.
تبلیغات


«از این پس دانشجویان رشته های علوم تربیتی و مشاوره هم میتوانند از خدمات کیهان استفاده کنند»


درس روان‌شناسی تربیتی از جمله دروس بسیار مهم در گرایش تربیتی مجموعه روان­شناسی در آزمون­ های کارشناسی ارشد و دکتری است. در آزمون دکتری تخصصی، در کد رشته 2144 یعنی مجموعه روان­شناسی تربیتی، درس روان­شناسی تربیتی از جمله دروس تخصصی مورد آزمون، با ضریب 3 است. 
گروه آموزشی کیهان به عنوان مرجع تخصصی آزمون­های کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه ­های روان­شناسی، پس از ارائه مجموعه­ جزوات تخصصی و متفاوت ویژه آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش هایروان­شناسی بالینی و عمومی، به درخواست داوطلبان گرایش روانشناسی تربیتی، در این رشته ها نیز اقدام به آماده سازی برخی جزوات به طور محدود اما ویژه، منسجم و کارآمد کرده است. روان­شناسی تربیتی نخستین مجموعه ای از این مجموعه­­ های جدید است که پس از تلاش ­های فراوان همکاران و رتبه های برتر در این رشته آماده شده است.
مجموعه حاضر از ۲۱ فصل مجزا تشکیل شده است و در تهیه آن از ترکیبی از کتاب های اصلی در این درس و همچنین جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی استفاده شده است. کتاب­ های روان‌شناسی پرورشی نوین تالف دکتر سیف و روان‌شناسی تربیتی تالیف دکتر کدیور از جمله این کتاب ها هستند. همچنین در پایان هر فصل هم نمونه ­ای از سوالات آزمون­ های سراسری سال ­های گذشته به همراه پاسخ تشریحی آن­ها آمده است. زحمات اصلی جهت آماده­ سازی این مجموعه بر عهده همکار گرامی خانم عاطفه غریبی، دانشجوی کارشناسی ارشد روان­شناسی دانشگاه علامه طباطبایی بوده است که بر اساس آخرین تغییرات در سوالات مربوط به این درس انجام شده است. امیدواریم مطالعه­ ی دقیق مطالب گردآوری شده توسط ایشان شایسته شما دوستان عزیز برای کسب بهترین نتیجه ممکن در آزمون سال آینده باشد.
در این مجموعه با تلفیقی از منابعی که در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری سراسری و دانشگاه آزاد مورد سوال قرار می‌گیرند، تلاش شده است با استفاده از مطالب به روزترین و البته تاثیرگذارترین کتاب‌های روانشناسی و همچنین ارائه سوالات کنکورهای سراسری مربوط به هر مبحث (در صورتی که از آن مبحث سوالی مطرح شده باشد) در کمترین حجم ممکن، موثرترین مطالب خدمت داوطلبان ارائه شود. این مجموعه نیز در کنار سایر مجموعه جزوات گروه آموزشی کیهان، به نحوی نگاشته شده است تا بتوان در کم­ترین زمان ممکن، به بیشترین تسلط روی دقیق­ترین مطالب از منابع اصلی مرجع مورد سوال در آزمون­های سراسری کارشناسی ارشد و همچنین دکتری دست یافت.
در پایان ضمن دعوت از همه شما دوستان به استفاده از روش مطالعه علمی و دقیق و همچنین به کارگیری یک برنامه‌ریزی صحیح و قابل اطمینان برای رسیدن به هدفی شایسته، آمادگی خود را برای شنیدن نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما عزیزان برای هرچه بهتر کردن مجموعه‌هایی که متعلق به همه شماست، اعلام می‌کنیم.
 

برای دانلود نمونه این جزوه، کلیک کنید.

 

.: ویژگی های ممتاز جزوات 96 کیهان :.
جزوات رتبه‌های برتر ارشد و دکتری دانشگاه شهیدبهشتی و تهران

 

اضافه کردن سوالات طبقه‌بندی شده برای هر مبحث
در چاپ جدید جزوات، سوالات طبقه‌بندی شده برای هر مبحث از کنکورهای مختلف به جزوات اضافه شده است تا با این کار بتوانیم دانش خود را بهتر سنجیده و متوجه نکات و نقاط مهم هر مبحث شویم. 
 

پربارتر کردن محتوای برخی جزوات
به عنوان مثال علی رغم اینکه جزوات کیهان به طور شگفت‌انگیزی در کنکور 94 قادر به پاسخ‌دهی به بیش از 90 درصد سوالات بودند، باز ترجیح دادیم مطالب بیشتری به جزوه اصلی اضافه کنیم. این کار برای سایر درس‌ها از جمله آمار و روش تحقیق، فیزیولوژیک و علم النفس نیز انجام شد. 
 
ساده‌سازی نثر برخی جزوات
برخی جزوات با توجه به اینکه عین متن کتاب‌ها را وارد جزوه کرده بودند، از لحاظ شیوایی و گویایی مطلب شدیداً متاثر از میزان رسایی خود کتاب بودند که در ویرایش سوم جزوات تلاش کردیم نثری جدید و روان وارد جزوات کنیم. 
 

اعمال آخرین تغییرات بر اساس کنکورهای سال‌های اخیر
در ویرایش سوم جزوات تلاش شده است آخرین مطالب مهمی که در کنکورها مورد سوال قرار گرفته‌اند وارد جزوات شوند تا به تسلط حداکثری روی مباحث مهم دست پیدا کنیم.

با اطمینان مطالعه کنید

برای آنکه این مجموعه را با اطمینان مطالعه کنید، به موارد زیر توجه نمایید:

  1. گزارشی که بلافاصله پس از کنکور تهیه شد، نشان داد که این مجموعه به تنهایی به بیش از 80 درصد از سوالات کنکور 96 و 95 پاسخ داده است در حالی که درصد رتبه های تک رقمی در این درس به طورمیانگین چیزی حدود 70 درصد است. گزارش عینی و شفاف آن را در اینجا مطالعه نمایید.
  2. این مجموعه را رتبه های برتر روانشناسی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و علامه طباطبایی تهیه و ویرایش کرده اند که در ادامه اسامی این افراد ارائه شده است.
  3. این مجموعه، مجموعه اصلی رتبه های برتر کنکورهای سالهای گذشته بوده است. از جمله خانم آطاهریان رتبه 7، خانم اسفندیاری رتبه 8، خانم محصص رتبه 31 و آقای فرزین ابراهیمی رتبه 23 کنکور. مصاحبه این دوستان را در اینجا بخوانید.
  4. این مجموعه در کنار دیگر مجموعه های کیهان، با دقت بسیار زیادی تهیه شده و متناسب با سوالات کنکور 96 مورد بازبینی قرار گرفته است و برای کنکور 97 کاملاً به روز رسانی شده است.


  مورد تأیید خانم نیکو قاضی نژاد - دانشجوی کارشناسی ارشد مشاوره خانواده


پکیج جزوات ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی سراسری 
 
عنوان تعداد صفحات منبع دانـــــلود نمونه قیمت 
روانشناسی تربیتی 303 روانشناسی تربیتی نوین دکتر سیف
+
کدیور
+
جزوه رتبه های برتر
و ...
دانلود نمونه  42،000
روانشناسی عمومی 310 هیلگارد
 +سانتراک
و ...
 دانلود نمونه  49,000
روانشناسی رشد 371   2 جلد لورا برک+2 جلد ژنتیک منصور+نظریه ها(کرین)+جزوه
و ...
دانلود نمونه   53,000
آمار و روش تحقیق 361 آمار دلاور+روش دلاور+روش سرمد+روش حسن زاده+روش هومن
و ...
دانلود نمونه  48,000
دفتر برنامه ریزی   - - 12،000
قیمت کل تک تک جزوات 204،000
هزینه خرید پکیج کامل یک جا (تا 10 % تخفیف ویژه) 183،000
پکیج زبان پیشرفته (با تخفیف ویژه برای خریداری همراه با پکیج جزوات) - برای مشاهده اطلاعات کلیک کنید 80،000
70،000
هزینه خرید پکیج کامل به همراه پکیج زبان پیشرفته کیهان
+
یک جلد دفتر برنامه ریزی تخصصی کیهان
253،000
 

با خرید هر پکیج به صورت یکجا، بیش از 100 هزار تومان در هزینه ها صرفه جویی کنید:
30 هزار تومان هزینه یک جلسه مشاوره تخصصی
حدود 35 هزار تومان هزینه پست (کیهان به طور کامل می پردازد)
21 هزار تومان تخفیف روی قیمت جزوات (10 درصد تخفیف)

10 هزار تومان تخفیف پکیج زبان 
 


     


همچنین می توانید عدد 1 را به شماره 02166475620 ارسال نمایید.
 


همانطور که میدانید و بارها در مطالب مختلف سایت یادآوری کرده ایم، زبان تخصصی در کنکور اهمیت زیادی دارد و نقش پررنگی در به دست آوردن رتبه ی زیر 50 بازی میکند. توصیه ما این هست که مطالعه ی زبان را اول با کتاب متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی نوشته ی یحیی سید محمدی شروع کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید که دارای تکنیک های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب و فیلم کارگاه زبان فشرده پیشرفته ی سال گذشته ی کیهان به همراه جزوات و نمونه سوالاتی هست که به طور دقیقتر در جدول ذکر کرده ایم.

به هیـــچ وجه زبان را حذف نکنید! با صفر زدن زبان باید قید رتبه ی زیر 50 را هم بزنید!

درصد بهینه برای زبان کنکور، 50 هست و رسیدن به این درصد کار دشواری نیست.
 بنابراين کار معقول این هست که برای مطالعه ی اين درس برنامه ريزی صحيحی داشته باشيم و به اندازه ی کافی به آن بپردازيم. مطالعه و يادگيری زبان از آن دسته تکاليفیست که بهتر است در طول زمان به تکاليف کوچک کوتاه مدت تقسيم شود. به همین دلیل مطالعه ی هر روزه ی زبان در سانس های مطالعاتي 0/5 ساعت تا 1/5 ساعت (با توجه به سطح فعلی فرد) بهترين حالت مطالعه ی زبان هست.

پس با چنین برنامه ای پیش بروید و در این سانس های مطالعاتی، اول کتاب یحیی سیدمحمدی را جا دهید تا با لغات تخصصی روانشناسی آشنا شوید و متون تخصصی را مطالعه کنید و بعد به سراغ پکیج زبان پیشرفته ی کیهان بروید تا تکنیک های پاسخخ  دهی به سوالات را فرا بگیرید.

 ارسال این پکیج رایگان می باشد.

برای مشاهده اطلاعات کامل پکیج زبان، کلیک کنید.


کارگاه آموزشی زبان مقدماتی کیهان با هدف توانمند سازی دانشجویانی که در خواندن متون روانشناسی به زبان انگلیسی مشکل دارند، از آن می­ترسند، فکر میکنند نمیتوانند به درصد بالایی در این درس در کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی دست پیدا کنند و ... برگزار شده است.
در کارگاه زبان مقدماتی، به دنبال این هستیم تا با آموزش فشرده اصلی­ترین و مهم­ترین مباحث گرامر و ترجمه، دانشجویان را برای خواندن روان و صحیح متون روانشناسی به زبان انگلیسی توانمند سازیم.
این پکیج که شامل فیلم کامل کارگاه آموزشی زبان مقدماتی با تدریس آقای فلاح-مشاور ارشد کیهان به همراه برخی نکات تکمیلی است، از این پس در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت.
 

 ارسال این پکیج رایگان می باشد.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 94 درصدی را نشان داد.


فیلم کارگاه آمار و روش تحقیق, کارگاه آمار و روش تحقیق 1394، گروه آموزشی کیهان، کارشناسی ارشد روانشناسی، کارشناسی ارشد مشاوره، نسرین اسماعیلیان، رتبه های برتر روانشناسی, DSM5

موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برای همه ما مهم است. این موفقیت نهایی به عملکرد مناسب در تک تک درس ها بستگی دارد که در بین آنها برخی دروس ممکن است مشکلات بیشتری برای داوطلبان ایجاد کنند. درس آمار و روش تحقیق در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مجموعه گرایش های رشته روانشناسی و علوم تربیتی، از جمله این دروس است که عملکرد مناسب در آزمون برای این درس بستگی به فهم کافی و و عمیق از مفاهیم گسترده آمار و روش تحقیق دارد. ابزارهای متفاوتی برای افزایش وسعت و عمق فهم و همچنین تسلط ما در این درس در دسترس هستند که شرکت در کلاس های خوب و کارآمد یکی از آنهاست. با این حال، شرکت در این کلاس های کارآمد ممکن است برای همه مقدور نباشد و موانعی از جمله هزنیه بالای ثبت نام، زمان محدود، خستگی های رفت و آمد به کلاس و ... برای برخی داوطلبان میسر نباشد. 

به همین جهت، گروه آموزشی کیهان، در راستای ارتقای حداکثری تراز و رتبه داوطلبان کنکورهای روانشناسی و علوم تربیتی، فیلم کارگاه 24 ساعته ی آمار و روش تحقیق خانم اسماعیلیان، مدرس مطرح درس آمار و روش تحقیق در دانشگاه شهید بهشتی را با کیفیت صدا و تصویر عالی در اختیار داوطلبان گرامی قرار داده است.
 
 ارسال این پکیج رایگان می باشد.

برای مشاهده اطلاعات دقیق پکیج و قیمت و سفارش، کلیک کنید. 

نظرسنجی از شرکت کنندگان این کارگاه، رضایتمندی 93 درصدی را نشان داد.


 

مشاوره رایگان در خصوص کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی
با رتبه برتر کنکور سراسری 95


نیکو قاضی نژاد


 

یادآوری ها

  • استفاده از خلاصه ها برای تسلط کافی روی هر درس بسیار ضروری است و توصیه اولیه ما به همه داوطلبان این است که این کار را خودشان انجام دهند و به منابع بیرونی نیازمند نباشند.

  • اما در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید یا نمیخواهید از تمام منابع خلاصه برداری کنید از خلاصه‌های آماده ی معتبر استفاده کنید. در این زمینه مختار هستید که از کدام خلاصه ها استفاده کنید.

  • دریافت هر پکیج کامل، جلسه اول برنامه ریزی شما را رایگان می کند. بلافاصله پس از دریافت جزوه، جلسه برنامه ریزی رایگان تان را هم با پذیرش هماهنگ کنید.

  • با شما موافقیم که تسلط بالای 80% روی این مجموعه، شما را به رتبه زیر 20 میرساند، اما لطفاً کار را با برنامه ریزی و پشتکارتان ترکیب کنید تا اطمینان از موفقیت بالا برود. تقریباً همه می‌دانند که منابع هر درس کدام است. اما تفاوت در میزان تسلط پیدا کردن روی همین منابع است.

  • مطالعه صرف جزوات کافی نیست، از روش مطالعه پس خبا که در انتهای جزوات آموزش داده شده استفاده کنید. 

  • درس زبان را جدی بگیرید، اگر همه درس ها را بالای 60 بزنید اما زبان را 0، کارتان نتیجه ای ندارد. امسال دوستان زیادی توانستند زبان را به راحتی بالای 40 بزنند در حالی که با 0درصد تسلط کار را شروع کردند. 

Google+ 

با آرزوی توفیق برای همه شما عزیزان
گروه مشاوران کیهان
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهان


 


 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی، بهترین موسسه کنکور روانشناسی، بهترین موسسه کنکور ارشد روانشناسی، بهترین موسسه کنکور دکتری روانشناسی، بهترین موسسه کنکور مشاوره، بهترین موسسه کنکور ارشد مشاوره
 
منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریه های رشد، دانلود نظریه های رشد ویلیام کرین، دانلود رایگان ویلیام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی میلانی فر، دانلود کتاب کودکان میلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی


روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیتی, روانشناسی تربیتی, تربیتی, کنکور ارشد روانشناسی, جزوه, جزوات کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی تربیتی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی تربیتی, منابع روانشناسی تربیت
ی

تعداد بازديد : 6903
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 24
الهام
|
1395/08/18 - 11:03
0
1
سلام دوستان کیهانی...واقعا ممنون بابت جزوه ی روانشناسی تربیتی...خداقوت .........فقط یه سوال میمونه....اینکه این قضیه ی ادغام ارشد سراسری و ازاد میتونه باعث تغییر در دروس روانشناسی تربیتی هم بشه یانه ؟؟ما باخیال راحت بخونیم یا استرس اینو داشته باشیم که هروز ممکنه یه خبر جدید از راه برسه ؟؟؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/08/18 - 21:27
سلام الهام


بهتره فعلا با دروسی که مشترک هستن بین کنکور ارشد سراسری روانشناسی تربیتی و کنکور ارشد آزاد شروع کنید تا تکلیف کنکور و مواد امتحانی امسال معلوم بشه :)


گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
sajad
|
1395/10/07 - 18:18
0
0
با سلام منبع درس زبان برای رشته روانشناسی تربیتی کدام کتاب می باشد؟؟ با تشکر از زحمات شما
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/10/07 - 19:23
سلام سجاد


با توجه به یکی شدن دفترچه های سوالات کنکور ارشد روانشناسی بالینی و عمومی و تربیتی، کتاب مناسب برای درس زبان روانشناسی تربیتی هم کتاب «متون تخصصی روانشناسی به زبان انگلیسی» تألیف یحیی سیدمحمدی هست.

موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
شایان
|
1395/11/06 - 13:31
0
0
سلام تو دفترچه امسال نوشته بود که روانشناسی بالینی هم در ارشد تربیتی ضریب داره ... علت خاصی داره که جزوش رو در پکیجتون نزاشتین ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/06 - 13:53
سلام شایان


بله بله دفترچه که اومد بالینی ضریب داشت برای گرایش تربیتی. حدوداً 3 روز بعد اعلام کردن که این درس حذف شده و ضریبش برای گرایش تربیتی صفر شده :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
دیبا
|
1395/11/08 - 15:17
0
0
با سلام این پکیج شامل تمام منابع و موارد امتحانی میشه؟؟ آخه روانشانسی مرضی و کودکان استثنایی هم جز موارد امتحانیه ولی توی پکیج نیست!!
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1395/11/08 - 19:09
سلام دیبا 


این پکیج ویژه کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی هست. برای این رشته، درس روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی جزء مواد امتحانی نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
میلاد
|
1396/03/17 - 11:08
0
0
سلام من تو آزمون ارشد رتبه ۱۸۰ روان‌شناسی تربیتی روزانه رو گرفتم. می‌خواستم بدونم تو چه دانشگاه هایی شانس قبولی بیشتری دارم؟؟؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/03/17 - 11:41
سلام میلاد


به لینک زیر مراجعه کنید و از امکان مشاوره انتخاب رشته کیهان استفاده بفرمایید تا همکارانم راهنماییتون کنن:
http://www.kayhanravan.ir/fa/Messages21011.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره
پریناز
|
1396/04/13 - 23:27
0
0
باسلام،روانشناسی تربیتی ممکنه مثل سال گذشته فقط استرس وارد کنن وبگن ک میخان بالینی روهم اضافه کنن ب تربیتی بعد بگن منتفی شد؟منظورم اینه ک ممکنه ب منابع روانشناسی تربیتی امسال منبعی اضافه شه؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/14 - 10:26
سلام پریناز


به صورت کلی، هیچی از سازمان سنجش بعید نیست، اما احتمال تغییر منابع بسیار پایینه، نگران نباشید :)موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
ابراهیم
|
1396/04/14 - 10:39
0
0
با سلام خواندن جزوات کیهان تا چه حد رتبه خوب رو تضمین میکنن؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/04/14 - 11:22
سلام ابراهیم


فکر میکنم پاسخ سوال شما در کیفیت سنجی جزوات ما هست. در واقع میزان پوشش دهی جزوات در تست های کنکور های 94، 95 و 96 نشون داده اند که با تسلط کامل روی خط به خط جزوات، احتمال به دست آوردن رتبه عالی بسیار بالاست، چون شما برای کسب رتبه زیر 100 نیاز به میانگین موزونی در حدود 50 تا 60 دارید.


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
بهار
|
1396/08/03 - 13:22
0
0
سلام مجدد. این منابع دارای آخرین تغییرات هستند؟ حتی با توجه به ادغام دروس آزاد و سراسری؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/08/06 - 13:32


این ادغام بیش از یک سال هست که صورت گرفته و جزوات ما هم مطابقت دارن با این تغییرات :)گروه آموزشی کیهان

رامین
|
1396/09/18 - 15:44
0
0
سلام وقت بخیر.من سوالات ارشد روانشناسی تربیتی رو میخواستم96،لطفا راهنمایب کنید
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/09/19 - 01:50
سلام رامینمیتونید به لینک زیر مراجعه بفرمایید:
http://kayhanravan.ir/fa/MA1396-daftarche.aspx


موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان

ساناز
|
1396/10/14 - 21:34
0
0
باسلام.من فروردین ماه سال جاری روانشناسی عمومی ویرایش چهارم و امار ویژه دکتری ویرایش دوم رو خریدم.میخاستم بدونم این جزوات ارشد97رو پوشش میده یا باید دوباره کتاب تهیه کنم؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/14 - 23:47
سلام ساناز


خیر این دو جزوه، تغییرات خیلی زیادی نداشتن نگران نباشید. در حد اصلاح غلط های تایپی بوده. نیازی به خرید دوباره نیست :)


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان

محمد
|
1396/10/23 - 18:09
0
0
سلام.ببخشید من تغییر رشته دادام و روان شناسی رو برا ارشد انتخاب کردم.اگه از الان شروع کنم و جزوات شما روبگیرم میتونم قبول بشم تو دانشگاه دولتی ؟
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/10/23 - 23:03
سلام محمدامکانش وجود داره اما نیاز هست یک سری موارد براتون توضیح داده بشه. لطفاً با شماره های زیر تماس بگیرید و از امکان مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا همکارانم راهنمایی های لازم رو ارائه بدن:
02166475618 الی 20موفق باشید :)
گروه آموزشی کیهان
زهرا
|
1396/11/10 - 18:09
0
0
ببخشید من سه ماه دیگه مونده برای امتحان ارشد سال 97 وهیچی نخوندم ومیخوام روانشناسی تربیتی قبول شم چیکارکنم ایا با خوندن جزوهای کیهان قبول میشم
پاسخ ها
گروه آموزشی کیهان
|
1396/11/12 - 00:22
سلام زهرابله بله شانس قبولی کاملاً وجود داره :)
توصیه میکنم از امکان مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید تا همکارانم به طور کامل راهنماییتون کنن:
02166475618 الی 20


موفق باشید
گروه آموزشی کیهان
از آخرین اخبار کنکور ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره مطلع باشید!
 
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
دانلود رایگان
تماس با ما
خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
شماره تماس: 02166475618 الی 20
شماره پیامک:  02166475620

سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

.