.
تبلیغات

جزوه, جزوات کنکور ارشد بالینی, جزوه کنکور ارشد روانشناسی بالینی, جزوات رتبه های برتر روانشناسی, منابع روانشناسی, منابع ارشد روانشناسی, پکیج کامل کیهان, جزوات کیهان, کیهان, کارشناسی ارشد روانشناسی, ارشد روانشناسی عمومی, منابع روانشناسی عمومی, جزوه آسیب شناسی روانی, جزوه آسیب شناسی روانیمعرفی کتاب تست ویژه روانشناسی شخصیت


 

"بدون ارزیابی، گردوی هستی پوک است". این سخن نیچه می­تواند در محیط آموزشی هم به کار بیاید. همانطور که ما در گروه آموزشی کیهان باور داریم که "بدون ارزیابی روش عملکرد و همچنین دانسته ­ها و ندانسته ­ها، مطالعات شما از استحکام کافی برخوردار نیست ".
تست ­زنی و دسترسی به سوالات مختلف پیرامون هر مطلب، از مهمترین کارهایی است که هر داوطلب نیاز دارد برای موفقیت در یک آزمون انجام دهد. این امر مهم، خود را در سه مرحله نشان می‌دهد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
مجموعه روان­شناسی شخصیت کیهان، که دربردارنده مطالب مهم منابع اصلی و همچنین جزوات رتبه های برتر دانشگاه تهران و شهیدبهشتی است، در آزمون سال 1395 کارشناسی ارشد روان­شناسی وزارت بهداشت، به طور کامل (100%) به تمام سوالات این آزمون پاسخ داد. توانایی قابل اطمینان این مجموعه در پاسخدهی به سوالات این آزمون، مشاوران کیهان را بر آن داشت تا برای آزمون دکتری تخصصی روان­شناسی نیز بر این مجموعه تکیه کنند.
این مجموعه تا سال 1394 فاقد تست­ های طبقه بندی شده بود اما در سال 1395 در ویرایش جدید، بیش از 400 تست طبقه بندی شده از آزمون های مختلف همراه با پاسخ تشریحی به آن افزوده شد. بنا به درخواست داوطلبانی که ویرایش قبلی این جزوه را (بدون تست های آخر فصل) داشتند، این مجموعه سوالات به طور جداگانه در اختیار داوطلبان و دانشجویان روان­شناسی قرار گرفته است. خوشبختانه این سوالات همگی به همراه پاسخ­های تشریحی هستند تا به شما در یادگیری نکات کمک بیشتری کنند.
فصل بندی این مجموعه مطابق با جزوه روان­شناسی شخصیت کیهان است. توصیه می­کنیم بر اساس دستورالعمل های مربوط به تست­زنی از این مجموعه استفاده نمایید.
علی رغم تلاش فراوان صورت گرفته همکاران و دوستان ما برای تهیه این مجموعه، می­دانیم هیچ مجموعه­ای بی نقص نیست. پس خوشحال خواهیم شد تا با ارسال نظرات دقیق و ارزشمند خود به jozavat@kayhanravan.ir، ما را در بهبود کیفیت مجموعه ­هایی که متعلق به شما دوستان عزیز است، یاری نمایید.

 
 

محتوای کتاب تعداد صفحه و تست دانلود نمونه قیمت
کتاب تست روانشناسی شخصیت 168 صفحه
419 تست
کلیک کنید 22،000

 

کلیک کنید:

نکات, نکات کنکوری, نکات تست زنی, تست زنی, نقش تست زنی در موفقیت, آمادگی جهت کنکور, آمادگی کنکور, بانک تست, کتاب تست, تست جامع, مرور, مرور مطالب, مرور با تست, تسلط بر مطالب, تسلط بر تست ها, کنکور کارشناسی ارشد, کنکور ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, روانشناسی بالینی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسیبا آرزوی توفیق برای همه شما عزیزان
گروه مشاوران کیهان
مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کیهانمطالب مرتبط:

تعداد بازديد : 3546
نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
دانلود رایگان
تماس با ما
خیابان انقلاب اسلامی - خیابان 12 فروردین - کوچه نوروز - پلاک 4 - واحد 3
شماره تماس: 02166475618 الی 20
شماره پیامک:  02166475620

سوالاتی در خصوص کنکورهای ارشد و دکتری روانشناسی و مشاوره

.