.
تبلیغات

آخرین به روز رسانی این مطلب: 1396/10/19

 

   مورد تأیید رتبه 9 کنکور دکتری سال 94؛ سمانه بهزادپور 

و

   مورد تأیید رتبه 17 کنکور دکتری سال 95؛ صادق فلاح (مصاحبه؛ کلیک کنید)


 

پکیج دکتری روانشناسی کیهان 97
 
ردیف درس منابع قیمت دانلود نمونه
1 زبان عمومی دکتری کتاب اصلی 42،000
(قیمت پشت جلد)
-
2 استعداد تحصیلی کتاب اصلی 24،000 -
3 روانشناسی رشد 
(371 صفحه)
روانشناسی رشد لورا برک جلد 1 و 2 
+ نظریه های روانشناسی رشد ویلیام کرین 
+ روانشناسی ژنتیک دکتر منصور و دکتر دادستان 
+...
53،000 دانلود نمونه
4 آسیب شناسی روانی
جلد 1 و 2
(207 و 201 صفحه)
3 جلد کاپلان
+ سلیگمن جلد 1 و 2
+...
36،000

35،000

دانلود نمونه 

دانلود نمونه

کودکان استثنائی
(260 صفحه)
کودکان استثنایی بهروز میلانی فر
+ سیف نراقی و نادری
+ افروز 
+...
43،000 دانلود نمونه
6 آمار و روش تحقیق
(427 صفحه)
روش تحقیق در علوم رفتاری دلاور
+ آمار و احتمالات کاربردی در علوم رفتاری دلاور
+ روش های تحقیق در علوم رفتاری سرمد، بازرگان، حجازی
+ روش های آماری در علوم رفتاری رمضان حسن زاده
+ مبانی نظری و علمی پژوهش دلاور
+ شناخت روش علمی در علوم رفتاری دکتر هومن+آمار در مدیریت عادل آذر+fundamental statistics David Howell
54،000 دانلود نمونه
7 نظریه های شخصیت
(341 صفحه)
روانشناسی شخصیت فیست
+ شولتز
+...
44،000 دانلود نمونه
8 نوروسایکولوژی
روانشناسی فیزیولوژیک خداپناهی + روانشناسی فیزیولوژیک جیمز کالات - ترجمه یحیی سیدمحمدی
+ مقدمه نوروپسیکولوژی داود معظمی 
+...
43،000 دانلود نمونه
9 دفتر برنامه ریزی   12،000  
ارزش کل خدمات و جزوات ارائه شده 386،000
هزینه ای که شما پرداخت می کنید
(خرید پکیج جزوات دکتری سراسری و آزاد)
تا 10٪ تخفیف خرید پکیج کامل

347،000

هزینه خرید پکیج کامل به همراه پکیج زبان پیشرفته کیهان
+
یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان با یک رتبه تک رقمی یا برتر کنکور
+
یک جلد دفتر برنامه ریزی تخصصی کیهان
417،000
 

با خرید هر پکیج به صورت یکجا، بیش از 110 هزار تومان در هزینه ها صرفه جویی کنید:
35 هزار تومان هزینه یک جلسه مشاوره تخصصی
حدود 35 هزار تومان هزینه پست (کیهان به طور کامل می پردازد)
40 هزار تومان تخفیف روی قیمت جزوات (10 درصد تخفیف)
10 هزار تومان تخفیف پکیج زبان 

 

هر پکیج کامل همراه با یک جلسه برنامه ریزی تخصصی رایگان
+  درصد بهینه برای زبان کنکور دکتری، 30 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

 ارسال این پکیج رایگان می باشد.

برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


 

فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5

 موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.
 
 ارسال این پکیج رایگان می باشد.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.
نکات تکمیلی: 
 • دو کتاب خوب انتشارات کتابخانه فرهنگ را می‌توانید از کیهان هم تهیه کنید، با همان قیمت پشت جلد. 
 • اگر لازم دیدید که هر سه چهار هفته (و حتی زودتر) یک‌بار، یک فرد متخصص برای‌تان برنامه ریزی کند با کیهان تماس بگیرید.  
 • باور کنید کنکور دکتری ساده تر از آنی است که خیلی ها فکر می‌کنند. 
 


منابع ارشد روانشناسی بالینی،‌ منایع ارشد بالینی، منابع روانشناسی بالینی، کنکور ارشد روانشناسی عمومی، مشاوره، رتبه های برتر روانشناسی، رتبه های برتر روانشناسی، ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی، مصاحبه با رتبه های برتر روانشناسی، ارشد بالینی، منابع ارشد بالینی
من نتیجه­ ی اعتمادم به جزوات را گرفتم و همانطور که سر جلسه هم پیش­بینی می­کردم، ارزیابی جزوات مطالعاتی­ام نشان داده بیش از 80 تا 90 درصد سوالات رشد و آسیب را می­توانسته ­ام پاسخ دهم که در نوع خودش رکوردی است و به دوستانم در کیهان از این بابت تبریک می­گویم.

 • آلاله آطاهریان، رتبه 7 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)
من وقتی مطالعه ام رو شروع کردم در شرایط مناسبی نبودم، به همین دلیل به کمک بیشتری احتیاج داشتم؛ گروه کیهان واقعا به من در این مسیر کمک کرد، تمام جلسات طرح VIP(کلیک کنید) برای من مفید بود و واقعا سعی کردم از تمام جلساتی که داشتم به بهترین نحو استفاده کنم. از خانم خانی، آقای نیک منش و آقای فلاح صمیمانه تشکر می کنم. کتاب های کیهان مفید و کاملا قابل فهم بودند. من برای بیشتر درس ها از جزوات کیهان)  کلیک کنید(استفاده کردم.
 • مانا گودرزی، رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی عمومی (متن کامل مصاحبه)
جزواتی که من استفاده کردم جامع و خوب بود. و فکر می کنم اینکه تیم کیهان مجموعه ای از رتبه های برتر سالهای پیش است، خیلی مهم است. و می توان اعتماد خیلی بیشتری به آنها کرد.
من دانشجوي طرح VIPپريم كيهان (کلیک کنید) بودم، به اين صورت كه ٢هفته يكبار از مشاوره هاي درسي خانم خاني و ماهي يكبار از مشاوره هاي آقاي فلاح در خصوص مسائل غير درسي مانند مديريت خواب، افزايش انگيزه، مديريت استرس،... بهره مند مي­شدم. مشاوره ها براي من بسيار مفيد بود چون هرگز در اين مدت به حال خودم رها نشدم، مطالعه ي طولاني مدت ممكن است شما را خسته كند يا پس از مدتي انگيزه تان كاهش پيدا كند كه با وجود جلسات منظم مشاوره اين مسائل و مشكلات براي من به حداقل ميرسيد، يادم هست در يكي از جلسات مشاوره آقاي فلاح به من گفتند كه برايند مطالعات شما مهم است و اگر ديديد چند روزي مطابق برنامه پيش نرفته ايد يا از خودتان راضي نيستيد، دوباره شروع كنيد و تمام اين دلگرمي ها باعث ميشد من از دنبال كردن هدفم باز نمانم.به عقيده ي من منابع ارائه شده ي كيهان به همراه مشاوره ها ، مجموعه ي ايده آلي براي كسب موفقيت است.
 • مینا اسفندیاری،رتبه 8 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کتاب های کیهان خلاصه های با کیفیت و قابل اعتمادی هستند و جامع و مانع بودنشان به استفاده بهتر از زمان کمک می­کند.
 

 • آرزو سورمه،رتبه 11 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات صادقانه می توانم بیان کنم که اگر قرار بود مجددا کنکور بدهم باز هم انتخاب اصلی برای من جزوه های کیهان و مجموعه کیهان بود و تعریف عنوان شده - جامع و مانع و قابل فهم بودن جزوات - را در دوران کنکور واقعا تجربه کردم.
 

 • ندا نبوی، رتبه10 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی دانشگاه آزاد (متن کامل مصاحبه)

مجموعه ی کیهان، با ارائه ی جزوات خوب و کامل آقای نیک منش و  مشاوره ی بسیار خوب و حرفه ای آقای فلاح، نقش بسیار بزرگی در آشنایی من با رشته ی روان شناسی و افزایش علاقه ام به این رشته داشت.
 

 • پرستو وزیری،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

کیهان میتونه به اون هدفی که در سر دارید کمک کنه تا عملی بشه ولی این به خود شما هم ربط داره که تا چه حد تلاش میکنید. خوشبختانه جزوات  واقعا عالی بودن و حتی گاهی اوقات که احساس میکردم بعضی از مطالب خیلی خلاصه هست گروه مشاوره سریعا جزوه ای تهیه میکردن تا اون نقص رو بر طرف کنند که از امتیاز مثبت کیهان بود.
 

 • عطیه رضایی،رتبه 3 کنکور کارشناسی ارشد روا­ن­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

گروه آموزشی کیهان چه در بحث برنامه ریزی و چه در معرفی درست منابع کمک زیادی به من کرد و زمان بندی مناسبی که در اختیار من گذاشت باعث شد من بدون هیچ گونه احساس نگرانی و اضطرابی مطالعه ام را انجام بدم  و خداروشکر نتیجه بگیرم.
 

 • لادن محمدی،رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی (متن کامل مصاحبه)

با اینکه احتمال داره با جزوه خوندن، یکسری از نکات موجود در منابع رو از دست داد ولی نکته مثبتش اینه که به کمک جزوات میرسی چندین منبع رو مطالعه کنی و چندین بار بخونی تا تسلط پیدا کنی. نکته آخر اینکه این جزوات جوری نوشته شده ن که قابل فهم هستن.
 

 • فرخنده فکور، رتبه 21 کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی (متن کامل مصاحبه)

مطمئنا کیهان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی درسی کمک بسیار زیادی به من کرد. جزوه ها واقعا کامل بود و با وجود جزوه ها دیگه نیازی به خواندن کتاب های منبع نداشتم. جزوه ها در عین خلاصه بودن تمام نکات اصلی را دربرمیگرفت. از این بابت از گروه آموزشی کیهان نهایت تشکر را دارم.
 

با توجه به شرایط ویژه و زمان کمی که برای  مطالعه داشتم، فکر میکنم انتخاب هیچ منبع دیگری با این مقدار مطالعه نمی توانست چنین نتیجه ای به دنبال داشته باشد،
 

 • یاسمن شیاسی،رتبه 17 کنکور کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی وزارت بهداشت (متن کامل مصاحبه)

در مورد جزوات باید بگم که جزوات کیهان واقعا حرف نداره. خلاصه نویسی ،مرورهای سه گانه و نحوه خوندن هر درس نکته های مهمی بودند که مشاورین خوب کیهان (اقای فلاح،خانم رضایی) به من یاد دادند.و مهم تراز اینها کیهان به من جرئت قدم زدن در این مسیر رو داد چون واقعا باور نمی کردم که بتونم هم واحدای دانشکاه رو پاس کنم و هم برای کنکور درس بخونم.
 

 • آرزو راست­گو، رتبه برتر کنکور سراسری کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی(متن کامل مصاحبه)

به نظرم جزوه ها واقعا عالی بودند و نیازم رو برآورده کردند. البته به علت گستردگی منابع نمیشه گفت یه جزوه واقعا کامله و همه چی رو داره ولی به نظرم جزوه های کیهان و منابعی که معرفی میکنند از کامل ترین جزوه هاست.و حتی اگه 80 درصد مطالب رو پوشش بده میشه باهاشون نتیجه گرفت. من خودم حتی یک کتاب بیشتر از این منابع نخوندم. البته اوایل وقتی خودم رو با بقیه که رشته ی کارشناسی شون هم روانشناسی بود مقایسه میکردم به کامل بودن جزوه ها اطمینان نداشتم و دنبال کتاب های بیشتری بودم ولی واقعا این کار برام چیزی جز وقت تلف کردن نبود چون وقتی جزوه ها رو با منابع تطبیق دادم کامل بودند و نیازی نبود تا خودم دوباره برای خلاصه برداری از منابع وقت بذارم. و به نظرم اگه کسی 80 درصد مطالب رو با عمق 100 درصد بخونه و برسه چند بار مرور کنه بهتر از اینه که 100 درصد مطالب رو بخونه ولی به تسلط کافی نرسه و فرصت نداشته باشه مرور کنه. 

خرید اینترنتی؛ کلیک کنید.

سفارش تلفنی؛ کلیک کنید.همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال نمایید.
 


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینیکنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی، ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، جزوات ارشد روانشناسی، ارشد روانشناسی بالینی

 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی، بهترین موسسه کنکور روانشناسی، بهترین موسسه کنکور ارشد روانشناسی، بهترین موسسه کنکور دکتری روانشناسی، بهترین موسسه کنکور مشاوره، بهترین موسسه کنکور ارشد مشاوره
 
تعداد بازديد : 19027
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 22
جواد تشانی
|
1394/03/03 - 10:43
0
1
سلام میشه لطفا منابع دکتری سراسری رو معرفی کنید تو منوی شما فقط نوشته دکتری ازاد وبهداشت.من منابع دکتری سراسری رو میخوام.اگه میشه راهنماییم کنید؟
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/04 - 14:47
کنکور دکتری تغییر کرده و برای همین هم هست که منابع دکتری سراسری رو برداشتیم 
اجازه بدید اطلاعات بیشتری منتشر بشه تا طبق اون منابع رو معرفی کنیم 


موفق باشید 
فرزاد
|
1394/03/10 - 23:50
0
0
با سلام و خداقوت. هزینه خرید جزوه آسیب شناسی روانی(36000تومان) از پکیج دکتری روانشناسی کیهان برای ارسال به شهر قزوین چقدر تمام می شود؟ متشکرم.
پاسخ ها
کــــیـــهـــان
|
1394/03/11 - 14:15
سلام فرزاد
لطفا با کلینیک هماهنگ کنید: 20-02166475618 
موفق باشید :) 

گروه آموزشی کیهان 
ارشد و دکتری روانشناسی
ترانه
|
1394/06/15 - 16:24
0
0
سلام وقت بخیر میبخشید میتونم سوال کنم جزوه ی زبان و استعداد تحصیلی هر کدوم چند صفحه هستند و چند درصد سوالات کنکور رو پوشش میدن؟ ممنون
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/06/15 - 21:30
سلام ترانه

از اونجایی که پاسخ سوالاتتون کمی مفصله پیشنهاد میکنم تماس بگیرید و به صورت تلفنی پاسخشون رو بگیرید :)
شماره تماس:
02166475618 الی 20

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
محمد
|
1394/12/13 - 09:46
1
0
با عرض سلام و خسته نباشید اگر امکان داره نحوه دسترسی به جزوه رو به دو صورت 1)ارسال لینک دانلود فایل پی دی اف جزوه به ایمیل خریدار 2)ارسال جزوه بوسیله پست قرار بدید اگه اینطوری بشه دیگه اینا که فایل پی دی اف رو سفارش دادن لامز نیست هزینه پست و برگه چاپ شده رو پرداخت کنند ، جزوه هم سریع تر بدست متقاضی میرسه
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1394/12/14 - 12:28
سلام محمد
ممنون از پیشنهادتون
ولی با توجه به جدی نگرفتن قانون کپی توسط برخی افراد فک نمیکنم عملی باشهموفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
فریبا
|
1395/07/02 - 16:48
0
0
سلام چرا جزوهی فیزیولوژی در جدول زدید 182 صفحه وقتی نمونه اش رادانلود میکنیم توی فهرست زده 85 صفحه اخرش چند صفحه داره؟باتشکر
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/07/03 - 23:16
سلام فریبا


این مورد اصلاح شد، برای درس فیزیولوژی دو جزوه داریم، از هر جزوه نمونه ای رو برای دانلود گذاشتیم.
با تشکر از یادآوری شما :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
حمیده
|
1395/11/10 - 17:40
0
0
سلام ببخشید امکانش هست جزوه ها رو به صورت جداگانه تهیه کنیم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/11 - 00:05
سلام حمیده


بله بله حتما :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
ساناز
|
1395/12/09 - 23:28
0
0
سلام، برای آ سیب شناسی،کتاب خلاصه کاپلان وسادوک رو بهتره بخونیم یا هر3جلده کاپلان وسادوک؟ واینکه ترجمه رضاعی بهتره یا گنجی؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/12/09 - 23:58
سلام ساناز


3 جلد کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک منبع کنکور هست (اهمیت جلد 2 از جلد 1 و 3 بیشتر هست) که ما ترجمه دکتر رضاعی رو توصیه میکنیم :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میرلو
|
1396/04/30 - 20:35
0
0
سلام آیا موسسه شما نمایندگی در شهر زنجان داره ؟ یا برای تهیه منابع روانشناسی فقط باید از طریق پست ارسال بشه؟ ممنون میشم پاسخ رو به امیل من بفرستین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/30 - 22:36
سلام همراه عزیز

متاسفانه کیهان در شهرستان ها نمایندگی نداره ولی تمام محصولات توسط پست قابل ارسال هستند.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

 از آخرین اخبار ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
میرلو
|
1396/05/28 - 10:40
0
0
سلام وقت بخیر آیا مجموعه پکیج روانشناسی شما بر مبنای تغییرات DSM5 ویرایش شده یا خیر؟ و اینکه هزینه مجموعه روانشناسی بالینی برای دکترا چقدر میشه؟ لطفا پاسخ رو به امیل من بفرستین
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/05/28 - 11:32
سلام دوست گرامی


بله جزوات ما ویرایش نهایی شدن و جزوات بر اساس DSM 5 هستن.
کلیه هزینه ها هم به صورت دقیق در جدولی که در همین صفحه قرار دادیم قابل مشاهده هست. در صورت خرید اینترنتی، کلیه هزینه هاتون 5 درصد دیگر هم تخفیف خواهد داشت.


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

الهام
|
1396/07/06 - 17:29
0
0
سلام. من اردیبهشت 96 جزوه های دکترا رو خریدم. کاش اون موقع ذکر میکردین که جزوه ها براساس دی اس ام 4 هستن و واقعا ای کاش به من خبر میدادین که قراره جزوه ها تغییر کنن و براساس دی اس ام 5 تغییر کنن. الان سه تا از کتاباتون کاملا برای من بی استفاده مونده و خیلی پشیمونم از خرید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/10 - 22:10
سلام الهاملیست جزوات ما و ویژگی ها و منابعشون که به صورت کامل در جدول این صفحه نوشته شده بود. اما در خصوص به روزرسانی جزوات حق با شماست، لطفاً حتما و حتما با دفتر گروه تماس بگیرید تا در مورد تهیه جزوات جدید راهنماییتون کنن :)
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

ارمین
|
1396/07/24 - 07:37
0
0
سلام و خسته نباشید، بنده جزوات را بخرم کی ب دستم میرسه، و اینکه امکان پرداخت در منزل وجو دارد؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/07/24 - 09:37
سلام آرمیناگر ساکن تهران هستید میتونید ارسال با پیک رو انتخاب کنید و هزینه رو درب منزل پرداخت بفرمایید. 
در صورت ارسال با پیک، همون روز به دستتون میرسه، اما با پست حدود 3 یا 4 روز و در بدترین حالت یک هفته طول میکشه :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
دانلود رایگان
تماس با ما
خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
شماره تماس: 02166475618 الی 20
شماره پیامک:  02166475620

سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

.