0
باسلام باتوجه به این که این پکیج برای رشته روانشناسی بالینی است و جزوه ایی برای درس روانشناسی عمومی در ان ارایه نشده و بنده میخواهم روانشناسی عمومی شرکت کنم ایا برای این درس نیز جزوه جداگانه ارایه شده است یاخیر ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/29 - 18:43
سلام دوست عزیز

به این لینک مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/packagebaliniomoomi.aspx

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
mohammad
|
1394/04/30 - 22:44
0
0
سلام . ببخشيد شما چرا تو گروه مشاورتون كسي نيست كه روانشناسي عمومي خونده باشه؟ الان كلا باليني هستيد!!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/31 - 13:31
سلام محمد

 آقای فلاح و آقای سامانی رتبه های برتر عمومی هستند.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم خانم
|
1394/04/31 - 12:30
0
0
با سلام و عرض خسته نباشید. ببخشید بمن کلاس های کنکوری توصیه شده براساس جزوات یک موسسه دیگری برای دو درس مهم آمار و روش تحقیق. با توجه به اینکه من فارغ التحصیل روانشناسی بالینی از غیرانتفاعی تهران میباشم، پیشنهاد شما بزرگواران شرکت در این کلاس هاست یا اینکه جزوه های کیهان رو بگیرم و فقط اونها رو مطالعه کنم به علاوه مراجعه هام به منابع اصلی؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید. بنده فارغ التحصیل همین خرداد94 هستم. خیلی دچار سردرگمی شده ام... واقعا احساس میکنم نمیتونم به کنکور94 برسم..
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/04/31 - 13:33
سلام مریم

کلاس کنکوی در صورتی که خوب باشد میتواند بازدهی شما را تا حدود 20 درصد در یک درس افزایش دهد. همین. پس عمده ی کار با خودتان است. با برنامه ریزی صحیح میتوان روی حجم بالایی از مطالب به تسلط رسید و با قاطعیت به سوالات کافی در کنکور پاسخ داد. پس دلهره نداشته باشید و با برنامه ریزی درست جلو بروید. در صورتی که از جزوات کیهان استفاده میکنید حتما با خانم خانی که رتبه برتر کنکور هستند جلسات برنامه ریزی تخصصی داشته باشید تا هم کارهای درست را به درستی انجام دهید و هم خیالتان تا حد زیادی آسوده شود.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
mohammad
|
1394/04/31 - 19:38
0
0
سلام مجدد . منظورم اين بود در حال تحصيل(ارشد) روانشناسي عمومي باشن. !!!!!!داشجوي ارشد روانشناسي عمومي باشن!!!!!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/01 - 20:56
سلام محمد

متاسفانه فعلا تو گروهمون نداریم همچین کسی رو :)

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین رازی زاده
|
1394/05/14 - 12:56
0
1
سلام چند سوال دارم ۱همه کسایی که اسمشون تو سایت هست رو جزوات کار کردن؟؟؟ ۲جزوان به صورت صحافی شده هست یا منگنه یا شیرازه ای؟ ۳به نظرتون بررسی کنکور چند سال گذشته مفید هست؟طبق نوشته سایتتون قبل۸۶به درد نمیخوره؟ ۴آیا این جزوات حکم خلاصه را هم دارند؟ ممنون از سایتتون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/14 - 13:03
سلام حسین

1- همه که نه ولی روی جزوات کار زیادی شده و توسط گروه چندین بار اصلاح شده.
2- جزوات صحافی شده هستن.
3- البته که مفید هست، ولی کنکور های سال های اخیر، کنکور های قدیمی مقداری متفاوت هستن.
4- این جزوات خلاصه شده ی منابع اصلی هستن.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین رازی زاده
|
1394/05/14 - 15:07
0
1
یه سوال دیگه هم دارم که با توجه به صداقتی که از شما سراغ دارم پاسخ منصفانه ای میدین جزوات شما با بخش متنی کتب مدرسان شریف چقدر تفاوت داره؟ من کتب مدرسان را دارم،آیا شما به عنوان یک مشاور منصف خرید جزوات خودتون را توصیه میکنید؟ تفاوت جزوات شما با بخش متن دار کتب مدرسان چقدره میدونم سوالم غیر متعارفه اما مجبور بودم که مطرح کنم اگ دوس ندارین کامنتو تایید کنین اشکال نداره برام ایمیل کنین Razizadehhossein@gmail.com
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/14 - 16:24
مجددا سلام حسین

ما تا حالا به بررسی دقیق جزوات هیچ موسسه ای نپرداختیم، این جزوات، خلاصه های خودمون و دوستانمون هست از کتاب ها.
کتاب های مدرسان هم کتاب های بسیار خوبی هستن، ما به کسایی که اون کتاب ها رو دارن توصیه میکنیم همون ها رو مطالعه کنن، اگر جایی تو هر مبحثی لازم بود بیان به سراغ جزوات ما :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین رازی زاده
|
1394/05/16 - 22:55
0
1
سلام چند سوال 1نمونه سوالات مندرج در انتهای هر مبحث مال کنکور94هم هست؟ 2برای خرید پکیج کامل دقیقا باید چقدر واریز کنم؟ 3احتمال تغییرات محتوایی تا قبل کنکور در این جزوات وجود داره؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/17 - 12:00
سلام حسین

1. سلام سوالات کنکور مربوط به هر مبحث تا سال 93 وجود دارد 
2. پکیج بالینی با پکیج زبان پیشرفته 330 تومان بدون زبان 270 تومان
3. احتمال تغییر جزوات بسیار کم است و تنها در صورت اعلام رسمی سازمانها مبنی بر تغییر منابع، این اتفاق رخ میدهد.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
amin
|
1394/05/17 - 18:43
0
0
سلام.خوبین؟میخواستم بدونم درس روانشناسی بالینی از چه منابعی تهیه شده؟ من میخواستم جزوه بالینی کرامر رو بگیرم.گفتم اگه کرامر رو تو این درس دارید دیگه نگیرمش.ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/18 - 10:33
سلام امین

جزوه بالینی کرامر برای کنکور وزارت علوم نیازی نیست، ولی اگر برای کنکور وزارت بهداشت میخواید باید به طور جداگونه جزوش رو خریداری کنید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
بهار
|
1394/05/20 - 20:47
0
0
سلام خسته نباشید من مصاحبه های اقای سامانی در دو موسسه ماهان و کیهان رو خوندم توی هر کدومشم تاکید به استفاده از امکانات همون موسسه کردن . ما کدومو باور کنیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/21 - 13:19
سلام بهار

شما اونی رو که به تشخیص خودتون مناسبتر هست انتخاب کنید، آقای سامانی تنها با گروه آموزشی کیهان همکاری دارند و سال گذشته چند رتبه ی دو رقمی ایجاد کردند :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین رازی زاده
|
1394/05/21 - 10:37
0
1
سلام من پکیج سفارش دادم وهمین روزا باید برسه دستم قبلا ازتون پرسیده بودم سوالات کنکور94در جزوه95هست که گفتید نیست اما در قسمتهایی از سایت خوندم برای درس فزیولوژی وآمار سوالات از95هم هست خب این چجوریه؟ یعنی طبق94هست اما خوده سوالات تو جزوه نیست؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/21 - 13:44
سلام حسین

من از مسائل مشاوره ای اطلاع زیادی ندارم متاسفانه :( میتونید از مشاورتون بپرسید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محبوبه
|
1394/05/22 - 19:19
0
0
سلام برای دکتری 94-95 چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟ ممنون میشم سریعتر پاسخ رو به ایمیلم ارسال کنید. سپاس
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/24 - 10:45
سلام محبوبه

به این لینک مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/manabedoktora.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/05/26 - 12:03
0
0
ببخشید میشه لطفا برنامه حضور مشاوران را تو سایت بذارید ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/26 - 12:47
مجددا سلام دوست عزیز

بله حتما، برنامه ی مشاوران رو میپرسم، اگر دقیق و معلوم بود روی سایت قرار میدیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
sima
|
1394/05/29 - 12:32
0
0
باسلام من تغییر رشته ای هستم پارسال برای روانشناسی جزوات موسسه ماهان رو تهیه کردم وتقریبا هیچ کتاب اموزشی در کنارش نخوندم بجزپوران برای رشد.که متاسفانه رتبم1800شد من الان جزوات شما رو تهیه کردم میخواستم ببینم احتیاجی هس که بازم در که در کنار جزواتتون کتابای دیگه ای مطالعه کنم ضمن اینکه تاحدودی از جزوات ماهان اطلاعات کسب کردم؟اگه بله چه کتابایی برای رشد وامار توصیه میکنین؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/05/31 - 09:45
سلام سیما

اگر آشنایی پیدا کردی با مباحث بخش های مختلف روانشناسی، لزومی نداره کتاب جدیدی مطالعه کنید، اما بهتره این سوال رو از مشاورتون بپرسید تا دقیقتر و متناسب با شرایطتون پاسخ بده :)

امیدواریم موفق بشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فرشته
|
1394/06/01 - 10:17
0
0
سلام دوست عزیز یه سوال از خدمتتون داشتم. بسته من هنوز بدستم نرسیده. آیا ارسال شده؟؟؟ یا مشکل دیگری است؟ سپاس از پاسخگویی ما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/01 - 11:24
سلام فرشته

گویا ارسال شده، تماس بگیرید با دفتر گروه آموزشی کیهان :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارا د
|
1394/06/11 - 13:02
0
0
سلام.من تغییررشته ای هستم پارسال همین موقعا حدودا جزوات شما روخریداری کردم ولی به دلیل مشکلاتی که داشتم نتونستم مطالعه کنم .الان نمیتونم فقط تغییرات رو خریداری کنم؟ای کاش یه همچین امکانی هم میذاشتید درضمن فکرمیکنم جزواتی که من گرفتم مربوط به دانشاه دولتی بوز یعنی برای آزاد به دردم نمیخورن؟(هرچندمطمئن نیستم اون زمان تفکیکی بودن یا نه ولی اگه تفکیکی بودن مطمئنم دولتی را خریداری کردم)
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/11 - 13:20
سلام سارا

نیازی نیست دوباره خریداری کنید! :) لطفا این مطلب رو بخونید:
http://kayhanravan.ir/fa/jozavat9495.aspx
جزوات آزاد هم متفاوت هستن چون منابع آزاد و سراسری فرق دارن، جزوات آزاد در لینک زیر هست:
http://kayhanravan.ir/fa/jozavat-arshad-azad.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1394/06/16 - 23:28
0
0
ببخشید چجوری بخرم جزوه هارو؟ دقیق توضیح بدین!!!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/17 - 14:40
سلام مینا

برای خوندن توضیحات دقیق در مورد روند خریداری جزوات، به لینک زیر برید:
http://kayhanravan.ir/fa/buyjozavat.aspx
جامع و کامل توضیح دادیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1394/06/18 - 02:24
0
0
هرچی روی خرید کلیک میکنم نمیشه! اصلا نفهمیدم چجوری باید ادرس و تلفن و...بدم؟ باید تماس بگیرم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/18 - 12:36
سلام مینا

بله متاسفانه ما هنوز سیستم خرید اینترنتیمون راه اندازی نشده، در حال پیگیری هستیم.
فعلا تا زمانی که راه اندازی بشه باید تماس بگیرید و اطلاعاتتون رو بدید، تا براتون ارسال کنیم :)
روند پرداخت و تماس رو از لینک زیر مشاهده بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/buyjozavat.aspx

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زیبا
|
1394/06/23 - 12:38
0
0
سلام خسته نباشید من اهل اصفهانم میشه شما کتاب زبان تخصصی سید محمدی را با راهنماش همراه پکیجی که میخوام سفارش بدم برام بفرستید آخه اینجا راهنماشو پیدا نکردم میگن سید محمدی خودش راهنما نداره برای کتاب پوران پزوهش راهنما زده که با این کتاب خیلی فرق داره ممنون میشم اگه جوابتونا به ایمیلم بفرستید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/23 - 12:59
سلام زیبا

پاسخ به ایمیلی که اینجا گذاشتین ارسال شد، ولی تو آدرس ایمیلتون چرا فاصله هست؟ فک میکنم اشتباه تایپ کردین، من فاصله ها رو برداشتم از این آدرس و ایمیل رو فرستادم.
امیدوارم به دستتون برسه.
پاسخ "بله" هست. میتونید سفارش بدید تا براتون بذاریم روی پکیجتون، ارسالش هم رایگان میشه اینطوری :)
تماس بگیرید و با خانم حیدری هماهنگ کنید.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سحر
|
1394/06/23 - 12:44
0
0
ba salam khedmate shoma ,va mamnon az in ke saborane va ba deghat pasokhgo hastin ,mikhastam bedonam pakeyje sarasari ba azad kheili darsashon motefavete ,yani mishe bara azad ham jozvehaye sarasario bekhonam ????
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/23 - 13:01
سلام سحر

متاسفانه منابع آزاد با سراسری متفاوته و جزوات هم قاعدتا متفاوته، اما شاید تو چندتا درسش بشه از جزوه سراسری استفاده کرد، مثلا آمار یا عمومی...

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
...
|
1394/06/26 - 19:04
0
0
سلام و خسته نباشيد.من كتاباي مدرسان را ئاسه مطالعه اتنخاب كردم .ميتونم از مشاوره تلفني استفاده كنم؟و هزينش چقدره و به چه شماره حسابي واريز كنم
پاسخ ها
گروه آموزشي كيهان
|
1394/06/26 - 21:03
سلام دوست عزيز بله ميتونيد مشاوره بگيريد :) به لينك زير مراجعه بفرماييد: http://kayhanravan.ir/fa/sabtenammoshavere.aspx موفق باشيد گروه آموزشي كيهان ارشد و دكتري روانشناسي
لیلا
|
1394/06/27 - 07:39
0
0
سلام من پارسال جزوه ی رشد_آمار و روش تحقیق _ فیزیو_علم النفس کیهان رو خریداری کردم ولی امسال شما مطلب بهشون اضافه کردید . الان تکلیف چیه ؟؟ من باید دوباره پول بدم و بخرم ؟؟ برای من خیلی مقدور نیست این کار---- و سوال 2 / کارگاه زبان امسال با پارسال خیلی تفاوت داره؟؟ میخوام بدوم وقتی DVDکارگاه امسال آماده شد فقط مطالب جدید رو میتونیم از کیهان تهیه کنیم ؟؟ من پیشرفته رو پارسال از شما خریداری کردم .
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/27 - 12:17
سلام لیلا

نه هیچ احتیاجی به خرید دوباره نیست :) به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/jozavat9495.aspx

در مورد سوال دومتون هم قاعدتا کارگاه هرسال پیشرفت میکنه و کیفیتش بهتر میشه، میتونید تماس بگیرید و سوالتون در مورد امکان تهیه مطالب جدید رو بپرسید، متاسفانه من مطلع نیستم :)

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ریحانه
|
1394/07/03 - 12:13
0
0
با سلام ببخشید من کارشناسی الهیات دارم و میخام ارشد بالینی شرکت کنم.به نظرتون خرید این جزوات برای من کافی است و یا از منابع دیگر هم باید استفاده کنم ؟ و اینکه در صورت خرید چقدر طول میکشه تا به دستمون برسه ؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/03 - 13:27
سلام ریحانه

با توجه به اینکه تغییر رشته ای هستید، مشاوران ما معمولا توصیه میکنن که در کنار جزوات، برای هر درس یک کتاب مرجعش رو هم مطالعه بفرمایید تا در جریان درس ها قرار بگیرید.
نهایتا  3-4 روز :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1394/07/03 - 16:03
1
0
سلاام من تازه با سایت شما اشنا شدم متاسفانه هزینه ای که میتونستم بابت منابع کنکور صرف کنم رو برای خرید کتابهای دیگه ای از منابع صرف کردم و حالا دیگه نمیتونم از کتابهای شما استفاده کنم میخواستم بدونم موسسه امکانی در رابطه با افرادی مثه من برای در اختیار گذاشتن جزوات داره یا خیر :(
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/04 - 17:27
سلام دوست عزیز

متاسفانه بعید میدونم چنین امکانی وجود داشته باشه :(
میتونید تماس بگیرید و مستقیما این سوال رو از مدیریت بپرسید.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مینا
|
1394/07/13 - 16:02
0
0
سلام ببخشید میشه توضیح بدین چرا منابع ازاد فرق میکنه؟من هدفمم سراسریه ولی اگه نشد سراسری یه شهر خوب قبول شم ایا با خوندن همین جزوه ها نمیتونم ازاد تهران یا شیراز یا اصفهان قبول شم؟توضیح بدین خواهش میکنم:/اخه وقت نیس هم جزوه های سراسری بخونم هم ازاد
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/14 - 14:18
سلام مینا

منطقی هم نیست دو سری جزوه خریداری کنید! :) میتونید جزوات سراسری رو بخونین و آزاد هم شرکت کنید، شاید مثلا لازم باشه یکی دو تا کتاب بیشتر بخونید...
طبق بررسی های جدید ما جزوات سراسری مقدار زیادی از آزاد رو پوشش میده، نگران نباشید.

مؤید باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سحر
|
1394/07/13 - 21:52
0
0
سلام. من رشته م کارشناسی آمار بوده. الان دوست دارم روانشناسی خانواده بخونم. مشکلی که نداره؟ اگه فقط به کتاب های شما اتکا کنم برا مطالعه ،ب نظرتون مشکلی پیش میاد؟ امکان قبولی هست؟ با توجه به اینکه من الزامی ب قبول شدن توو دانشگاه های تاپ ندارم. و یه چیز دیگه اینکه خانواده جز گروه بالینی هستش یا عمومی :-/
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/14 - 14:30
سلام سحر

خیر مشکلی نیست، تعداد تغییر رشته ای ها در ارشد روانشناسی از تعداد لیسانس های روانشناسی داره بیشتر میشه! :))
خب ما معمولا به تغییر رشته ای ها توصیه مون این هست که در کنار جزوات ما برای هر درس یک کتاب مرجع رو به صورت روزنامه ای مطالعه کنن تا در جریان درس ها قرار بگیرن و خلاصه ها رو بهتر بفهمن.
خانواده درمانی جزو گروه بالینی هست.
مشاوره خانواده اما متفاوته و کلا گروهش هم متفاوته، جزو روانشناسی 2 هست

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
جواد
|
1394/07/14 - 18:58
0
0
سلام خسته نباشید من ترم آخررشته ی مهندسی صنایع هستم وپیام نوردرس میخونم دوست دارم برای ارشدم بالینی بخونم ولی نمیدونم بایدازکجاشروع کنم وچیاروبخونم خاهش می کنم کمکم کنید. واینکه من ساکن قم هستم ایادانشگاه خوبی درقم هست برای ارشد بالینی البته دولتی؟ برای قبولی به بهترین شکل ازکی بایدشروع کنم؟وحداقل روزی چندساعت درس بخونم؟ من زبان ضعیفی دارم ودایره ی لغات محدودی چی کارکنم تادرزبان موفق بشم؟ قیمت کامل پکیج هاتون چندمیشه؟ ممنون میشم پاسخ من رو بدین باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/15 - 13:23
سلام جواد

جواب سوالاتون به اندازه ی یک صفحه ی کامل جا میگیره :))
با یه تماس خیلی راحت پاسخ همه این سوالاتتون رو بگیرید، از امکان "مشاوره رایگان" ما استفاده کنید:
02166475618 الی 20
حتما حتما حتما زودتر تماس بگیرید، چون برای قبولی باید هرچه سریع تر مطالعه رو شروع کنید :)

موفق باشید 
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حسین
|
1394/07/21 - 22:08
0
0
سلام . من دو سال پیش جزوه های بالینیتون رو گرفتم . دست نویس بود .. الان شنیدم مثل اینکه تعدادی از آنها عوض شده . از کجا بدونم کدومش عوض شده که جدیدش رو تهیه کنم . لطفا راهنمایی کنید. ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/22 - 19:50
سلام حسین

بله جزوه هامون از اون موقع چند بار اصلاح و ویرایش شده، میتونید حضوری تشریف بیارید ببینیدشون، میتونید هم تماس بگیرید و بپرسید :)
02166475618 الی 20

مؤید باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
نسیم
|
1394/07/28 - 18:22
0
0
سلام وقتتون بخیر . من یه تغییر رشته ای هستم می خواستم بپرسم چطور می تونم از خدمات مشاوره ایتون استفاده کنم و بعدش جزوه تهییه کنم .ممنون از وقتی که میزارید و به روز نگه می دارید این جا رو
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/07/28 - 21:25
سلام نسیم

فردا با شماره های زیر تماس بگیرید و یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید، به خوبی راهنماییتون میکنن تغییر رشته ای عزیز :)
02166475618 الی 20

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میلاد
|
1394/08/08 - 18:10
0
0
با عرض سلام و خسته نباشید من میخوام کنکور ارشد سراسری بالینی سال 96 رو شرکت کنم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه جزوه ها بعد از کنکور 95 تغییر میکنند، اگه الان جزوه ها رو بخرم، آیا مطالبی رو که به جزوه های جدید اضافه میشه رو میتونم بعدا بصورت جداگانه خریداری کنم؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/08 - 20:33
سلام میلاد

احتمال اینکه مطلب جدیدی به جزوه های فعلیمون اضافه بشه خیلی کمه، چون جزوات الان از جامعیت بسیار بالایی برخوردارن، اما در هر حال تا یک سال بعد از اینکه خریدتون رو انجام بدید، این امکان رو دارید که جزوات تغییر یافته رو با 50 درصد تخفیف خریداری کنید :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سپیده
|
1394/08/11 - 13:05
0
0
سلام من رشته ی کارشناسیم روانشناسی عمومی بود برای ارشد قصد داشتم بالینی شرکت کنم جزوات هم خریدم با مشاور که صحبت کردم به من کفتن باید چند تا کتاب های نابع رو بخونم در عرض دو هفته ولی من نتونستم اون سرفصل ها رو در عرض دو هفته با نکته برداری دقیق تمام کنم خیلی دلسرد شدم متاسفانه رهاش کردم. ولی باز می خوام شروع کنم خواهش می کنم راهنماییم کنید من سرعت خوندنم متوسط و شاید یه وقتایی کند هستش چون همزمان بعضی مطالب رو تو ذهنم تصور می کنم ولی مشاوری که داشتم حس کردم بعد از تایم مقرر تمام نشدم و بیشتر استرس گرفتم. لطفا راهنماییم کنید باید چیکار کنم ممنون.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/11 - 14:25
سلام سپیده

اگر جزوات ما رو دارید مطالعه میکنید و لیسانستون هم روانشناسی بوده، نیازی به مطالعه ی کتاب مرجع در کنار جزوات نیست :)
اگر هم مشاور صلاح دیده شما کتاب بخونید، باید روزنامه ای بخونید، با نکته سنجی نخونید.

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
رکسانا
|
1394/08/17 - 08:37
0
0
سلام,من کارشناسى تاريخ هستم,ميخوام براى ارشد بالينى شرکت کنم,به نظرتون از چه درسايى شروع کنم؟اگه از منابعى که معرفى کرديد, براى هردرس يک يا دو کتابو تهيه کنم کافيه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/18 - 09:17
سلام رکسانا

خیر متاسفانه یک یا دو کتاب کافی نیست. اگر برای کنکور امسال که اردیبهشت 95 برگزار میشه، بهتون توصیه نمیکنم کتاب مطالعه کنید چون حجمشون خیلی زیاده...
با ما تماس بگیرید و یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید تا دقیقتر راهنماییتون کنیم :)

موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
عاطفه
|
1394/08/21 - 23:03
0
0
سلام من جزوه هاتونو خریدم و راضیم ازش بنظرم کاملن. ولی اگه نگارشش بهتر بود خیلی عالی میشد. بعضی اوقات غلط تایپ دارن☺
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/08/22 - 19:08
سلام عاطفه

ممنونیم از همراهیت.
جزوات رو حتما اصلاح خواهیم کرد تا غلطهای تایپی به حداقل برسن.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکترای روانشناسی
مهديه
|
1394/11/02 - 07:41
0
0
سلام وقتتون بخير ميخواستم بدونم اين جزوات مارو براي كنكور ازاد ارشد باليني هم اماده ميكنه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/11/04 - 10:26
سلام مهدیهبعضی از این جزوات با آزاد مشترکن
بعضی هم متفاوته که در صفحه ی منابع میتونید ببینید.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مریم
|
1395/01/15 - 17:24
0
0
سلام. خسته نباشید.جزوات بالینی علوم برای کنکور 96 کی حاضر میشه که تهیه کنیم؟ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/01/17 - 14:16
سلام مریم
تاریخ دقیقی رو نمیشه اعلام کرد ولی به محض اماده شدن از طریق سایت و کانال اطلاع رسانی خواهیم کرد.

موفق باشید :)
گروه اموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سروه
|
1395/01/17 - 01:20
0
0
سلام من کیفیت سنجی جزوات شما رو دیدم. این حد کیفیت خیلی خیلی خوبه. فقط ميخواستم بپرسم آیا جزوه ها برای کنکورهای سال های قبل هم در این حد پاسخگو بودن؟! به طور میانگین چند درصد پاسخگو بودن؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/01/17 - 14:32
سلام سروه
متاسفانه کیفیت سنجی مستندی از سالهای گذشته در دسترس نداریم.
موفق باشید :)
گروه اموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
Chalaki
|
1395/01/26 - 19:44
0
0
سلام خدمت کیهانی های عزیز...من برای کنکور 96 میخوام.پکیج رو خریداری کنم. ولی چطور هزینشو پرداخت کنم نمیدونم چون درصورت خریدباید پکیج رو لزاداره پست بگیرم دم در نمیشه. میشه راهنماییم کنید لطفا جواب بدین چندباره پیام میذارم نشرنمیشه به جوابم نمیرسم ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/01/27 - 22:47
سلام دوست عزیزبا کیهان تماس بگیرید و اطلاعات کافی رو دریافت کنید.
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهتاب
|
1395/02/12 - 15:02
0
0
سلام.خسته نباشید من می خواستم جزوات رو برای کنکور 96 تهیه کنم به نظرتون الان تهیه کنم یا تابستان؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/14 - 14:11
سلام مهتاباین موضوع بستگی به برنامه ریزی شما داره
کیهان همیشه آماده ی خدمت به شماست
در احتمال کمی وجود داره که بعد از کنکور تغییرات کوچیکی رو داشته باشیم
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مهسا
|
1395/02/22 - 19:08
0
0
سلام توی جزوه هاتون پایان هر فصل تست های کنکورش هست؟ اگه هست کامله ینی از سال 78 تا 94؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/02/22 - 23:54
سلام مهسا
بله غیر از جزوه ی امارموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و ذکتری روانشناسی
تارا
|
1395/03/28 - 22:06
0
0
سلام ببخشید من کارشناسی زبان گرفتم الان میخوام ارشد بالینی شرکت کنم چی باید بخونم؟ اصلا نمیدونم باید ار کجا شروع کنم . ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/03/29 - 12:07
سلام تارا
با کیهان تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان استفاده کنید
موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مژگان
|
1395/05/10 - 13:22
0
0
با سلام ،لطف می کنید یخش اضافه شده به کتاب تست های طبقه بندی که شامل تست های کنکور 95 با پاسخ تشریحی میشه رو برام ایمیل کنید؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/10 - 19:11
سلام مژگان 

هنوز چنین بخشی به کتاب های تستمون اضافه نکردیم.
سوالات و پاسخ تشریحی کنکور 95 رو میتونید از روی سایت دانلود کنید :)
http://kayhanravan.ir/fa/MA1395-daftarche.aspx

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سارینا
|
1395/05/11 - 01:22
0
0
سلام خسته نباشید ببخشید پکیج بالینی علوم خیلی گرونه،شما چاپ سالهای قبل رو ندارید من سفارش بدم که ارزونتر باشه?چون فک نمیکنم تغییری کرده باشه. اگه دارید قیمتشم بگید ممنونم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/11 - 22:42
سلام سارینا

جزوات ما بهار امسال ویرایش شده اند و تغییراتی داشته اند :)
متاسفانه من اطلاع دقیقی ندارم. بهتره با شماره های زیر تماس بگیرید و سوالتون رو مطرح بفرمایید:
02166475618 الی 20


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/05/19 - 21:52
0
0
سلام من پارسال جزوات بالینی وزارت علوم رو خریدم میخوام امسال امتحان بدم نیازی هست دوبا جزوه هارو بخرم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/05/20 - 00:23
سلام دوست گرامی

خیر نیازی نیست دوباره هزینه کنید :)
در ویرایش جدیدمون، فقط جزوه آمار و جزوه DSM5 تغییراتشون زیاد بوده، این دو رو تهیه بفرمایید کافیه.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمد
|
1395/06/08 - 01:11
0
2
با سلام و عرض خسته نباشید: من جزوات پارسال (جزوات کنکور 95) دارم.آیا می تونم از اونها برای کنکور 96 هم استفاده کنم؟؟ تغییر زیادی نکردند؟ با تشکر فراوان.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/08 - 10:04
سلام محمد


جزواتمون ویرایش شدن اما دو جزوه هستن که تغییراتشون بسیار زیاد بوده: آمار + DSM5
باقی جزوات ویرایششون در حد اصلاح غلط های تایپی و نگارشی بوده :)
فقط همین دو جزوه رو تهیه بفرمایید کافیه.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ب.طهماسبی
|
1395/06/09 - 20:22
0
0
سلام وقت بخیر؛من سال ۸۷ فارغ التحصیل روانشناسی عمومی هستم و تصمیم دارم برای ارشد حتما بالینی قبول شم و هدفمم صرفا دانشگاه علامه طبطبایی: مطمینم بر قبولی نیاز به تلاش زیاد و مشاوره قوی دارم اگه محبت کنید بهم بگید بر بالینی کدوم کتابهارو باید بخونم و روی چه درسی بیشتر سرمایه گزاری کنم ازتون واقعا ممنون میشم و ضمنا میخواستم بدونم برای داشتن مشاور چقدر باید هزینه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/09 - 23:50
سلام بیتا


میتونید اول از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم به طور کامل در مورد منابع، نحوه شروع مطالعه و هزینه ها راهنماییتون کنن :)
02166475618 الی 20


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ناشناس
|
1395/06/13 - 21:07
0
0
سلام روانشناسی بالینی وزارت علوم به وزارت بهداشت منتقل شده
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/13 - 21:53
سلام دوست گرامی


خیر چنین اتفاقی نیفتاده، به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/Messages20654.aspx


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سوگند
|
1395/06/21 - 17:16
0
0
سلام خسته نباشید،،، من ترم سوم روانشناسی عمومی دانشگاه پیام نور هستم و هدفم اینه که اگه خدا بخواد برای ارشد بالینی سراسری قبول شم،،، 1.اگه بخوام از حالا برای کنکور ارشد آماده شم چیکار میتونم بکنم؟ 2.آیا دروس دوره کارشناسی هیچ تاثیری در کنکور ارشد نداره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/06/21 - 21:57
سلام سوگند


توصیه ما به شما این هست که کتاب های اصلی لیست موجود در لینک زیر رو تهیه بفرمایید:
مثل بالینی فیرس، رشد لورا برک، آسیب شناسی هالجین و ...
از الان میتونید کم کم این کتاب ها رو مطالعه بفرمایید، یک سال قبل از کنکورتون جزوات رو تهیه کنید و کنکوری خوندن رو شروع کنید :)
http://www.kayhanravan.ir/fa/manabe2.aspx
دروس دوره کارشناسی از این نظر که شما در مورد هر درس اطلاعاتی به دست میارید و آشنایی کلی دارید به شما کمک میکنه اما معمولا منابع کنکور بسیار گسترده تر از منابعی هست که سر کلاس ها به دانشجویان معرفی میشه.

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
زهرا
|
1395/07/06 - 03:15
0
0
سلام ، ببخشید با خوندن جزوه امار و روش تحقیق و اسیب وزارت بهداشت میشه به سوالای علوم هم برا این دو درس پاسخ داد ؟؟ چون من جزوات وزارت بهداشتو دارم میخوام بدونم برای علوم هم پاسخگوا یا نه ؟؟ با تشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/06 - 22:15
سلام زهرا


از اونجایی که منابع وزارت بهداشت و وزارت علوم با هم متفاوت هستن، جزوات وزارت بهداشت و جزوات وزارت علوم کیهان تنها 30 درصد با هم اشتراک دارن :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
عاطفه
|
1395/08/25 - 13:20
0
0
سلام من سال گذشته جزوات کیهان رو به طور کامل تهیه کردم برای امسال دقیقا چه درسهایی رو دوباره باید تهیه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/25 - 19:30
سلام عاطفه


جزوه DSM5 و جزوه آمار و روش تحقیق جزوه هایی هستن که امسال بیشترین تغییرات رو داشتن :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
عاطفه
|
1395/08/25 - 18:24
0
0
سلام من سال گذشته جزوات کیهان رو به طور کامل تهیه کردم برای امسال کدوم جزوات رو دوباره باید بگیرم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/25 - 19:22
سلام عاطفه


جزوه DSM5 و جزوه آمار و روش تحقیق جزوه هایی هستن که امسال بیشترین تغییرات رو داشتن :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
سیما
|
1395/09/14 - 19:16
0
0
سلام و وقتتون بخیر. یه سوال داشتم. من تغییر رشته ای هستم و برای کنکور امسال میخوام شروع کنم اما از رفرنس ها فقط فیرس رو خوندم. فکر میکنید به کنکور امسال میرسم یا بذارم برای سال دیگه؟زبان و آمارم هم خوبه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/14 - 19:42
سلام سیما


تجربه ما با خانم اسفندیاری در سال 94 باعث شد که دیگه به داوطلبان در هیچ مقطع زمانی نگیم: "نمیرسی!" 
برای مطالعه مصاحبه خانم اسفندیاری کلیک کنید.
برای دریافت توضیحات کامل با شماره های زیر تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم در بخش مشاوره راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20

گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
کیا
|
1395/09/23 - 12:46
0
0
سلام امکان خرید حضوری جزواتتون نیست ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/09/23 - 21:58
سلام کیا


بله بله هست :)
میتونید آدرس رو از لینک زیر بردارید:
کلیک کنید


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
مونا
|
1395/10/23 - 15:55
0
0
سلام من جزوه انگيزش و هيجان مارشال ريو رو ميخواستم ويراست ششم بطور جدا داريد؟ حداقل ١-٢ ص اولش رو نمونه ميفرستاديد برام :( امتحان دارم و ب شدت مريض شدم كتابو قبلا خوندم اما اصلا خلاصه نكردم مطالب يادم رفته و وقت امتحانمون فقط يك روزه :(
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/23 -